Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 10:46

A jinak - také smývám všechny "čisticí" prostředky z obličeje. Nesnesla bych, nesmýt je a plesknout na to krém.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 11:10

Miru no já důkladně smyju ten mycí gel, kterým počítám sundám nejvíce hrubých nečistot. Odličovačem dočišťuji, takže to beru jako tonikum.

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 11:39

vanilka 

...no, to by mi právě vnitřně "nešlo" = nechat(pokud nejde o sérum, nebo vyloženě tonikum) cokoliv nesmytého na obličeji a na to krém

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 11:43

Miru povídám, beru to jako tonikum a to se smývat nemá . Samozřejmě každého věc 

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 11:44

vanilka 

No, podle mě, pokud něco dočišťuje, zahrnuji to do skupiny odličovadel, čistidel.

Tonikum vnímám jako "vodu" která - už čistou pleť tonizuje(dodává jisté, pro pleť blahodárné látky, atp.)

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 11:45

Miru pravdu máš

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 18:45
Reakce na paktofonika:

Dalia Zo vzorky zistíš max či ti vyhovuje vôňa a konzistencia krému. To či sa ti oplatí investovať to asi nie. Ináč podľa mňa nemusí byť krém vôbec drahý, to by som radšej za tie peniaze kúpila niečo na čistenie pleti, sérum, masku alebo iné prípravky ktoré majú na pleť výraznejší vplyv. 

​Hele, ono to je osemetny, co ma na plet vetsi vliv, cistici pripravek musi dobre cistit a soucasne byt setrnej, na pleti ale nezustane, tak pokud chce nekdo usetrit, u tohohle se da (Cethaphil treba neni drahej apod). Krem na obliceji zustane, stejne jak serum. Masky mam ted asi 4 druhy a vsechny fajn :)

Dalia ta slamenkova rada je fajn, ale taky me extra nenadchla....

Ounz Hele ten Kiehls neznam, dobrej jo? Hmmm.

Offline Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 18:48

0zero7 kterej khiels? 

edit: jo ten fialovej, no máma si ho moc chválila. Já sem před nějakou dobou přešla na aesop,a přijdu si na něj ještě moc mladá 

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 18:53

paktofonika vanilka Hele a delate double cleanse? 

vanilka koukam na tu tvou fotku a ten 2in1 tonic - je fajn, ale spis na cestovani, jinak bych ho asi vymenila za ten hermankovy. Dlouhodobe je lepsi. Tohle je spis takovej rychlej fix, kdyz potrebujes vycistit. POuzivas krom hydratace i nejaky anti aging?

prďola no presne pises, proc pisu, ze ten hermankovej tonik je lepsi. Je sto mily od veci podobnych micelarni vode atd. Jinak souhlas, vsechny cistici pripravky smyvam, pak dam ten hermanek. A na to Guerlain esenci a dal pak uz sera atd. 

prďola hele, Clarins ma ted v te cervene rade esenci (Sisley to mela uz pred sto lety treba) co jde na plet po cisteni na lepsi penetraci atd, moc prijemne.

Miru v tom Claudalie oleji si pohlidej slozeni, olej Guerlain je peknej shit, ma i alkohol, takze cim min ingredienci tim lip. 

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:00

0zero7 

Díky.

No, já nakonec koupila dvě kazety na elninu s kosmetikou Lancaster(odlič. mléko + odl. voda, hydr. krém, sérum, tonikum, minioční krém)  a spokojenost. Ke všemu - odličovací mléko a voda mi božsky voní!

Nicméně nějaký dobrý a pokud možno voňavý olej bych na čumák ráda.

Ale ne Nuxe, ten už jsem měla.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:15

vanilka Mrkla bych na slozeni toho gelu, nejvic setrne pro plet je pouzivat cistici balzamy, penive pripravky maji navic latky, diky kterym to peni, co jsou pro plet dost blby (mam ted myci gel Lancome, taky peni ehm ze...) pokud ten myci gel nema alkohol, tak jeste cajk.

