Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Online jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 25. února 2018 17:46

 La Femme Intense (Prada) - opulentní bílé květiny s lehce vyčnívající krémovou gardénií - ale nic třeskutě smrtícího, ale lehoučce mýdlové a hojně poprášené nasládlým prachově pačuliovým pudrem. Ale pořád mi něco připomínala...a nakonec jsem na to přišla: Coco Mademoiselle. Ta podoba je nejvíc patrná v dojezdu.

Splendida Magnolia Sensuel (Bvlgari) - citrusově květinový začátek se rozvoněl do nikterak těžkých krémových svěžích bílých květin, které skončily jako hodně ledově svěží květinová pižmovka s lehce výraznější zelenou konvalinkou.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 25. února 2018 18:51

jerry Tak tu magnóliovou jsem si představovala úplně jinak - jako medově nasládlou a hutnou květinovku.

Online jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 25. února 2018 19:22

Fleur 

Nikde není řečeno, že to tak nemůže být - na tvé kůži to tak třeba bude.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 25. února 2018 19:26

No, je fakt, že i já si tu vůni představuji - podle barvy flakonu - jako hutně sirupovitou, ale téměř nesladkou, jemne prachovou kvetinovku s téměř neznatelnou gurmánskou stopou.

Takovou více bílokvetinovejsí Dolce Gabbana Femme Intense...

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:43

Dalia Dostala jsem miniaturky čtyř verzi a přestože je J’adore moje srdcovka, tak Joy mezi ně patřit nebude. Není špatná, ale ta broskev se moc nepovedla. Je otázkou, jestli v teplem počasí to nebude lepší a nebude ji to víc slušet v teple. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:51

olilla Tak teď nevím, jestli se mám bát.  Joy mám na cestě.

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:54

Já myslím, že ne. Jenom ja ji vnímám trochu odlisneji od těch ostatních, možná je víc dívčí. Na jaře bude fajn. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:57

olilla Nechám se překvapit. 

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:58

Určitě a tesim se na Tvoji recenzi :-)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. února 2018 13:44

J´adore in Joy (Dior)

K radostem v srdci ukrytých našla jsem klíč …

V zajetí teplého vánku objímají slunečními paprsky zalitý svět kulaťoučký ylang a sladce nektarový jasmín. Líbeznost okamžiku se odráží v pestrosti barev krásného dne, v němž se jemné nuance květinových vůní nechávají prostoupit ovocnými akordy šťavnatých broskví.

Hedvábná květinová něha s dotekem ovoce a půvabnou vzdušnou lehkostí. Radostná vůně … 

Online jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:54

Poison Girl Unexpected (Dior) - koktejl z oslazeného zázvoru (oslazeného, nikoliv kandovaného) beze stopy palčivosti, sladkého pomeranče a šťávy z třešňového kompotu, ozdobený vanilkovou náplní do čokoládových pralinek. Pro můj nos nesrovnatelně příjemnější než původní Poison Girl (se kterým nemá tato odnož kromě názvu a flakónu skoro nic společného).

Swiss Army Victoria (Victorinox Swiss Army) - nasládlé konvalinky a růže s dřevitým pižmem. Taková lepší drogerkovka, bohužel lehce štiplavá.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. února 2018 19:47

jerry Tak to koukám, jak se na tobě  Poison Girl Unexpected předvědla. Zkusila jsem jí minulý týden v Douglasu a na mně to byl výstavní červený bonpar. Naštěstí ne ulepený.

Online jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:01

wendulka 

V případě momentální snížené příčetnosti bych snad byla ochotná si i nějaké menší množství koupit.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:05

jerry Bože, bože, kam jen to ty úchylný svěženkářky dopracovaly?

Online jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:07

wendulka 

Jo - jedna jede v živočišných chyprovkách a druhá v arabkách a gurmánkách...kam ten svět spěje.

Offline RoSa
Avatar
8214 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:28

jerry 

Pravda!

jo a jsi mi připomněla: ta swiss army byla oblíbená značka Gorgony

Online jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 28. února 2018 21:07

RoSa 

Jo, taky jsem si na ni vzpomněla.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 28. února 2018 21:09

"úchylný svěženkářky"

To je skvělej popis.

Online jerry
Avatar
9020 příspěvků moje polička 04. března 2018 12:36

Simply Elixir (Jil Sander) - na začátku rychlý závan svěžesti, ale pak fialka - sametově zelená, hebká, pod kterou se dá tušit velejemný semiš poprášený nepatrně svěžím nasládlým pudrem smíchaných se sladkým pepřovým prachem. Tu chci.

Daisy Twinkle (Marc Jacobs ) - průsvitná lehoučká vůnička připomínající čerstvě utržené rozmačkané sedmikrásky v ovocném obláčku. Po rozvonění květinkově ovocná pižmovka, veselá jarní, leč zcela zapomenutelná.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. března 2018 14:53

jerry Teď jsem se s nostalgií dívala na tvoji recenzi vůně Yria od YR - vůbec nebyla špatná, kdysi jsem ji nosila. Ve Francii ji ještě před pár lety prodávali, stejně jako je tam dodnes v prodeji Cléa.