Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. června 2017 17:31
Reakce na wendulka:

Tak ty zamíříš k nám do revíru? To je bezva. Patchouli Intense mi nesedla, takže tobě by vlastně sedět mohla. Když už tam budeš, tak si pak skoč do Air Café na Zelňák na cheesecake, je to blízko.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2017 17:50
Reakce na Luna:

Za tři týdny, takže už stříhám metr.

Mám v rámci návštěvy přislíbeného i erudovaného průvodce zdarma, tak uvidím, kam mě zavede. V Brně jsem totiž nikdy v životě ještě nebyla, když nepočítám jeden průjezd směrem do Vídně a zpět.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. června 2017 17:54
Reakce na wendulka:

Tak to je skvělé. Už se moc těším na tvé dojmy. Brno je fajn, občas není špatné tam vystoupit.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 27. června 2017 17:58
Reakce na wendulka:

"V Brně jsem totiž nikdy v životě ještě nebyla, když nepočítám jeden průjezd směrem do Vídně a zpět."

Jak se to může stát? 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2017 17:59
Reakce na domenica:

No jak? Jsem vidlák, no.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. června 2017 18:07
Reakce na domenica:

V Brně museli speciálně zařídit exkluzivní parfemový butik, aby sem milostivá dojela.

wendulka  Já to tak samozřejmě nemyslím, teda vlastne myslím.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 27. června 2017 18:07
Reakce na wendulka:

No, mám to stejně. Ve Vídni jsem byla několikrát, v Brně ani jednou .

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. června 2017 18:17
Reakce na wendulka:

Brno mám moc ráda - jsou tam prima lidi, dokonce i prodavačky Jen mám tu smůlu, že místo návštěvy parfumérek musím často jezdit s vnukem všema možnýma šalinama sem tam:)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2017 18:17
Reakce na Luna:

No jsem vostuda, ale bohužel máš pravdu.

Ale zase na mou obranu, byla jsem už dvakrát v Ostravě, ani butiku nebylo třeba.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 27. června 2017 18:29
Reakce na wendulka:

Ještě před otevřením VAVAVOOM jsem měla naplánovanou cestu do vily Tugendhat, jen z toho tehdy sešlo. Teď bych to ráda spojila a klidně viděla více .

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. června 2017 21:06
Reakce na wendulka:

 Ne, ne, musíš do Café Momenta na Zelňáku na francouzský větrník. Je to cca 150 m od VAVAVOOM.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. června 2017 21:11
Reakce na Krehutka:

To se Wendulka vrátí domů sice voňavá, ale s nadváhou:) Něco zdravějšího by poblíž Vavavoom nebylo?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46044 příspěvků moje polička 27. června 2017 21:20
Reakce na Korsičanka:

když odtam vyběhne po schodech na věže petrova tak to bude hnedka zas jako proutek:-)

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. června 2017 21:33
Reakce na Korsičanka:

Tak v okruhu cca 1 km je spousta kaváren a restaurací, Zelňák plný ovoce a zeleniny a teda můj osobní tip - stánek Bucheck https://cs-cz.facebook.com/bucheckbrno/. Lze zabalit s sebou a sníst v parku pod Špilberkem.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. června 2017 21:39
Reakce na Krehutka:

Díky! Ale doporučení na opravdu dobrou restauraci bych přeci jen taky uvítala:) Posledně jsme s kolegyňkou dost tápaly

viktorka_od splavu 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46044 příspěvků moje polička 27. června 2017 21:53
Reakce na Korsičanka:

ve spodní části zelňáku bývala restaurace il mercato, výborná. párkrát se změnil majitel ale dobrá by měla být pořád, ovšem dlouho jsem tam nebyla. další brňačky budou určitě vědět https://www.restu.cz/grandezza-restaurant/

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. června 2017 22:00
Reakce na Korsičanka:

Záleží čemu říkáš opravdu dobrá restaurace. A měla by mít nějaké zaměření?

Kousek od VAVAVOOM je restaurace Palazzo v hotelu Barcelo. Kousek dál na Pekařské je Forhaus ( kuchyně Rakousko-Uherska). Na Zelňáku třeba Rynk. Na ryby a sushi je vyhlášená Koishi na Údolní, na stejné adrese je dobrá ještě La Bouche. Taky Pavillon v parku za Janáčkovým divadlem, nebo Kohout na víně v domě umění na Maliňáku. Dobře se jí i v Morgalu n Moravském namesti ( a sesterském bistru U Franze na Veveří). Ráda chodím i do Soulu na Jezuitské, kousek od něj je Umami, docela dobra asijská restaurace. Skvělé těstoviny jsem si v pátek dávala v Bistru Vivobene Gusto na Běhounské, vedle něj je vietnamské bistro GO, přes ulici vedle Savoje je Burger Inn ( vynikající burgry), obdobne dobre jsou i na Moravaku v Mikrofarmě.

Je toho strašně moc a to jsme se ještě nedostali k dezertu, kavárnám a alkoholu. Všechno do 15 minut chůze od VAVAVOOM.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2017 22:59
Reakce na Krehutka:

Hm, jak to tak čtu, tak to abych už teď pomalu začala hladovět, jinak se po těch všech vašich tipech tady nevejdu do kalhot,

Děláte mi všechny teda chutě slušný.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. června 2017 23:02
Reakce na wendulka:

Na jak dlouho sem jedeš?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. června 2017 23:41
Reakce na Krehutka:

No jelikož to mám přes víc jak půlku republiky a druhý den musím do práce, tak jenom na půlden, takže úplně všechno hned napoprvé asi nestihnu, ale jelikož jsem se svěřila do rukou jedné z nejpovolanějších osob tady, tudíž o sebe nemám strach.