Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. října 2019 10:56

slniecko Děkuji za odpověd. A konkrétně tyto produkty jsi nezkoušela?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 21. října 2019 11:08

Dalia já jsem měla ten první krém a byl příjemnej, jen na mě dost mastnej, leskla jsem se jako prasátko, tuhle konkrétní vodu nevím, jestli jsem měla, ale kupuju si od nobilis tilia pravidelně a všechny mi přijdou hodně dobrý.

s tímhle olejem přímo zkušenost nemám, ale kupuju si od nich esenciální olej bergamot a ten je výbornej.

Za mě tuhle kosmetiku můžu určitě doporučit, jen pak ty konkrétní výrobky seděj asi každýmu jinak

(mám u práce obchod, kde toho maj hodně)

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 21. října 2019 12:00

prďola tak asi je to kosmetologický efekt, který nemusí souviset s reálnou účinností  někde v hlubších vrstvách pokožky, ale naducanost je fajn :) ve srovnání třeba s tím, jak na mě působilo to saloos hylauron serum - jako takovej sliz, kterej, když se vstřebá a zaschne, tak ta pleť jakoby pne.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. října 2019 12:40

Potrefenáhusa Děkuji, mám objednáno. Jsem moc zvědavá.

Online prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 21. října 2019 13:30

mitford sister hydratace pokožky se projevuje opravdu jinak než pocitem "naducanosti", takže můžeš mít skvělé pocity, jak je je pleť díky naducanosti hydratovaná a ono může jít jen o stejný efekt jako v případě junk food - spousta libých pocitů, žádná podstata.

tím ti nechci vnucovat, že případně uživatelsky nepříjemný Saloos musí nutně být ok. spíš se snažím upozornit na produkty, které mají perfektně vymakanou "uživatelsky pocitovou" stránku, ale pleti nic nedávají. bohužel přesně na tom se dnes točí marketing a podej... (btw pokud Saloos pne, stačí do něj přikápnout 2-3 kapky nějakého lehčího pleťového oleje a před použitím vždy protřepat).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2019 15:04

k tomu saloos hyaluron séru: já ho používám jako transportér oleje a čehokoli. díky séru se všechno vsákne a nezůstává to na povrchu kůže. nakapu dvě tři kapky oleje nebo třeba krém, přidám to sérum, všechno vsákne za vteřinu a mám kůži hladkou a suchou na nanášení makeupu.

edit: zapomněla jsem napsat, že to nakapu do dlaní a smíchám.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 21. října 2019 16:57

Da se to saloos hydratacni serum koupit nekde v obchode nebo jen online. Nema ho treba DM nebo tak neco?

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 21. října 2019 17:10

0zero7 já ho kupuju v DM

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 21. října 2019 17:28

Fakirka diky, 5 minut po tom co jsem se zeptala mi psal maminka ze zakoupila v DM :)

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 21. října 2019 19:10

prďola hej, dyk píšu, že to může být jen efekt. ale nejde jen o pocit na omak - jako když líp vypadá a líp vypadá déle, tak proč bych používala serum, který mi není 100% příjemný a mám pocit, že nic nedělá.

já po těch letech experimentování sama na sobě ty běžný šidítka i poznám, ty různý silikony atd. prostě mi to tak úplně nevyhovovalo, narozdíl od něčeho jinýho :)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 21. října 2019 19:17

Díky švestkovému oleji, který prosakuje do mnoha dalších vláken, jsem objevila tuhle diskusi :) Chtěla bych se podělit o svůj objev, nedávno jsem si koupila skvalan s q10 taktéž od Saloos. A je moc fajn, mám pocit, že mám pleť jasnější a mírně vypnutější. Příjemné překvapení za pár korun. Ale ten švestkový olej taky vyzkouším :) 

Online prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 21. října 2019 19:24

mitford sister já to nepsala k žádnému konkrétnímu produktu, jen tomu pocitu "naducanosti" a jasně, že úplně nejdůležitější je vlastní spokojenost

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 22. října 2019 18:02

Fakt jsem ukázková ovce bee bee, už mám taky Saloos hyaul. sérum. Je to ted pálka, za takovou pidilahvicku, takže běda vám. Spravnej postup je teda umýt - tonikum - sérum - skin food? Muže být? A každý večer?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 22. října 2019 18:13

mitford sister A co tedy vlastně používáš? "Naducanost" - najedená kůže je fajn. 

Offline Černá kočka
Avatar
1315 příspěvků moje polička 22. října 2019 20:39
Reakce na Dalia:

Máte, prosím, zkušenost se značkou Nobilis Tilia?

​Taky mám dobrou zkušenost. Krém jsem od nich neměla, ale olejíčky jsou fajn.

Aktuálně mám Bio Tee Tree na drobné lokální problémy,Bio Eukalyptus Radiata na inhalace a Makový olej na celé tělo.

Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 22. října 2019 20:45

Dalia bohužiaľ nie, ja som používala levanduľový krém, biofázu a bioaktívnu masku, no a rôzne hydrofilné oleje.

Ale čo som strašne oceňovala, bola možnosť z absolútnej väčšiny produktov si kúpiť len vzorku, alebo pidibalenie, takže nebol problém si nájsť, čo mi sadlo.

Aha:

https://eshop.nobilis.cz/panska-kosmetika/materidouskovy-krem-2-ml-vzorek-sacek.html

Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 22. října 2019 20:47

No a hlásim sa do stáda, bola som dnes v DM, chcela som si kúpiť ten slivkový olej, nemali, takže som čerstvou majiteľkou hyaluronového séra...

Online prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 22. října 2019 22:04
Reakce na MP Meri:

... Spravnej postup je teda umýt - tonikum - sérum - skin food? Muže být? A každý večer?

​jj, a klidně i ráno, pokud teda nepoužíváš něco jiného

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. října 2019 06:19

slniecko Vzorky jsou moc fajn. Mám v plánu si nějaké přihodit do příští objednávky.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 23. října 2019 14:56

Tak jsem si koupila tu sedmidenní kuru, očekávám davy nezletilých ctitelů