Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 13:09
Reakce na slniecko:

Jo, nová Bottega Veneta se opravdu povedla. Vyzkoušela jsem jí minulý týden v Marionnaud opět na základě toho, že jsem blackviolet  šmírovala na poličce. Galop teda sice zatím nepřekonala, ale zase je za mnohem rozumnější cenu.

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 14:31
Reakce na Fleur:

Taky jsem zkoušela a ta je tedy fakt povedená. Klasický podpis BV a kůže - několik druhů, kabelka z hrubší kůže se silným akcentem přechází do jemného šemiše, celá kabelka je naplněna usušenými plátky růží, maličko - ale velmi příjemně drhne pepřem. Švestku tam bohužel moc nemám, což mě moc mrzí, naopak kyselkavou marmeládu z rybízu a jiných bobulovitých plodů (to asi asociace - dělám linecké). Po vícerém zkoušení a hledání švestky - je tam, možná to někoho odradí, ale pro mě je švestkový slad připravený k přípravě slivovice. Bylo mi to příjemné už jako malé holce a stejně tak to zůstává. Ta vůně je zkrátka taková "surová, jakoby neotesaná", není to žádná mazlivka, ale přávě tímto vyzněním je jedinečná a téměř vybočuje z mainstreamu. Zkrátka - něco takového mi na mé zde odfláknuté poličce chybí.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 15:04
Reakce na wendulka:

Jo, nová Bottega Veneta se opravdu povedla. Vyzkoušela jsem jí minulý týden v Marionnaud opět na základě toho, že jsem blackviolet  šmírovala na poličce. Galop teda sice zatím nepřekonala, ale zase je za mnohem rozumnější cenu.

No, u nás ešte nie je, zato konečne dorazil Shalimar Soufflé Intense, tak som ho skúsila aj s pôvodným Soufflé na papierikoch a ľudia, ja ich neviem rozoznať! Oba hnusný nasladený plast s vanilínom, akurát Intense má razantnejší nástup.

Mám to risknúť aj na kožu, bude to lepšie?

Lebo páva by som chcela...

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 15:19
Reakce na slniecko:

No Intense je na kůži určitě lepší. Ten na sobě snesu. Ale že bych si ho musela pořizovat kvůli flakónu, to ne. To radši Black Perfecto a z hlediska hodně sladkého Shalimaru zůstanu u Shalimar Cologne. Nicméně mám ještě vzorek na další prozkouseni, tak třeba se můj vztah k němu ještě malinko vylepší 

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 15:20
Reakce na wendulka:

Black Perfecto je bez debaty, až pôjde dole s cenou, tak malý čierny domček u mňa pristane .

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 15:49

Na základě vašich příspěvků jsem novou Bottegu Venetu vyzkoušela a musím říct, že je opravdu krásná! K papírku tu nadšeně čichám už druhý den

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 17:42
Reakce na ISON:

To jsem na ni už fakt zvědavá - je vás tu nějak hodně chválících

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 15:07
Reakce na Korsičanka:

Myslím, že tobě by se mohla líbit!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 15:07
Reakce na Korsičanka:

Myslím, že tobě by se mohla líbit!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 15:18
Reakce na Fleur:

Dík za radu, ve středu v Praze zkusím dohledat, ale už se mi to nějak kupí:)

macko.pu
Avatar
13. prosince 2017 17:49

CARTIER Pasha Edition Noire

syntetická generická otrava po 1001x

P.S. where is the noir???

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 09:30

Manifesto Le Parfum (YSL)

Nekomplikovaná líbivá sladkost pro chladné dny, která je však i přes svou prvoplánovost vcelku dobře umíchaná. Bergamotová svěžest se úvodními tóny jen mihne a hned začne svou gurmánskou sladkost rozbalovat tonka. Nedává moc šancí ani květinám, sametovost kosatce v sobě nemilosrdně utápí, ani dřevitě pryskyřičným tónům předesílaným ostatními složkami základu. Hezká hřejivá vůně pro milovníky sladkého.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 13:07

La Vie Est Belle Lancome

Kdyby mi někdo řekl, co dostanu v Praze v roce 2017 jako vzoreček k nákupu, tak se mu vysměju. Ale život je krásný i tak, že. Navíc, kdo by nechtěl vonět jako rozcuchaná rajda v lakovaných kozačkách, kterou si nakonec vezme fešnej milionář? A povedlo se, přesně takhle to voní. Jako něco, co vlastně vůbec neexistuje, přeslazená pohádka pro ženy, které chtějí být "něčím víc, ale nevědí čím." Já mám taky ráda pohádky, nejradši mám jednu ruskou, kde uvítá car nezvanou návštěvu na plese slovy: "Hleďme na slepici, zachtělo se jí mezi sokoly."

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 14:08

Luna umíš mi zvednout náladu (v práci po mě chtějí nemožné do vánoc, takže o volnu si mohu nechat zdát; včera jsem měla malou nehodu s autem, bude muset do servisu; před tím jsem poslala peníze na neexistující účet a o víkendu jsem upekla cheesecake se solí místo cukru), díky :D

a trefné, jako vždy! i s tou slepicí :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 14:09

Luna ty mas opravdu dar presne popsat moje pocity:-)

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 14:10

Hodně mě zajímala, kdysi jsem ji letmo zkoušela a nezdála se mi tak dusivá jako Manifesto Le Parfum, ale pokud je tak sladká, dávám na Tvůj úsudek.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 14:39

alibi Diky, no tak to je ale potreba se v takove situaci i zasmat, jsem rada, ze se mi to povedlo a preju hodne sil! U nas je to ted taky na ranu 

viktorka_od splavu Diky! V tech parfemovych vlaknech je mi proste nejlip No a jinak ta hruza vubec nEjde umyt a to jsem dnes navonena nadhernou Pure Eve a pres tuhle "vuni" ji vubec necitim

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 14:55

Luna uz jsem si taky vsimla ze tyhle hruzy jsou neobycejne prurazne a trvanlive:D

ja zas uz potrebuju asi deset uzasnych parfemu, ale misto toho jsem se rozhodla koupit jeden velky vanocni darek, tak to musim nejak vstrebat tu sebelitost;-/ (a to jsem si jeste vcera vecer zarezervovala flakon vol de nuit edt v nahlem popudu, no zrusim to:-(

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 14:57

alibi  ten tvůj výčet "nehod" teda je...Snad se vše po svátcích uklidní

Luna  Vtipné, ...ostatně jako vždy.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 15:04

Luna janejane nejvtipnější byl ten koláč ;) můj recept nikomu nedoporučuju :)