Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 19. února 2018 12:46

DKNY Nectar Love. Zprvu jsem ani v parfumerii nechtěla zkoušet, co by asi tak mohlo v defilé generických vůní překvapit, že. A ouha, je tu najednou můj objev letošního roku. Moc mi připomíná vůni, kterou jsem nosila, Amarige d´Amour, kdo si pamatuje. Ještě budu muset Nectar Love prozkoumat. Proč jen se to nemůže jmenovat nějak jinak

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. února 2018 15:10

J´adore l´Or (Dior) - verze 2017

Jak voda živá jsi, radosti má …

V esenci radosti skryté omamné bílo jasmínových kvítků, nektarová opojnost kvetoucích růží a sladce vanilkové laskání smyslů. Zlatá tekutina s čarovnou mocí nad srdcem mým.

Květinovější variace původního vydání J´adore l´Or, která však nepostrádá slušnou porci měkoučce prachové vanilky. Krásná a sytá vůně!  

Offline tina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 21. února 2018 17:51

Dalia Myslím, že pro momentální rozpoložení, jsi si nemohla vybrat lepší vůně 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. února 2018 17:58

tina Je to krásná vůně! 

K původní Edp a k této l´Or mám ještě verzi Absolu. Všechny mají moc mě rozradostnit.

Offline tina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 21. února 2018 18:04

Dalia Přesně tak působí i na mě - vůně radosti

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. února 2018 12:25

Love in Paris (Nina Ricci)

Milující svět …

Slunečný den mě obejmul kolem ramen, s láskyplnou něhou hladí mé já a protože ví, jak miluji vůně, připravil si pro mě mnohá potěšení … s tichou něhou zavoní pivoňka a vykouzlí na tváři zasněný úsměv. A hned je tu trocha ovocné rozvernosti! Mladost ukrytá v oranžových líčkách meruněk a sladkostí kypící žluté hrušky nedají chuti spát. Škádlivá hravost pro pár vzácných chvil, touha roztáhnout křídla a vzlétnout k blankytu nad hlavou … a potom jasmínem svedená k myšlenkám touhy.

Koktejl chutí, barev a vůní. Skladba o květinách, ovoci a doteku dřev, v níž se zrcadlí milující svět.   

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 23. února 2018 09:34

ICEBERG Burning Ice

výborná mainstreamová ambrovka so silným ovocným (jablkovým) tónom a la Boss No.6

veľmi pekná, a za 12€ 

P.S. niekde som čítal že je tam veľká podoba s Andy Tauer L'Air du Desert Marocain, ale neviem to posúdiť bohužiaľ

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. února 2018 20:15

J´adore L´Absolu (Dior)

Jsem, jaká jsem …

Jsem neuchopitelná

a přesto jsem

jsem života plná

jsem i snem … já vůně.

Do světa snů nechat se vůní vést … tisíce jasmínových kvítků tiší svůj sladkobol v měkoučké náruči bělostné tuberózy a sladký dech růžových květů tiše hladí jejich vzájemné souznění.

Překrásný květinový sen, který lze žít.  

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. února 2018 23:22

Dalia Docela ti závidím, jak s Tebou všechny odnože J´adore souzní. Včera jsem schválně v Douglasu zkusila na popud Tvojí recenze aktuální verzi J´adore L´or a pořád nic. Zase na mně kysne.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 24. února 2018 00:11

wendulka Taky musím zkusit, až se někam dostanu. Před mnoha lety se mi na letišti nějaká líbila, ale pak už nikdy nic:( Ale která odnož to tenkrát byla?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. února 2018 00:22

Korsičanka Jo tak to se mě moc ptáš, která se ti mohla líbit. Že by zrovna ta L´Absolu?

Já kdysi měla klasickou J´adore, ale konci flakonu mi přestal fungovat vztah i s ní.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. února 2018 08:26

wendulka Korsičanka Na mně, děvčata, nekysne ani klasická Edp. 

Co se týče verze l´Or, tak původní mi přišla už na hraně únosnosti co se vanilky týče. Ale líbila se mi a nosila jsem ji. Ta nová má víc květin a to mi sedí. I když je vanilková stále dost.

Verze Absolu je úžasná pro milovníky květinovek v tom smyslu, že nejenom krásně voní, ale je taková přirozená. Jakoby přírodní vůně květin bez přídavku čehokoliv jiného. 

Ještě přemýšlím nad Joy. Nemám kde vyzkoušet, takže možná i ona, stejně jako Absolu, přibude na mou poličku naslepo.

Cervanek
Avatar
24. února 2018 08:39

Dalia Dali. jestli mas na mysli Joy od Jean Patou???

to je nadherna vune i dnes

Ruze s jasminem, ale naprosto odlisne pojeti vuni, nez se dnes micha. Je to hluba vune z davnych dob.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. února 2018 08:52

Cervanek Nene , mám na mysli J´adore in Joy .

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 24. února 2018 09:49

Vůně J´Adore(a všechny její odnože) jsem vždy považovala a pořád považuji za

ultra ženské, ve smyslu elegantní, jemně luxusní, něžně zlaté, plné.

Bohužel, na mně také kysnou a nebo přinejmenším nikdy nevoněly tak, jak jsem je vnímala na jiných a jak bych si přála...

O "Joy" mohu říci, že je velmi pěkná, ale velmi jemná s velmi mizernou intenzitou i výdrží.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. února 2018 11:21

Miru Miru, jak je to u Joy s tou avizovanou slaností? Je hodně intenzivní?

Myslíš, že se dá vzít naslepo?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 24. února 2018 11:25

Dalia 

...já tam žádnou slanost nevnímala.

Vůbec.

Prostě křehká květinová vůně s hebkými ovocnými podtóny

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. února 2018 11:43

Miru Děkuji!  Tak mi to stačí.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. února 2018 15:35

Narciso (Narciso Rodriguez)

Tělová …

Nadýchané pižmo vyšperkované květinovou nasládlostí a decentní svěžestí cedrového dřeva. Jemně hřejivé příjemno evokující krémovým mýdlem umytou pokožku, která je dosud prohřátá horkou koupelí a sladce vonící čistotou i vlastním já.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 24. února 2018 19:24

Engelsrufer - Aurora: "Svěženka" v najhoršom zmysle slova. Jediné plus je, že sa nehrá na nejaké vodné tóny, ale inak je to niečo medzi sprcháčom a WC osviežovačom.

Engelsrufer - Luna: Strašne umelá vanilka, postupne až s mierne oriešovým podtónom. Vonia ako lacná vonná sviečka.

Škoda tých pekných flakónov .