Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 10. května 2020 12:29
Reakce na prďola:

Není nutné doma něco míchat/vařit existují prodejci, kteří nabízí ingredience připravené tak, že si je velmi jednoduše (většinou v 2ml vialce) můžeš přidat do svého oblíbeného krému. Má to výhodu v tom, že nepřecházíš na nový produkt, ale zůstáváš u toho, který ti vyhovuje, jen si ho trochu obohatíš.

​Prosím Tě, chápu tedy dobře, že lze dokoupit ty ingredience, které jsi zmiňovala, a jednoduše je nalít do oleje, který používám? Ptám se jak blbec, ale pro jistotu :-)

Offline prďola
Avatar
3723 příspěvků moje polička 11. května 2020 11:11

Ava ANo, přesně tak jsem to myslela

Pokud budeš do olejů cokoliv přidávat, tak si jen ohlídej aby ingredience byly rozpustné v tucích a abys správně dávkovala - skoro každý eshop mívá na stránkách uvedené doporučené dávkování, pokud tam nebude, klidně se ptej

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 11. května 2020 16:25

prďola díky moc za recenzi na ten medik8 to nic, pokud mi ještě nekdy zmizí ta dermatitida, tak ho zkusím. Jo a ma švagrová chemik mi závidela tu dezinfekci na ruce od tebe, že vůbec nevysusuje:)

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 11. května 2020 16:50

prďola děkuju! jestli se k tomu zeptám, tak se asi ještě zeptám 

Offline prďola
Avatar
3723 příspěvků moje polička 11. května 2020 17:11

baltik Díky za pochvalu dezinfekce je superjednoduchá a sama bych vysušené ruce nesnesla

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. května 2020 10:39

Na den ted používám hydratační krém Aquaton a mohu jen chválit. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 14. května 2020 09:22

Já včera konečně vyzkoušela Squalane a je to teda moc příjemný!A takovou pěkně hladkou pleť mi dělá.

A byla jsem v DMku koupit si oblíbenou medovou plátýnkovou masku Balea - a nebyla... doufám teda, že to byl jen nějaký výpadek, páč (jak vidno) na stránkách furt je. No popadla jsem tam nějaké jiné dvě Balea neplátýnkové - nakonec jsem rezignovala na to vystudovat složení u regálu a prostě něco vzala a že si ty složky nějak vygooglím nebo poprosím prďola. No nevygooglila jsem to zatím a po zkoušce obou konstatuji, že asi už ani netřeba, znovu to stejně nekoupím. Něco to s tou pletí udělalo, to ne že ne, ale měla jsem takový divný, jakoby ulepený pocit po použití... No ale jak jsem hledala na těch dm stránkách, tak jsem přišla na další plátýnkové masky, co mi laickým okem přijdou ok:

Kaktusovou masku BaleaVital masku BaleaAqua Hydro masku Alverde.

Mohla bych prďola poprosit o zkouknutí okem odbornějším? - by se mi hodilo příště u toho regálu nebýt zaskočena a mít po čem jiném sáhnout...

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 14. května 2020 09:35

Panenka Ten Squalane je od Saloos?

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 14. května 2020 10:11

černá káva Ano prosím.

Offline prďola
Avatar
3723 příspěvků moje polička 15. května 2020 00:57

Panenka Opakovaně mě překvapuje, že řada produktů zn. Balea má velmi slušné složení a vůbec se nevyhýbají použít poměrně netradiční ingredience - myšleno v dobrém. Prostě to není furt jedno a to samé

Zítra dopoledne budu mít trochu víc času, tak napíšu. A konečně i Solathis k tomu vitamínovému koktejlu

Offline prďola
Avatar
3723 příspěvků moje polička 15. května 2020 12:13

Panenka 

Kaktusová maska - má dva naprosto skvělé rostlinné extrakty (opuncie a šrucha), které skvěle napomáhají regeneraci pleti na buněčné úrovni. K tomu ta maska navíc obsahuje i potřebné složky pro zvýšenou penetraci a současně neobsahuje žádné nežádoucí ingredience.

AKtivní složky - panthenol, kyselina hyaluronová, diglycerin, ectoin (hydratace, regenerace na buněčné úrovni), trehalose (hydratace, regenerace), 

Škoda, že se jedná o limitovanou edici

Vital maska - produkt výrazně založený na rostlinných exktraktech. Mimo arganového oleje obsahuje extrakty z baobabu (regenerace a zklidnění podrážděné pokožky), zimolezu (protizánětlivý, hluboce čistící účinky), pepřovníku (lehký astringent) a grapefruitu. Ostatní aktivní složky tvoří takové příjemné skoro povinné minimum: kyselina hyaluronová, glycerin, sorbitol (hydratace), panthenol.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. května 2020 00:44

Prosím, máte nějaký osvědčený produkt s vit.C? Je lepší vybrat jednosložkový přípravek, nebo něco pouze s příměsí vitaminu C? Krém, nebo sérum? A jaká je vhodná koncentrace? Očekávám projasnění pleti, jak jinak . Hledala jsem mezi produkty od The Ordinary, ale přijdou mi všechny poměrně "silné" . Děkuji.

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 16. května 2020 06:57

whiskas mela jsem tu variantu v silikonu a prislo mi to ucinny a zaroven ne moc stipavy. Jen to dost rozzari a vybeli kuzi, mizely mi po tom pihy. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. května 2020 11:02

711990 Díky. Myslíš tohle? Mně ten obsah vit.C přišel nějak moc silný . Ale když píšeš, že v pohodě ...

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 16. května 2020 13:30

whiskas jj, hele ja nevim jstli je to silny nebo ne, ale pry to nejmin stipe, tak jsem to vzala proto...:)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. května 2020 13:31
Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 18. května 2020 09:04

prďola Díky! Takže obě dobré, kaktus pro mě lepší (ta hydratace) a je potřeba si ho trochu nasyslit, páč za chvíli nebude... (to mi uniklo, že to je limitovaná edice). Zařídím se, jakmile se zas dostanu do DMka.

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 18. května 2020 18:32

Panenka kaktus jsem si jako správná ovce koupila... V našem DM měli poslední

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 19. května 2020 08:54

Fakirka Eeee, tak to jsem asi nestihla teda.

Offline prďola
Avatar
3723 příspěvků moje polička 19. května 2020 09:05

Panenka Kup si ho v eshopu a objednavku vyzvedni ve svem nejblizsim dm