Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:27
Reakce na Luna:

Srazy bývaly ještě z Arome. Dost holek je teď tady...ty co na srazy chodily. Bylo to tak jednou nebo 2x za rok. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. července 2017 20:56
Reakce na Renusatko:

Tak až přijedeš a nebudeš muset jezdit šalinou, tak bych hned šla prolézt obchody s tebou.

Beru tě za slovo, Reni

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 06. července 2017 17:14
Reakce na barbucha:

Tak pro všechny, kdo touží po Slonovi, ale zároveň se ho bojí  : Neprodleně vyzkoušejte Etro - Magot.

Na začátku zavane levandule s pačulí, ale po pěti minutách je to jen hřebíček, hřebíček... hřebíček... přislazenej vanilkou a cedrem - a pozor! naprosto věrnej, ale nadlehčenej, krotkej a neškodnej Slon. Ačkoliv výdrž má velmi dobrou a rovněž se nedá zařadit mezi slabé vodičky, neohrožuje ani majitelku, ani její okolí. 

Na sraz můžu přinést vzorek. Nebo přeposlat případné zájemkyni - jedna zkouška mi stačila  Jinak za pěknou cenu ho mají na notinu.

Popoháněna zvědavostí a chtivostí, že by konečně Slon, který bude pro mě, jsem vyzkoušela - na začátku to sice vonělo jako klasická kolínská, pak se opravdu objevil zmińovaný hřebíček, ale zbytek na mě skončil jak laciná pánská cedrovka s divnou umělohmotnou vanilkou. Sice ušetřím, ale radost z toho nemám

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 06. července 2017 18:22

Baiser Fou (Cartier) - laciná ovocná žvýkačka - zpočátku plná syntetické ovocné příchutě, později vyžvýkaná a následně odhozená do krabice od laciných kakaových oplatků. Naprosto zbytečná a navrch značně nepovedená odnož.

 McQueen Eau Blanche (Alexander McQueen) - jemná, smetanově nasládlá, uhlazená zelená gardénie (a přitom ve složení jsou všechny možné bílé květiny, jen ta gardénie nikoliv), takřka soliflor. Vůně hladká jako hedvábí...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 06. července 2017 18:24
Reakce na jerry:

...ta Eau Blanche vypadá moc dobře.!

A jak je to s výdrží a intenzitou.?

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 06. července 2017 18:53
Reakce na Miru:

Miru, myslím, že to nebude nic pro tebe - výdrž by sice šla, ale vůně sama o sobě se dost drží u těla (je to spíš takový závoj).

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 06. července 2017 18:59
Reakce na jerry:

...chjooo...

Proč poslední dobou jsou v parfumeriích skoro jen samé závoje..?.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. července 2017 19:15
Reakce na jerry:

No vidíš, a já tam měla toho Slona až do konce. Vzorek jsem na sraz zapomněla vzít (samozřejmě), ale kdyby někdo chtěl, můžu ho přenechat... to vyznění bude individuální - jako vždy.

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 08. července 2017 11:43

 Softly (Jil Sander) - krémovo pudrová kosatcová pižmovka , velmi blízká Infusion d´Iris. Softly má ovšem výraznou "přidanou hodnotu" v podobě na prach rozemletého bělostného luxusního kosatcového mýdélka. Hodně povedená vůně...

Splendida Rose Rose (Bvlgari) - růže - zpočátku sladkokyselá, rozvoněla se do podoby syté (ale ne nijak třeskutě silné či dokonce omamné) růže s dřevitým stonkem a zelenými pačuliovými lístky.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. července 2017 14:28
Reakce na jerry:

Na mně ta Splendida Rose Rose naopak voní lehce třeskutě. Nejvíc se mi líbí ta kosatcovka.

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 08. července 2017 14:45
Reakce na wendulka:

Mě taky kosatcová

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. července 2017 15:09
Reakce na jerry:

Já to tušila.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 09. července 2017 14:01
Reakce na jerry:

Ta Softly už se dá sehnat v některé z běžných parfumerek, prosímpěkně? Protože na českých eshopech ještě pořád pusto a prázdno. :/ Dost mě zajímá!

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 09. července 2017 18:38
Reakce na Karoleena:

V ČR jsem ji zatím neviděla.

macko.pu
Avatar
10. července 2017 16:14

niche za 5€

(to som trochu prehnal, ale mááááličko pravdy predsa na tom bude) 

AXE Oud Wood and Dark Vanilla - čokoľvek bežné, čo vyšlo tento rok z mainstreamu tento "shit" za 5€ dá dolu

citrusy, ruža, pačuli, vanilka, oud necítim, ale možno tam je, ale len dotyk... akoby som čuchal variáciu na Toma Forda Noir.... výborné

AXE Tobacco Amber - ešte lepšie, Tobacco Vanille a trošičku aj Herod dokopy, samozrejme obrazne, nemá to tú kvalitu, ale voní to fakt dobre

obidve schovajú bežný mainstream do vačku, vyzerajú ako spreje, ale sú to regulérne edt, rozprašovač je veľmi silný, úplna hmla

suma sumárum, neviem či existuje momentálne niečo lepšie na trhu v pomere cena/výkon, ma to veľmi prekvapilo, kedže vieme akú kvalitu AXE obecne má

P.S. tá tretia vôňa Iced Musk and Ginger, tú som ešte neskúšal, ale mám sprcháč, voní to ako mentolová musková cédrovka, tiež dobré, ale nie až tak ako tie vône hore

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 10. července 2017 16:16
Reakce na macko.pu:

Alespoň vím po čem se kouknout synovi 

macko.pu
Avatar
10. července 2017 16:18
Reakce na Renusatko:

Alespoň vím po čem se kouknout synovi 

...presne, určite neoľutuješ, lepšie ako tie bossy, lacosty a podobná "háveď"

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 10. července 2017 16:21
Reakce na macko.pu:

On nechce parfémy . Je mu 15 a kdyby se voněl, bylo by to momentálně něco potupného, ale právě různé hrůzy typu Old Spice si občas přinese (asi dárek od holky) a z toho já rostu. 

macko.pu
Avatar
10. července 2017 16:24
Reakce na Renusatko:

On nechce parfémy . Je mu 15 a kdyby se voněl, bylo by to momentálně něco potupného, ale právě různé hrůzy typu Old Spice si občas přinese (asi dárek od holky) a z toho já rostu. 

vrrrrrrrrrrr... na Old Spice mi nesahaj!!!!  (na ten klasický, v bielej flaštičke)

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 10. července 2017 16:32
Reakce na macko.pu:

Naprosto souhlasim.! 

Obě vůně od AXE jsou opravdu výborné.!

Ta Ginger už mě tak nezaujala...