Kkat EDITH4B tady je ten Nuxe, koukam, ze tady je dvakrat tak drahej, v CZ za hubicku haha. Je nocni, ja ho pouzivam i pres den, fakt ho miluju, mam tak 4 baleni. Mezi tim mazu jiny ale tenhle je stalice.

Zkousela jsem od nich i dalsi, tu zelenou radu atd a vsechny jsou fajn, ten oblibeny mi nejvic voni a ma super konzistenci, hydratuje a pritom je lehky. Mam v planu vyzkouset i dalsi, co jsem jeste nemela. 

EDITH4B a denni krem chces jen hydratacni nebo i neco navic?

Ounz hele a ty Aesop jsou 30 ml? nebo 30 a 50? Koukala jsem asi na tri kremy, jsi spokojena? 

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:18

Miru a jo vlastne, to jsi psala o Lancaster, to je fakn kosmetika. Ono je stejne vzdy nejdulezitejsi slozeni, je jedno co to je. Ja mam ted Lancome jeden co jsem dostala, a poleti do kose, to je glycerin vysmajchlovanej, a chtej za to $100 no dik teda.

Olej vonavej mam nejradeji Clarins Blue Orchid, je hydratacni a fakt ma ve slozeni jen oleje, zakladem je olej liskooriskovy a doplneny je osetrujicima olejema. Ten mam doma stabilne. 

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:18

Miru Nuxe mam taky, ale na oblicej bych si ho nedala, davam jen na telo. POdle me se na oblicej moc nehodi. 

Offline Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:21

0zero7 jsou 60ml, teď nevím jestli mají i menší, asi jo? Čističe maj dvě velikosti. Sou moc příjemný a hezky mi voní (ten jeden teda trochu míň) a spokojená sem. Teď bych teda potřebovala něco ještě na takovou tu mastící se pleť (hlavně t zonu) nějak se mi ta kůže měni ..

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:21

0zero7 

...já ten Nuxe měla a na tělo super, na vlasy znám lepší oleje. Na obličej jsem ho zkusila asi jednou a neee...

Dík, po tom Clarins Blue Orchid oleji juknu. Nedávno mi prodavačka dávala čichat ke Clarins olejíčkům, ale všechny měly takový divný bylinnonic počuch...

...mně to musí i vonět, no...

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:22

Ounz a potrebujes osefovat jen vic mastici se T zonu nebo i neco jinyho (pory treba atd)

Pokudjen tu T zonu tak lotus olej Clarins, je bozi na normalizaci pleti (lidi maj vetsinou strach, protoze olej se jim zda counterintuitivni, ale v tom je prave ten vtip, pac se plet nepresusi a lotus kontroluje produkci - receno po lopate) 

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:25

Miru no bylline voni, me teda po par dnech zacal vonet vic, ted uz jsem zvykla. Ony ty hodne vonavy maj vetsinou pridany parfum nejaky a to taky neni idealni.  Nuxe neni dobrej i na vlasy to je presny, ono je to hlavne proto, ze to je dry oil, aby se rychlejc vyparil, to je debilni jinde nez na tele, ja si ho i tak davam jako druhou vrstvu na klasickej olej, pac dry oil ma alkohol vzdy.

Ounz ten Aesop omrknu. Prave nechci kupovat online, peci o plet si musim osahat. Plus mi nesedi zdaleka vse co je zdanlive na muj typ pleti. Dikes. 

Offline Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:25

0zero7 a ten blue orchid olej? Já mám trochu problém s tolerancí clarins, zkoušela sem krémy opakovaně a jakoby mě dráždí..olej by možná mohl bejt ok..no mám pocit, źe je teď víc zjevná ta t zona, pory na nose jen když použiju něco blbýho..

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:25

0zero7 

Děkuju, chodící encyklopedie

Offline Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:26

0zero7 na aesop je dobrý jít do nějakýho toho jejich butiku, byla sem v několika městech a vždy moc příjemná a ochotná prodavačka, poradila a vzorků k nákupu tuny..ne jako ingredients..