Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 21:04

slniecko o něco později, ale mám stejný názor  

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 21:06
Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 21:08

MP Meri to "zvykne" platí pro rozdíl mezi nemažu vůbec-pravidelně mažu čímkoliv. já mažu obličej cca od těch třiceti (do té doby občas indulonou když jsem měla kůži moc suchou) a rozdíl vidím akorát v tom že mi některé krémy prostě nesednou (=smrdí, pálí, osypu se) a jiný v pohodě. na vrásky to imho nemá žádný vliv

Online MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 20:11

Tak jo, tak já tedy začínám řešit vrásky  Co říkáte na tohle? Má to smysl, nebo je to jen tahák peněz? Dadoo nebo kdo tady někde psal, že se do kůže ani nemůže vstřebat?

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 21:10

MP Meri len skúsiť...sú ženy, ktoré na to nedajú dopustiť, čo sa mňa týka, tak ani ťuk.

Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 22:11

Málokterý krém na obličej, který mám, si koupím znovu, výjimkou je levná Mixa 10%, kterou si kupují už asi dva roky.  A teď si musím znovu pořídit Aqua mineralis Optima+ , velká spokojenost, hebká pleť po celý den, výborná snášenlivost.

Mám i tělové mléko, příjemně se nanáší, nelepí, super. A voní jak Eight & Bob pro ženy, pokud by existoval

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 23:42
Reakce na MP Meri:

siouxsie slniecko Já mám právě zafixováno (ani nevím odkud?), že by se s kémy proti vráskám nemělo začínat moc brzo, že si na to pleť zbytečně zvykne ... Možná je to blbost, ani nevím, kde jsem to sebrala?

V zimě mám vždycky takovou zašedlou vrásčitou pleť a to jsem se před měsícem vrátila z tropů, tak kromě letenek mlsně obhlížím i regály s krémama ... 

​NIkdy neni moc brzo, podle me teda. Ono pokud to ta plet nepotrebuje tak si to proste "nevezme". Muze se tedsa zbytecne zatizit, je asi lepsi celkove pouzivat lehciprodukty, tezky krem jen obcas. Co se zvyknuti si tyce, taky to neni uplne pravda, staci obcas prostridat znacky.

Vrascitou plet ti moc neverim, jestli je ti 30 hehe. Spis myslim, ze ji mas dehydrovanou, coz zvysuje viditelnost vrasek (hlavne vylezou ty zpusobehe dehydrataci) a co se "sedive pleti" tyce, tak staci to trochu sloupnout.

Myslim, ze nejlepsi by bylo zacit poradnou hydrataci a k tomu dat treba vitamin c nebo retinoid na noc, aby se plet hezky vyloupla. Zalezi k cemu se dostanes a kolik hodlas investovat.

Co se hydratace tyce tak dobry jsou treba hydratacni serum Clarins, to modry, je dvoufazovy s olejem, musi se protrepat. Pak Avene hydratacni serum, to je tusim okolo 600 a je moc prijemny za tu cenu.

Ono to sloupnuti (to zni drzne, mluvim v podstate o odstraneni odumrelych vrchnich bunek pokozky, chemicky je to kolikrat setrnejsi nez mechanicky) pomuze i hydrataci, nebude nic mit v ceste.

Dobry je Clinique turnaround serum s aha a ahb kyselinama, Retinoid a cecko od Ordinary (nevim k cemu se nejlip dostanes) plus bych to domazla kremem, nejaky nocni proti vraskam uz.

Asi bych i poridila neco na ocni okoli, protoze tam je plet na vrasky nejnachylnejsi, jelikoz je nejtenci. Samo predpokladam, ze cistis, hlavne vecer. Pokud bych mela normalni plet a zhruba starost jako ty, tak moje pece bude vypadat nasledovne:

rano: bud rychle umeju (clovek se muze zpotit v noci a plet taky pracuje) nebo osetrim pletovou vodou, dam hydratacni serum a krem (pripadne ocni krem, pokud pouzivam)

Vecer:

1. odliceni a peclive cisteni (mleko a pak cistici gel, balzam, olej, cokoliv), retinoid nebo cecko nebo kyselinu, na to nocni krem (bud peptidy a nebo nejaky jiny anti aging aby mel)

2 stejne jak jedna odliceni a cisteni (hydratacni serum, olej nebo anti aging serum, na to stejny krem.

Ten retinoid a cecko muze ze zacatku drazdit (ja mam teda citlivou plet a mela jsem z toho obavu a pohoda) tak bych to stridala jeste s necim jinym.

Howg, to je zas roman jezis, pardon!

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 23:43

MP Meri Kys Hyl zalezi na formulaci, zkazit tim nic nemuzes, to je fakt.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 23:44

JO a jeste, ja se teda vetsinou odlicim (do prace nosim minimum, oboci, tonovany krem a tvarenku) hned jak prijdu domu, umeju oblicej a dam nejakou peci, je mi to prijemnejsi nez to nechavat do vecera, ne teda pokazde, ale kdyz stiham, je to fajn.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 07:36

0zero7 to dělam taky,odlíčím se jak přijdu domů (beru to teda včetně sprchy) a je to děsně příjemný 

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 10:33

Má někdo odzkoušeno? 

https://www.vichy.cz/P%C3%A9%C4%8De-o-ple%C5%A5/Denn%C3%AD-fluidn%C3%AD-p%C3%A9%C4%8De-zpomaluj%C3%ADc%C3%AD-projevy-st%C3%A1rnut%C3%AD-pleti-SLOW-%C3%82GE/p20956.aspx

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 13:02

evik77 Jo, příjemnej, efekt žádnej

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 18:13

evik77 jojo, stejny zaver jako mutzi

Online MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 18:22

0zero7 Páni, díky za rady. Já vrásky opravdu mám, hlavně pod očima, ty úplně nenávidím. Když se usměju, je to tragédie a některé z nich už jsou vidět i s "klidným" obličejem. Vrásky na čele mám asi od patnácti. Máme to v rodině, takovou jakoby "papírovou" kůži. Nejvíc to je vidět na rukou, ty úplně jakoby šustí, překvapí to většinu lidí, co mi podávají ruku  no a pak ten obličej, no. Nasadím tu kyselinu, mám ji už nějakou chvíli doma v šuplíku a přes to teda koupim nějaký hutnější antiaging krém na noc. Může se ta kyselina jakože každý den? Informace se různí ... A vitamin C, to je to od Ordinary?

Zkusím teda koupit i něco hydratačního. Ale teda moc se v tom neorientuju, je to věda, možná radši hodim přes zrcadlo hadr :D

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 18:54

zdensy Optima+? Tu značku vůbec neznám . Jdu hledat. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 18:59

whiskas myslím, že značka je aqua minerals, např ve fann

Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 19:01

whiskas , ano, Aqua Mineral, výhradně ve Fann, kosmetika s minerály Mrtvého moře. Made in Israel.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 19:09

Ounz zdensy díky .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 12:19

Jdu poreferovat o Ordinary. Aktuálně jsem intenzivně nasadila jejich retinol a zdá se mi, že opravdu něco dělá . Pleť je jasnější, vyhlazenější, napnutější. Jediná vada na kráse je mírné olupování (na pleti jsou vidět sušší šupinky), ale to je údajně běžný průvodní jev. Budu tedy potřebovat nějaký výživnější krém (olej?), který nevlastním, protože jsem hutnější krémy vždy zatracovala. Další krok bude zde chválený vitamín C, snad brzy dorazí. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 12:22

continuity Měla jsem od Babor hydratační ampule a fakt fungují . Dodatečně děkuji za tip.