Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:30

Ounz koukam na to, ktery mas kremy? Libi se mi celkem i to parsley serum, ty cistice nevim, vetsinou jsou na mastnejsi plet. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:34

0zero7 já mám určitě ten parsley seed cream, ten mám na noc a měla sem ho jako první a pak mám teď od léta celou tu řadu in two minds, gel na mylí, tonikum a krém v lahvičce..

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:35

0zero7 pak sem ještě dostala vzorky masek, ale to sem ještě nestihla vyzkoušet a taky parsley seed na oči,to je docela ok..

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:41
Reakce na Ounz:

0zero7 a ten blue orchid olej? Já mám trochu problém s tolerancí clarins, zkoušela sem krémy opakovaně a jakoby mě dráždí..olej by možná mohl bejt ok..no mám pocit, źe je teď víc zjevná ta t zona, pory na nose jen když použiju něco blbýho..

​Na tu T Zonu by byl ten Lotus olej, Clarins te asi drazdi, protoze budes citliva na rostlinny slozky a on taky neni organickej treba Aesop je vic, tak bych to jen zkusila napred. Bule orchid je hydratacni, ten srovnavaci na mastnejsi je Lotus.

Miru haha no namakany to nemam zas tak, ale snazim se to trochu sledovat :)

Ounz jj chci prave v Torontu, tak uvidime.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:45

Ounz Super dik, ja mam teda jinou plet, ale dobry vedet! 

Jo a do placu, kamoska ma ted tenhle acid or Ordinary a ma o poznani vic sjednocenou plet, fakt super, zkusim!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:50

0zero7 Jj double cleanse. Najprv použijem niečo na odstránenie makeupu a potom už podľa aktuálneho stavu pleti. Mam veci čo používam na 2x ale napríklad ten Clinique take the day off sa mi zdá dobrý iba na to odličovanie. Ráno väčšinou čistím len raz, a robím to hot cloth metódou. To už viem že tam sme sa nezhodli a mne to vyhovuje. Čo sa týka krému tak používam už dlho dlho len ten od LRP Effaclar duo a tak si myslím že zmeny pleti spôsobujú iné prípravky. Krém je fajn ako ochranná vrchná vrstva, mal by byť kvalitný ale neočakávam od neho zázraky. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:56

paktofonika JJ super. Ja krem poznam sakra moc teda, ale davam vetsinou jen na tonik nebo esenci, pak serum a olej a pak prem. Takze nemam milion vrstev, urcite pro je teda vicnez ochranna vrstva :)

Ten take the day off je fakt jen jako prvni cistis, pak se musi umejt, to uplne souhlasim, ale zas ideal na ten double cleanse. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:00

0zero7 Napríklad na noc si dávam iba Granactive retinoid a to mi stačí. Cez deň presne ako ty. Ináč zle vyčistená pleť je proste na nič, na to môžeš klepať aj krém od Guerlain, základ je čistenie a potom prípravky ktoré pleť potrebuje. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:06

0zero7 super, díky za tipy! 

Online EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:23

0zero7 ten nuxe prodigiuse na noc mi maximálně vyhovuje. Používám i nuxe micelárku a spokojenost. Ale na ten den tápu. Ráda bych nuxe, ale kterej? No, pleť smíšená a 40v občance... Nevím, jestli hydratační. Fakt tápu. Jinak pleť v podstatě bez vrásek a bezproblémová.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 21:34

paktofonika No to je presny, to uz jsem psavala na MP, ze jak blbe vycistis, tak cau a neni zadnej zazrak nic platnej. Retinoid zase najedu, jen nepouzivam v lete skrz slunicko. A zkusim ten acid, kamoska fakt po nem vypada o poznani lepe, jsem cumela, dava si to i na krk a ruce.

Ounz snad neco vyjde, Clarins ma velmi dobrou politiku vzorku, nevim teda jak v CZ, ale trvej na tom! I kdyby ti to meli nekam odlit. Ted nam na skoleni ukazali kolik toho jeden pult dostane, masakr a muzou si objednat extra.

EDITH4B Hmm, hele, podleme muzes davat ten nocni i na den, tak to delam ja, protoze ho miluju, ale zkusila bych i toto:

https://www.nuxe-kosmetika.cz/nirvanesque/nuxe-nirvanesque-vyhlazujici-krem/

nebo uplne basic hydrataci, ten tady taky nekdo chvalil

https://www.nuxe-kosmetika.cz/creme-fraiche-de-beaute/nuxe-creme-fraiche-de-beaute-hydratacni-pece-48-h-pro-normalni-plet/

Tu micelarku - kopu za dopotrebovani a prejit na cisteni plus pletovou vodu, ona je fakt kazda micelrka i ty mega drahy, jarova voda ve vestim ci mensim meritku, sunda to rychle vsechno, ale dobry na plet to neni.

Jo a dneska jsem se dozvedela ze Nuxe patri pod Clarins, ha!

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 21:36

EDITH4B Jeste koukam, jestli mas smisenou, tak nic tezkyho teda, kremy na normalni max. Jestli mas moznost ten Nuxe nekde vyzkouset, mivaj dost vzorky, tak bych pobrala i tu cervenou a zelenou radu, mela jsem dva kremy z te nejvyssi zelene a super. Ono s prevenci je odbry zacit zavcas, takze neva placat veci na starsi plet, pokud teda oblicej zbytecne nezatizi. Mela jsem cerveny serum Clarins a bozi, 55 a navrch ze jo....

