Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. října 2019 18:09

999 diky! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. října 2019 19:59

0zero7 Pardon, nie je to sérum ale booster. Používam tento glow, funguje trochu ako úplne jemný self tanner, ale na inom princípe. Obsahuje akési keto cukry a tie spôsobujú jemné ale ozaj jemné "opálenie". Vyzerám tak v zime trochu zdravšie. Skúšala som samoopaľovacie kvapky a lotion od Clarins ale akosi som mala nezdravú farbu a fľaky. Ten lotion je dobrý na telo, ale na to som lenivá, takže ho viac nekúpim. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. října 2019 20:12

paktofonika Aaaaa! JJ, Clarins znam, taky me nijak zasadne nenadchl, pouzivam od nich ten face a dekolt lotion, ten je nej. Voni ten booster jak typickej samoopalovak? 

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 24. října 2019 20:13

whiskas Miru 

já používám z valné většiny jen ordinary: ráno umeju obličej tonikem (ten mám teda alverde), nějakou hada labo esenci (je to psaný jen japonsky, ale bude to hylauron a další nějaký věci), niacimide, buffet, EUK - to je základ, když je třeba (v létě nebývá, spíš v chladnějším období nebo prostě dle potřeby) domáznu natural moisturizing factors a/nebo olej. večer odličuju olejem, ten stáhnu micelárkou a micelárku stáhnu tonikem. pak glycolic toner, esenci a na střídačku retinol nebo vit.C+resveratol. to je základ a pak tu většinou mám otevřený ještě nějaký další lahvičky, ty tak na sebe patlám na střídačku (něco s těma šnekama, to je dobrý, něco s kolagenem, pak mi dělá dobře q10 - to kupuju v dmku takovou emulzi nebo ampulky, a zakončím olejem (opunciový, kameliový, bio wildrose alverde, kávový a teď švestkový). oleje jen trochu nebo když víc, tak ho stáhnu tonikem. když je čas, dělám pauzy - dám třeba dva přípravky, při další cestě na záchod další atd. a tak nějak libovolně se mezitím polejvám těma esencema. občas si dám masku, buďto plátýnkovou nebo v dm i rossman mají za 12 korun takový dvojpolštářky různých výživných masek; mně vyhovují. sem tam se natřu aloe vera gelem. tak 1 za 1-2 týdny aplikuju ordinary bha peel a sem tam alphalipoleic acid. sem tam, když mám nějaký šupinky nebo potřebu projasnění, tak ordinary lactic acid, ale to jen nárazově nebo když likviduju nějaký "škody", jinak ta se mi osvědčila hlavně...ehm...na zadek, kde mám občas pupínky ze sezení. jako když to tady tak vidím, tak je to až děsivý, kolik vrstev dávám, ale v praxi to není tak hrozný. když spěchám, něco vypustím. hlavně nic z toho není drahý.

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 24. října 2019 20:18

mitford sister vida, to me zajima to natirani se tim aloe gelem. Ja ho objednala rovnou litr, ze jako na poporodni hojeni, coz sem vubec nevyuzila a ted mi to doma strasi. Jak to na sebe teda mazes prosim?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. října 2019 21:18

0zero7 Nie, vôbec nesmrdí a to je ňom super!

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 24. října 2019 22:22

711990 normálně, popatlám se tím, ono se to vsákne :) v podstatě jen když si vzpomenu, občas i tělo. nedělám to konkrétně kvůli něčemu, jen mi to tady taky leží a je toho hodně.

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 25. října 2019 02:24

mitford sister dobre, zkusim:D 

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 25. října 2019 03:34

mitford sister 

Děkuji

Online RoSa
Avatar
8214 příspěvků moje polička 25. října 2019 08:56

právě mi přišel mail:

minus 21% na všechny produkty Renovality

AKCE je bude probíhat od pátku 25.10.2019 od 12:00 do Nedělní půlnoci (27.10.2019)

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 25. října 2019 13:45

mitford sisterSuper, detailní popis, večer si to přečtu v klidu ... Moc děkuju .

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 28. října 2019 22:33

V  patek jsem koupila tohle serum od Indeed

Zda se mi, ze hydratuje moc dobre. Ingredience taky vypadaji myslim cajk. Je gelove. Zahlidla jsem to u Caroline Hirons.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 29. října 2019 08:54

mitford sister Děkuji ti za do dokonalý popis. koukám, že jsem dost ignorant. Já poslední dobou jen umyju obličej (mlékem - jen večer, pak gelem - potřebuji pro pocit očisty mýt obličej vodou), dočistím pleťovou vodou, nanesu oční krém, někdy sérum (ale teď mi dochází), pak noční krém Babor (též mám na dně), na den krém s SPF, který mi přijde zrovna pod ruku a hotovo. 

Musím tedy dokoupit sérum, noční krém a denní krém. Plácám zbytky a to je určitě špatně. 

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 29. října 2019 10:12

whiskas proč špatně? každej dělá to, co mu vyhovuje a je normální dodělat balení, když se ten produkt osvědčí. já prostě ráda zkouším a po letech, desítkách let, kdy jsem měla pleť úplně na pikaču, tak jsem zvyklá se tím zabejvat. když nemusíš, tak se tím nezabejvej, ušetříš si spoustu času a peněz. a v tvým případě i "starostí", když vidím, jak to máš s hadrama :)

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 29. října 2019 10:23

mitford sister Špatně, protože na to poslední dobou kašlu. Nedokoupila jsem potřebné, plácám co dům dá a není to dobré. Také ráda zkouším nové přípravky a je čas se pleti zase více věnovat a proto tady pátrám, co koupit a sestavím si nový plán. Potřebuji nutně sérum, oční krém, denní a noční krém, aby to vše na sebe navazovalo. 

Cítím, že je pleť málo hydratovaná a vypadá šedě, unaveně. 

Přípraky na pleť nakupuji ráda a kupodivu tyto nákupy mě nestresují :-D. Jen jsem poslední dobou po ničem nepátrala a chtěla vyplácat zásoby. No a čas se naplnil :-D.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 29. října 2019 10:28

mitford sister Navíc, hadry jsou těžší, protože ne vše mi sedí a sluší. Svoji pleť, jakž takž znám, vím zhruba, co by chtěla, tak stačí jen něco vybrat a tady se inspiruji. Vím, že např. olej už fakt ne. Zkusila jsem jich pár, levné, drahé ... a seznala jsem, že jsou mi napleti nepříjemné. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. října 2019 16:10

0zero7 Mala som od nich Pepta bright a bola som spokojná, len trochu smrdel 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2019 16:18

whiskas Tak by ti mozna vyhovoval zrovna teh hyaluron, je to gelove serum, davam na copper buffet rano a na to krem (bez kremu to na me moc uschne, ale mozna je to jen muj pripad). POuzivam ted minimum a narazove obcas neco podle potreby pleti. Rano na vlhkou plet ten buffet, hydratacni serum, olej a krem (ty bez oleje samo). Vecer anti aging serum, olej, krem. Ocni krem samo vzdy, obcas masku. Za poslednich 14 dni dodrzuju poctive a plet se zhydratovala a spravila.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2019 16:21

paktofonika Ja asi vyzkousim prave i neco jinyho, ten Hya je super. Pepta bright je rozjasnovaci predpokladam?  

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 29. října 2019 18:17

0zero7 Díky. Předpokládám, že hyaluron od Ordinary? A máš typ na nějaký anti aging krém, sérum a oční krém? Dochází mi vše :-D.

Oční jsem měla od Estée Lauder, noční Babor. Oboje o.k., ale chci změnu. Díky.