Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 04. března 2018 15:02

Fleur 

Je pravda, že Y.R. měl víc zajímavých vůní, o kterých můžeme bohužel mluvit už jen v minulém čase. Mě se líbila Venice, Ispahan a hlavně Néonatura Cocoon.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. března 2018 21:01

Clinique: Calyx

Původní verzi neznám, nicméně stejně jako jerry cítím v úvodu zralý angrešt, kromě něj ale i nezralé mango, guavu a šťavnatou zeleň. Jiskřivá zeleně ovocná fáze ovšem vezme poměrně rychle za své a Calyx se promění v kytičku něžných konvalinek s měsíčkem a růžovým poupátkem, poprášenou kosatcovým pudrem a usazenou na chypre základu s jemně kořenitým santalem. Vyzkoušet by měly zejména ty dámy, které už moc nebaví rozjuchané multivitaminové energeťáky a chtějí něco trochu dospělejšího.

Madonna: Truth or Dare

První fáze je bílokvětinovou smrští žvýkačkové ovocné tuberózy s gardénií, ovocného jasmínu, pomerančového květu s nádechem lesních jahod a lilie. Po rozvonění ovšem tuberóza vyklidí scénu a Truth or Dare díky vydatné dávce vanilky a pižma přejde do příjemně sladkých krémových tónů.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. března 2018 17:52

Aura/Mugler

jako musím to nechat trochu uležet, ale momentálně je to vana zelené, ve které plave gumová jasmínová kytka, poté, co se v ní utopil asi vagon vanilky

  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. března 2018 18:01

viktorka_od splavu To zní téměř hrozivě!  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. března 2018 19:40

Dalia je to fakt zvrácenost:-)) ale nemůžu říct že by to bylo vysloveně odpudivý:P

Offline jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 05. března 2018 20:51

viktorka_od splavu 

Já jsem zatím nenašla odvahu Auru vyzkoušet.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. března 2018 21:01

AURA Thiery Mugler

zelená.. krutopřísně sladce, se zvláštním podtónem.. to není žádná travička! (myšleno galbanum).. jo travička - ta by to mohla být. paní travička co míchá zelený jedy

fotbalisté bohemians vybíhají na čerstvě posečené hřiště, každý pusu nacpanou jejich oblíbenými bonbony.. a před začátkem zápasu je svorně vyplivnou do hromady nasekané trávy za čárou

ovšem pozor fotbalistům snaživá uklizečka vyprala dresy a hojně je naškrobila škrobem s vanilkovým aroma a pečlivě vyžehlila:-OOO. takový pohodový přátelák páté ligy to mohl být a teď to tu voní jak v nějaké prádelně košil pro bafuňáře

Vanilka!!! to je hotová vanilková pohroma

pejsek a kočička vařili vanilkový dort.. a na závěr tam nasypali sáček klokanek:-O

no a pak trochu gumového jasmínu. ještě víc gumového jasmínu. a ještě víc mentolek.

a dílo zkázy je dokonáno

na závěr se ukáže kousek santalu, aby na tu rakvičku přiklopil víko

po pěti hodinách ta pohroma zkrotne, pod sladce vanilkovým santalem lehce probleskují mentolky... a je to hezké. ale teda zvrhlé to je:-) 

koukám až teď že to v začátku má být rebarbora, tak to ano, a voní to silně, ale dobře - ovšem ve chvíli kdy se tam přižene ta vanilka tak kombo s mentolem je na mě moc

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 05. března 2018 21:03

jerry no, já bych se toho nebála:-) ne fakt, sice jsme doma asi půl hodiny kýchali, ale muž parfémy fakt nerad a na většinu říká "fuj co je to za smrad" a na tohle jen že je to silný, že to cítil už z chodby, ale není to fuj:-) určitě to nezvedá žaludek, to jsou mnoohem horší věci

jinak vzorek bohužel nemám, v notinu jsem si hojně stříkla na ruku

na druhou Miss Dior Blooming Bouquet, ale ta neměla absolutně žádnou šanci se prosadit, nějaká vodová chudinka to byla

Online Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. března 2018 21:48

viktorka_od splavu Dobrá recenze. No je to Mugler, ten je vždycky divnej.  A malinko úchylný mi přijdou všechny jeho vůně. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2018 08:28

viktorka_od splavu Mně se naštěstí silně nelíbí už samotný flakon Aury, takže už jen kvůli němu nemám chuť vůni zkoušet. A jak to tak čtu, tak o nic nepřicházím. Pěkná recenze! 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 06. března 2018 08:45

viktorka_od splavu super recenze, pobavila mě :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 06. března 2018 08:59

Renusatko ja mam asi uchylny vune rada akorat me na nej mrzi ta guma, kvuli ktere nemuzu vetsinu Alienu. angela nekriticky miluju, uz jen proto ze to byl muj prvni “opravdicky” parfem

alibi Dalia dekuju:-)

Online Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. března 2018 09:12

viktorka_od splavu Tak já zase mám ráda Womanity, líbil se mi vždy i flakón. Jenže ve 30 ml tak pěkný flakón není a víc zase nechci. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2018 10:48

Bottega Veneta Eau de Velours

Otisk rtěnky na kůži tvé …

Několika pepřovými zrnky okořeněné růžové políbení sladce chutnajících rtů, jemný dotek semiše na rozehřáté kůži těla a šťávou překypující modrofialová švestka lákající k nakousntí.

Něžně elegantní vůně snoubící v sobě jemný dotek růže s rtěnkovým akordem a velejemnou kůží položenou na zemitém pačuli, v němž se odhaluje i malá špetka ovocnosti. Velmi povedené, velmi návykové …

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 06. března 2018 14:09

Renusatko womanity me bohuzel neoslovila, taky se mi libi flakon:-) ale chtela jsem aspon nejakeho toho vetrelce a v mrazu mi prisel dobry essence absolue.. tak jsem zakoupila rozpouzivany flakon ze to tim vyresim - no zatim prvni vec co se mi ztratila na poste

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 06. března 2018 15:01

Dalia Tu rtěnku u Bottegy já vidím tmavou a bez lesku, Dali. Tato - i poněkud světlejší - je pro mě Lipstick Rose:)

Ale popis máš přesný, ten se povedlJen pro mě tedy návyková ne, klidně se bez ní obejdu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2018 15:57

Korsičanka Mně se líbí moc. Budu ji potřebovat. 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 06. března 2018 16:01

Dalia se Ti nedivím, je moc krásná. a já ji díky MiJe Korsičanka  mám 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 06. března 2018 16:07

alibi Jak ráda vám ji přenechám To je přece fajn, že se nám líbí každé jiná - teda skoro každé

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2018 16:34

alibi Korsičanka A nezkoušely jste BV Eau Sensuelle?