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 22:15

0zero7 opatrně s tím lipoleic acid - já mám na to docela reakci (a to nemívám skoro na nic nikdy) - zejména právě na krku. takový červený jelita. a i na tváři někdy. doporučuju patch test

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 22:51

mitford sister Tak to je dobry vedet, ja se teda primarne bojim skoro kazde acid, protoze mam fakt suchou plet (cti tenkou). Takze testuju opatrne vsechno, se divim, ze ten retinoid ve squalanu mi nic nedela, po tom rozdil poznam. Tohle objednam a budu hlasit. Dikes! Nejdriv po dovolene teda...

Online EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 22:51

0zero7 díky za tipy. Vyzkoušela jsem pár krémů v jiné cenové kategorii a nuxe mě překvapil. Za pusu a fakt mi sedl. Micelárku teď zkouším. Doteď jsem používala pleťový mléko +vodu. Tak dopotřebuju a vrátím se k původnímu modelu. A na den testnu tu zelenou řadu.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 22:59

0zero7 ok díky. Ale tuhle sem chtěla v douglas vzorek krému clarins a dostalal sem pecičku tak půl na půl cm a tvářila se, že to dává ze svýho..

jesťe k to u aesop pro upřesnění, nemám ten parsley seed krem jen vzorek séra a očního a krém mám primrose facial hydratation cream,je hodně výživnej,ale určitě není hutnej..

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 23:06

EDITH4B Ten zelenej je taky fajn, ale proste ten nas mi voni nejvic :) Mliko a voda je fajn model, muzes i zkusit jinej cistic, nejakej balzam nebo olej, nebo vodou smyvatelnej. Ja mam ted Lancome ten medovej cistic v pumpicce a prekvapil prijemne, pac Lancome fakt nemusim teda. Je setrny a vycisti dokonale, nezkousela jsem teda komplet makeup, rasenku nenosim kazdy den, abytek to sunda v pohode. Umeju bud dvakrat nebo jednou timhle a jednou olejem a pak dam tonik, na to esenci a serum, krem a cau. Ale menim pripravky podle potreby, stavu pleti a rocniho obdobi teda. 

Online EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 23:22

0zero7 OK. Ty jsi bezedná studnice rad . Zítra vyzkouším ten prodigieuse i na den(nenapadlo mě to, páč jsem od cca sedmnácti zvyklá na model denní a noční krém). A na Lancome medový čistič mrknu. Dikec

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 23:23

Ounz Jezis to jsou fakt hydry ty jo! Jednou mi kamoska vykladala, ze holky v mallu s tim kseftuju a vymenujou to treba za tricka v jinym obchode atd. Ja naposled v CZ uvalila asi 4ku v parfumerii v Brne, dve nany tam staly a vzorek nula zadnej samo. Jeste me drbaly, ze jsem utratila tolik za stiny Armani (kupovala jsem jeste pletovku k nim teda, ne 4ku jen za stiny haha), ehm, no komedie jako. 

Ten Aesop, ja koukala na ten primrose prave, ze zkusim. Nehutnej a vyzivnej je podle myho gusta presne!

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 23:34

EDITH4B hele jen proto ze me periodicky obsesivne zajima jak na muj ksich aby byl spokojenej . resim to asi az tak od 23, ale za tu dobu je to snad poznat, mi lidi hadaj vetsinou o dost min, i kdyz to bude i pristupem celkove asi. Dostanes se k te Ordinary nejak? Maj fajn veci, mamince sedi ten jejich Moisturizing Factors krem, uplne simple krem, ale na bezny noseni super, 100 ml pod 10 babek. 

Ja jsem se prave naucila trochu nedbat na modely typu musis denni a nocni, takovy a makovy a taky moc neverim na to rozdeleni veku, mam lepsi vysledky, kdyz peci vybiram podle toho jakej mam momentalne problem nebo co chci resit.

Treba dehydrovana plet, davam hydratacni serum a na to hydratacni olej na noc a rano, a klidne i odpoledne po praci dalsi davku. Kdyz chci projasnit dam exfoliacni tonik a na noc serum k tomu urceny a treba dam tyden v kuse jako mensi kuru. Kdyz chci retinoid, tak dam trikrat tydne max a mezi tim hydratuju a vyzivim, at to plet moc nevysiluje, taky je dobry aspon jeden vecer dat fakt jen jednu lehkou vec a nebo nic, kdyz vydrzis a nechat plet odpocinout, onsa sama porad pracuje, tak si to uzpusobi i sama, verim vic na spis jednoduchy veci.

Ono se da i nakrasne zalergizovat, treba znacky co maj milion kroku, ala SIsley nebo Kanebo, muze se stat, ze si tu citlivost pak vypestujes.... 

Me zaucovala jeste za blahe pameti Erin co byla na omlazeni, ta byla uzasna. POsilali jsme si pak i kosmetiku atd, to nevim jestli si zlaty casy Omlazeni.cz tady nekdo pamatuje, pak to slo cely do kytek, par let na to vzniklo PM a mozna tam bylo par stejnejch lidi. Erin uz bohuzel teda nezije, volavala jsem ji jednou za 14 dni i z Kanady, byla fakt super a ech expert na kosmetiku.

Naucila me i, ze fakt je nejlepsi dat i na pocit a vnimat jak na co oblicej reaguje. Penu Amia a spoustu dalsich veci jsem znala od ni :)

konec referatu, jezis. Pardon.