Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 06. března 2018 16:36

Dalia Já ne.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 06. března 2018 16:38

Dalia zkoušela, ale byla hodně "sladká", pro mě až protivná. nemusím ji mít. škoda, moc by se mi líbil 30kový flakon

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2018 16:40

Korsičanka alibi Děkuji za odpověď.  Sensuelle mě dost zajímá.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 06. března 2018 17:00

Dalia ještě jsem zkoušela

Bottega Veneta Essence Aromatique a ta se mi bohužel taky nelíbí, pačuli s koriandrem a tonkou mi v ní dohromady voní jako něco zkaženého. 

Bottega Veneta pour Homme Essence Aromatique - ta se mi líbila v úvodu hodně, klidně bych ji nosila, potom se mi zdálo, že je podobná Ô de Lancôme

Bottega Veneta Pour Homme Extreme - u té si pamatuju jen, že byla vážně hodně pánská a "tmavá"

Knot je na mě děsně medově sladký

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2018 17:03

alibi Nezkoušela jsem ani jednu z nich.  Za pár dnů vyzkouším Sensuelle, tak jsem moc zvědavá. 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 06. března 2018 17:06

Dalia mohla by se ti líbit, je taková veselá. Love in Paris se Ti (pamatuju-li si správně) líbila. Sensuelle je bych řekla z podobného okruhu vůní - kytky, ovoce, nic moc hloubavého. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2018 17:17

alibi Ano, Love in Paris se mi líbí.  No já si také myslím, že Sensuelle by mohla být pro mě. I když moc sladkosti tam nesmí být. Květiny ano, ale s gurmánskou sladkostí to musí být umírněné. Tak uvidím ... 

Ona se mi tedy líbí i klasická Bottega a dnes, díky zkoušení Velours, se mi po ní zastesklo. Měla jsem ji, prodala ji a teď vím, že si ji budu muset pořídit znovu. 

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 06. března 2018 17:31
Reakce na Dalia:

alibi Ano, Love in Paris se mi líbí.  No já si také myslím, že Sensuelle by mohla být pro mě. I když moc sladkosti tam nesmí být. Květiny ano, ale s gurmánskou sladkostí to musí být umírněné. Tak uvidím ... 

Ona se mi tedy líbí i klasická Bottega a dnes, díky zkoušení Velours, se mi po ní zastesklo. Měla jsem ji, prodala ji a teď vím, že si ji budu muset pořídit znovu. 

​Dali, BV Sensuelle má dost mizernou výdrž- tedy alespoň pro mne.......Zatím vidím jako nej Bottegu - BV Velours, krásná vůně s megavýdrží 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2018 17:40

Nadik Velours skutečně dobře drží. Mám ji na ruce jen malé množství a i po několika hodinách je vůně znatelná. 

Sensuelle mám na cestě. Doufám, že nebudu litovat. 

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 06. března 2018 18:39

Dalia v Sensuelle cítím méně ten akord kůže, určitě se k Tobě bude hodit, je jemnější a líbivá 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2018 18:44

Nadik  ... děkuji! Podělím se pak o dojmy.

Online Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 06. března 2018 20:28

La Vie Est Belle L´Absolu Lancome

Elegantní slaďárna.

Konzistence vůně jsou bonbony Nimm2 soft =

jako když mezi dvěma prsty slastně mačkáte pružný polštářek a se zvrácenou rozkoší čekáte, až s oním typickým zvukem pukne a líně se z něj vyvalí hlaďoučký a slaďoučký sirupek -

mlask!

Kosatcem ošmirglovaná hruška macerovaná ve velmi husté cukrové lázni tlumeně trpké a černé po rybízu, 

a současně velmi hladké, až božsky hedvábné jak nejdražší pleťové sérum vonící po květech růží a pomerančů...

A není to jen ovocně květinové nebo květinově ovocné...

...je to s něčím jedlým, s nějakou, blíže neidentifikovatelnou dobrůtkou, jež vůni zahušťuje a ztmavuje,

aby už takhle dost infantilní popis vyloženě afektovaně nepištěl a nepoulel selfíčkově oči ani rtíky,

ale naopak - aby noblesně a s decentním pochvíváním řas způsobně usedl tady mezi řádky...

La Vie Est Belle L´Absolu se rozkošnicky rozvaluje po kůži, drze nadzvedává jemné pramínky vlasů,

líně se obtáčí kolem šíje, paží i pasu a téměř  každým vaším pórem se až vnucuje.

Jenže potichu.

Potichu si tahle potvůrka obtéká vaše tělo i mysl a šeptá -

jen si mě nech rozpustit v chřípí i na jazyku...

Typově - gurmánštější Miss Dior Le Parfum.

Tahle vůně k barevnému oblečení a bude to jak přezrálá lolita,

tahle vůně k elegantnímu či minimalistickému outfitu a bude to příjemný kontrast, provokace.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 06. března 2018 20:39

viktorka_od splavu Na základě tvojí koláže k Auře mám čím dál tím silnější pocit, že se mi nemůže nelíbit. Peprmintka s vanilkou

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 06. března 2018 21:43

Miru to je přesné, i s tím oblecenim

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 06. března 2018 23:13

viktorka_od splavu Recenze na Auru boží.

Ale na svojí ruku už Auru znova nechci ani za nic. Kašmeran v množství větším než malém neboli jak to ty nazýváš gumou a já se prostě nemáme rádi. A přiznávám, že v aktuálním rozpoložení už bych nejspíš ani ten Alien nedala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 07. března 2018 09:31

wendulka kašmeran? no sláva! tak aspoň vím co to je:-)) musím teda říct že ta guma mi vadila ještě nejmíň, Lama_z_Lana nacpat si do pusy zároveň intenzivně vanilková cukrátka a do toho naházet peprmintové žvýkačky (mi připomíná známou která kouří cigaretu a zároveň u toho žvýká - nevidět to na vlastní oči nevěřila bych:-O

Online Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 07. března 2018 12:57

viktorka_od splavu Kde ji prosím tu Auru zkoušela? Mě se ta recenze též líbí, já tu úchylárnu musím taky zkusit. Obávám se, že mně se to asi líbit bude.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. března 2018 12:58

Luna Já ji viděla asi v Marionnaud, ale nepřiblížila jsem se ani na dotek

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 07. března 2018 13:02

Luna v Sephoře ji taky mají

Online Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 07. března 2018 13:06

Korsičanka alibi Díky, v sobotu se asi otočím ve Špalku, jestli tam ten skvost nemaji.