Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 13. března 2018 16:07

Luna to je super popis, ale asi zůstanu u těch, co se vdaly za bohaté právníky ... mně Aura prostě nesedí

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 13. března 2018 16:12
Reakce na olilla:

Chloé Nomade

Flakonek je krásný, povedený, moc se mi líbí. Vůně se mi na začátku zdála krásně jarní. Neumím popsat jednotlivé složky, bohužel. Jenže pak si říkám, voní to jako panská vůně a proto se mi asi líbí. A muž říká, voníš jako obyčejná pánská kolinská.

​přiznám se, že se mi ta vůně taky líbí

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. března 2018 16:48

Royal Bain (Caron)

Voňavá pěna do koupele ...

Ovocně vonící růže se špetkou šeříkového pudru, lehounký závan dřev a sladké vanilky. Příjemno, které nastoupí ve velkém stylu, ale velmi rychle se vytratí a nechá za sebou jen slaboučkou ambrově pižmovou stopu. Po pár minutách vůni vnímám jen s nosem přitisknutým k zápěstí.

Takové letmé pohlazení smyslů, které vyloudí úsměv na tváři. Je to milé.

Online Sweet Potato
Avatar
34790 příspěvků moje polička 13. března 2018 17:01

Luna Asi chci bosorku!

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 13. března 2018 17:58

Sweet Potato Schvaluju, je povedena! Teda ja ji asi neuziju, ale obcas ji moc rada nekde potkam. Ale teda prvni dojem nebyl uplne kladny, vlastne se mi libila az druhy den po rozvoneni. Takze hlasim, ze ma vydrz jak hrom.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. března 2018 18:39

Luna Jako Angel, že? Ty máš stále ten Zagorsk, jenž jsem v kavárně vůbec necítila?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 13. března 2018 19:51

Luna popis na Auru je skvělý, moc jsem se pobavila. pro mě je to dryják :D

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 14. března 2018 14:45

Tyjo, jsem se na tu Auru faakt těsila a nevim teda. Před obědem jsem ši šplíchla na ruku i na papírek a z ruky už cítím jenom nezajímavou vanilku. Ale na papírku se mí líbí moc

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. března 2018 09:23

Izia (Sisley)

Barevné vůně léta …

Uprostřed sluncem zalité kvetoucí zahrady vytryskla fontána citrusové svěžesti tak šťavnaté, že se až sliny sbíhají. Zlaté sluneční paprsky obejmou sametově hebké okvětní plátky růží a jako nehmotné liány se ovinou kolem jejich dřevitě zelených stonků, aby svým hřejivým dotekem umocnily sladkou vůni květů.
Laskavé teplo uvolňuje vlhkost z půdy dosud nasáklé deštěm. Molekuly vody se sytí příjemně kořenitým aroma anděliky a její jemná hořkost se snoubí s květinovou sladkostí.
Vůně radostná, opojná, tajemně půvabná jako chvíle strávená v letní zahradě.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 15. března 2018 09:27

Dalia Ano, přesně takovou ji mám na sobě. Krásný popis i s foto. Jsem minimalistka, a tak jsem si u ní udělala jen drobnou poznámku - citronová růže.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. března 2018 09:35

Poéma Děkuji.  Je to přitažlivá vůně. Takový zlepšovač nálady. 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 15. března 2018 10:09

Dalia Jj je, mám ji od loňského léta, už se jí dívám na dno, ale s dalším flakonem jsem čekala na trochu lepší cenu. Mno, asi se jí nedočkám, což u Sisley není zase nic tak výjimečného, a budu muset koupit i tak. Jen mám u ní "trochu" větší spotřebu, stříkám, cákám, sprchuji se a koupu se v ní.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. března 2018 10:12

Poéma Ceny u Sisley také průběžně sleduji. Přála bych si Soir de Lune a Iziu bych brala také. 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 15. března 2018 10:21

Dalia Tak kdybychom objevily příznivou cenu u Izia, dáme si vědět, ju?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. března 2018 10:26

Poéma  ... ano.

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 15. března 2018 23:30

Ever Bloom Ginza Flower (Shiseido) - úderná květinová pižmovka s výrazným vodním tónem. Zcela zbytečná odnož...

Black Perfecto by La petite Robe noire (Guerlain) - zatímco v teple sáček dlouho louhovaného ovocného třešňového čaje, v chladu temná gurmánka v podobě hutného oslazeného čaje ze sušených velkých černých třešní, zapudrovaný semiš a sladké temné dřevo.

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 16. března 2018 20:18

Ja si snad normalne tu Auru koupim jen na zaklade zdejsich recenzi, ktery me hrozne bavi ja tam totiz chci citit to vsechno, co vy... s nazorem, ze mi to pri zkouseni prislo jako prilis kvetinova nuda, si pripadam ponekud zapskle a nekreativne

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. března 2018 20:43
Reakce na jerry:

Black Perfecto by La petite Robe noire (Guerlain) - zatímco v teple sáček dlouho louhovaného ovocného třešňového čaje, v chladu temná gurmánka v podobě hutného oslazeného čaje ze sušených velkých černých třešní, zapudrovaný semiš a sladké temné dřevo.

​Já to ale říkala už v tom létě, že v zimě bude lepší.

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 16. března 2018 21:31

wendulka 

Však já vím

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 17. března 2018 09:57

razorblade Absolutně rozumím - zkoušela jsem jen na papírek a neuznala ji za hodnou dát ji na kůži neb nezaujala. Od té doby, co tu čtu ty recenze, si říkám, že to teda musím někdy napravit... a zjistit, v čem je chyba - jestli se na kůži ukáže jako zajímavější a nebo jestli se  pro mě nic nezmění.