Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 01. června 2018 23:15

alibi  Po první zkoušce jsem objednala flakón a nakonec šel do inzerce. Ale nezapomeň (aspoň si to myslím) , co voní na tobě na mě ne a naopak, tak si myslím, že bys nemusela být zklamaná a naopak by ti mohla slušet.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 01. června 2018 23:25

janejane máš pravdu, na každé z nás vyzní vůně různě, ale stejně se raději nebudu ukvapovat.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 02. června 2018 06:54

alibi V Perles de Lalique je růže opravdu spíš štiplavě nahořklejší, s troškou hlíny... Plošné komplimenty jsem na ni nesklízela a párkrát se mě dokonce někdo zeptal, co je to za pánskou vůni.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 02. června 2018 08:38

Fleur děkuju, to jsem potřebovala slyšet abych "zklidnila hormon" :D . včera mi to hromadné zkoušení zamotalo hlavu a měla jsem z toho amok :D

Offline jerry
Avatar
8889 příspěvků moje polička 02. června 2018 09:05

alibi 

Perles de Lalique tu chladnou hlavu (a důkladné vyzkoušení) potřebuje - stačí se podívat na rozporuplné recenze (osobně mám s touhle vůné problém, protože na ma z ní vyleze nefalšovaná Alpa).

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:32

jerry Alpa?  já v ní mám dnes Coromandel pačuli bez sklepa, a stále je hebká .  a ještě mi připomněla něco v Lady Vengeance 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:52

alibi Dohledala jsem svou recenzi z doby, kdy jsem Perles nosila. Ale ani já jsem nakonec celý flakón nespotřebovala.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 02. června 2018 12:56

Fleur no jestli jsi nepotřebovala ani ty - milovník velkých balení,  tak já šanci určitě nemám 

Offline jerry
Avatar
8889 příspěvků moje polička 02. června 2018 15:10

alibi 

Na mě se bohužel v některých případech takhle rozvine pižmo (Forever and Ever je další takový případ).

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 05. června 2018 13:46
Offline jerry
Avatar
8889 příspěvků moje polička 06. června 2018 21:36

Vanille (Solinotes) - název nelže - vanilka, vanilka, vanilka - prachová i svěží zároveň, akorát tak sladká, nesyntetická.

Green Tea Fig (Elizabeth Arden) - lehkou rukou oslazený čaj s olistěnou fíkovou větvičkou - autentická fíková vůně, povedená (a za pár korun). Bohužel po necelých dvou hodinách sklouzla do laciného cedropižma. Pozitivně kvituji výdrž - u čajovek E.A. vcelku nevídanou.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. června 2018 23:48

alibi No ony ty úplně první Aqua Allegorie naopak nebyly všechny svěží jednoduché a nekonfliktní (AA Rosa Magnifica, AA Ylang & Vanille) - i Luca Turin tu první pětici ocenil, zatímco později už je vždycky jen zdrbnul. Na tenhle trend tahle řada přešla až později.

Ale je pravda, že AA Pamplelune je ve své kategorii výbornou svěženkou. Moc pěkně jsi ji popsala.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 07. června 2018 00:27

wendulka děkuju. To zjednodušování postupem času je, se mi zdá, u vůni takový trend. Bohužel. Z té první pětice znám jen Herba frescu a pamplelune, obě sveženky, které přežily 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2018 08:51

Intense Cherry (Montale)

Třešňový polibek léta …

Kyselkavá šťáva dozrávajících třešní podbarvená sametovou růží a lehkou stopou zelenkavé dřevitosti pomalu se vpíjející do obláčku vanilkového pudru, který bohužel po chvíli chytá akord navlhlé olupující se omítky.

Poměrně líbivá a poměrně jednoduchá vůně, se kterou si zřejmě nikdo nedal příliš práce.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 08. června 2018 14:55

Dalia Když si vzpomenu na doby, kdy těch Montalek bylo pár a byly považovány za niche vůně...

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 08. června 2018 15:28

Fleur No, taky by mě zajímalo, kdo je kupuje Mám pocit, že všechny voní v drydownu stejně

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 08. června 2018 15:32

Korsičanka Jestli je někdo nezná a vyzkouší jenom jednu, která je založená na jeho oblíbené složce, tak třeba může oslovit. Já jsem kdysi kvůli zázvoru koketovala s Ginger Musk, ale ta šílená jednotvárnost vůně by mě zabila, takže jsem ji nikdy nepořídila.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 08. června 2018 15:42

Fleur A já koupila předloni Dark Purple a rychle ji věnovala, neb by mě přesně tou jednotvárností "ubila".

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2018 16:34

Fleur Korsičanka Mně se trochu stýská po Blue Amber, ale asi už tuto vůni nechám být minulostí.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 08. června 2018 16:53

Dalia Ano, k té jsem kdysi přivoněla díky daniela, ale to jsem ještě nedokázala ocenit kvalitu. A stejně si ji už nepamatuju.