Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. června 2018 20:58

viktorka_od splavu Nejde o množství, ale o kvalitu Taky bych ráda snašku "osvítila", ale ani to radši nezkouším. Má svoji hlavu a své preference. Beranka jako já

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:02
Reakce na Korsičanka:

Dalia No, s chlapcem tuto zkušenost nemám Ty ano?

​Kdepak.  Ze zájmu o vůně dávno vyrostl. Když byl malý, tak mi vůně občas i pochválil. Teď to jde mimo něj.

slniecko To je milé s tím Tvým prckem. A kterépak vůně Ti nejčastěji schovával? Co mu voní?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:02

Korsičanka No jo, měla jsi synkovi najít nějakou parfumaniačku 

Online jerry
Avatar
8991 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:03

Renusatko 

Nenaváděj...aspoň jeden v rodině musí mít rozum, jinak by se šli pást

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:04

Renusatko Pozdě:( Jednak si do toho nedal mluvit a druhak se brali před 8 lety...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:05

jerry Pravdu díš

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:13

Korsičanka  tak to se nedalo . To tě omlouvá.

jerry Náhodou bych do budoucna brala stejně "postiženou" snachu. 

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:14

domenica no, jeho obľúbená hra vo vani je miešať si sprcháče....má tie malé od Yves Rocher a nalieva, prelieva...o sto dvesto:)))...a ja somrada, že je ochotný podstúpiť aspoň nejakú očistu...mi vysvetli, že prečo mu nevadí s citlivým nosom, keď je tak špinaý, že smrdí na sto honov

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:20

Dalia Sacrebleu Intense od Nicolai a Rose d´Ete od Rosine. A strašne mal rád pričuchávať k starému Diorissimu, ale nové mu nevoňalo, normálne som ho musela predať:))).

Teraz má zo svojich najradšej Les Souris Verte od Molinarda a ružovú vodu, ktorú mu dávam do jeho obľúbeného modrého rozprašovača:)))

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:31
Reakce na Fleur:

Zkouška Météorites Le Parfum nedopadla dobře - úvodní zelená jablka máčená ve vodě nezachránil ani závěrečný pudrový poprašek.

Zato Narciso Rouge rozhodně doporučuji otestovat. Sytá pudrová vůně osvěžená nesladkými květinami, připomíná první "pudrovou kostku" od NR. Červená barva flakónu mi s vůní příliš nekoresponduje, viděla bych ho spíše ve starorůžové. Tak tohle bych klidně unosila, ani v horku vůně nepůsobila nijak dusivě a má skvělou výdrž.

​Jj, Narciso Rouge vypadá hodně dobře. Odnesla jsem si vzorek.

U té Meteorites to chce asi oprostit se od představy vůně těch meteoritkových perel a názvu Meteorites vůbec, no.

I když já jsem z toho taky překvapená, že na mně a mi ta jablka v ní z celé vůně vlastně voní skoro nejvíc. Obvykle na mně totiž tato poloha jablek vyzní jarově. A tady vůbec. A klimatizace v dusnu jim dnes vyloženě svědčila Až mi bylo líto, že jsem si od Korsičanky nevzala vzorek na hlubší prozkoumání, přesto nabízela.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:41

slniecko Má vkus! 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 11. června 2018 22:09

slniecko synek je borec! A prosím tě, jakou růžovou vodu mu nalivas ? Já dostala kdysi od kamarádky z Bulharska a bylo to moc prijemne na osvěžení 

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 12. června 2018 14:01

alibi aj ja si vozím z Bulharska, ale poväčšinou je to normálne z DM od Purity Vision, aj keď odkedy ma naštvali s levanduľovou vodou, tak ak zrovna objednávam, tak beriem od Nobilis Tilia.

Dalia vďaka:)

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 12. června 2018 14:08

slniecko děkuju moc, kouknu se v DMku

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 13. června 2018 19:42

Pacifica:

Tahitian Gardenia: Vôňa starej dobrej ružovej žuvačky Pedro, prikrášlená jemne gardéniovým tónom. Keby existovala gardéniová žuvačka, voňala by takto. Výdrž skôr priemerná.

French Lilac: Úžasný, krásny, verný, čerstvý, sladký, jemne púdrový orgován, vylepšený jemným dotykom ylangu. Ide pomerne do priestoru a dobre drží.

Mediterranean Fig: Čerstvá figa na mäkkom vankúšiku z tmavej zelene. Neskôr sa pridá jemne kvetinovo-krémový tón. Ten ostane aj po tom, ako sa figa so zeleňou pomerne rýchlo rozlúčia. Vôňa je veľmi slabučká, najprv som myslela, že skoro vôbec nedrží, potom som - doslova priložením nosu až ku koži - zistila, že tam stále je, len ju takmer necítiť.

Malibu Lemon Blossom: Na úvod horkozelená vôňa, môžem akurát hádať, či je to ten durman, alebo nie - naživo som ho ešte nevoňala, byliny - možno, slaný morský vánok nikde, liči ani náhodou. Nie je to zlá vôňa do tepla, len tak trochu jednotvárna.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 13. června 2018 21:11

Nina Ricci Bella

Skvostný flakon. Ačkoliv vyznávám minimalismus, líbí se mi, asi je to i dílem příjemné průhledné zelené. Zkuste si představit jemně nakyslou rebarborovou vůni s pudrem. I ta frézie by se při dobré vůli našla. Žádný výkřik, ale příjemné to je, jen to raději příliš nepitvat, k jednorázové příjemné odměně ideální.

Online jerry
Avatar
8991 příspěvků moje polička 14. června 2018 11:35

Mia Me Mine (Eau de Parfum) (Halloween) - sladce svěží cukrová pačuli, opravdu povedená. Prvotní dojem se sice snažily pokazit tóny až podezřele podobné krystalovým cukrem posypané pačuli z la Vie Est Belle, ale naštěstí brzy vymizely. Po rozvonění svěží květinově pižmový semiš. Nic jsem od této vůně nečekala, o to víc mě překvapila...

Daisy Eau So Fresh Twinkle (Marc Jacobs) - sladkokyselá ovocenka s trochou zapudrovaného dřeva, generická, zapomenutelná.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 14. června 2018 21:42

Pacifica:

Hawaiian Ruby Guava: Sladko-horko-svieža vôňa zrelého pomela.Neskôr sa pridáva dužinatosť a ovocná vôňa tiež horkosladkej guavy. Veľmi príjemná, optimistická vôňa.

Waikiki Pikake: Zelený gumový cukrík. Už trocha stvrdnutý a obschnutý.

Island Vanilla: Jemný vanilkový puding v prášku. Neskôr ho niekto uvarí a pridá aj malú kvapku rumu. Vzdialene pripomína Spiritueuse Double Vanille.

Persian Rose: Veľmi jednoduchá, priam tradičná vôňa solifloru bulharskej ruže. Pomerne výrazná. Tak trochu jednotvárna. Našťastie časom jemnie a možno, možno je tam ku koncu cítiť aj jemnú štipku zelene.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 15. června 2018 20:57

Ještě k Nina Ricci Bella, vůbec nedrží, za hodinu je v luftě, po mohutném sestříkání oblečení v obchodě prostě zmizí, neexistuje. Voda to je, škoda.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 16. června 2018 07:50

zdensy Mně připadala jako bonbóny Bonpari z mého dětství (nevím, jak chutnají a jestli existují i dnes): rychlý příval sladkokyselé ovocné šťávy a nic.