Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline whiskas
Avatar
19495 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 14:17

Koukám na séra/krémy s vitamine C na Ordinary a nějak nevím, který produkt objednat.  

Offline 0zero7
Avatar
10759 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 20:47
Reakce na MP Meri:

0zero7 Páni, díky za rady. Já vrásky opravdu mám, hlavně pod očima, ty úplně nenávidím. Když se usměju, je to tragédie a některé z nich už jsou vidět i s "klidným" obličejem. Vrásky na čele mám asi od patnácti. Máme to v rodině, takovou jakoby "papírovou" kůži. Nejvíc to je vidět na rukou, ty úplně jakoby šustí, překvapí to většinu lidí, co mi podávají ruku  no a pak ten obličej, no. Nasadím tu kyselinu, mám ji už nějakou chvíli doma v šuplíku a přes to teda koupim nějaký hutnější antiaging krém na noc. Může se ta kyselina jakože každý den? Informace se různí ... A vitamin C, to je to od Ordinary?

Zkusím teda koupit i něco hydratačního. Ale teda moc se v tom neorientuju, je to věda, možná radši hodim přes zrcadlo hadr :D

​Kyselinu nasad, jeste bych se vyzbrojila necim dalsim specielne na hydrataci, podle toho co rikas, tak by to mohlo pomoct, protoze to zni, ze hodne tech jemnych vrasek ji je asi zpusobeno. Taky samozrejme zalezi, jaky mas rozpocet, ty Clarins hydratacni serum a olej z modre orchideje pomahaji (me teda aspon) a maji i masku, to by mozna byla alternativa.

Kyselina hyaluronova se muze kazdy den uplne v klidu, neni to klasicka "kyselina" co sloupne atd, treba ty AHA a AHB - zalezi na pleti teda a na koncentraci - se davaji bud kazdy den nebo jen obcas.

Vitamin C je spousta produktu, ja pouzivam Ordinary hlavne proto, ze mi nedrazdi plet, je to fakt slaboucke serum.

Nocni anti aging by yl fajn, mozna bych zacala necim lehcim co ani nemusi mit ultra mega mnozstvi anti aging latek, ja mam moc rada tenhle, je lehci, tak nezatizi.

link zde: https://www.nuxe-kosmetika.cz/creme-prodigieuse/

Takze rano hydrataci a treba hydratacni krem pres to hyaluronove serum - opet, nemusi to byt nic desne drahyho.

Vecer hydrataci plus druhy krem.

A pozorovala bych co to udela cca za 14 dni 3 tydny a podle toho se zaridila dal.

Offline 0zero7
Avatar
10759 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 20:49
Reakce na whiskas:

Koukám na séra/krémy s vitamine C na Ordinary a nějak nevím, který produkt objednat.  

​Zalezi jakou chces intenzitu, kazdopadne bych pockala, nez se srovna oblicej s retinoidem, mas ten 5%?

Ten bych zacala davat mene casto, az si plet zvykne muzes navysit pouzivani, ono by se melo zacinat na 1x tydne, kdyz dobry tak dvakrat atd atd. Tak se omezi riziko loupani pleti.

Nejnizsi cecko Ordinary je Ascorbyl Glucoside Solution 12%

Offline 0zero7
Avatar
10759 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 20:50

MP Meri JO a teda zrovna ten nocni co doporucu je tady dvakrat tak drahej nez v CZ, grrr jako. To je curbes. Takze to mate za levno :) haha

Offline whiskas
Avatar
19495 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 20:58

0zero7 Děkuji Ti. Mám ten původní (taková mléčná emulze) Advanced Retinol 2% a dávala jsem ho aktuálně každý den, tedy asi 4x. Teď čtu, že to byla chyba. Takže s céčkem nekombinovat? 

Offline 0zero7
Avatar
10759 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 21:24

whiskas URCITE s ceckem nekombinovat, retinol je taky silnejsi nez Retinoid. ma v sobe mene ochrany (retinoidy je formulovany s ohledem na mensi podrazdeni pleti)

Cecko bych dala az opadne podrazdeni a loupani, pondeli retinol, utery nic nebo normalni peci, streda cescko, ct nic pa retinol (moznaaa jestli v po nebude reakce( atd.

Dobrej je ten retinoid (nebo retinol ve squalanu, pocitove se to hur svtreba, ale ten squalane chrani)

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 21:28
Reakce na 0zero7:

Takze rano hydrataci a treba hydratacni krem pres to hyaluronove serum - opet, nemusi to byt nic desne drahyho.

Vecer hydrataci plus druhy krem.

​Jakože ráno i večer dva krémy po sobě? Nebo je tím myšleno hydratace = jako nějaké sérum? Sry za blbý dotazy, ale si připadám jak Alenka v říši divů  ty vaše skvaleny se ani nepokoušim

Offline 0zero7
Avatar
10759 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 21:34

MP Meri haha. Rano serum a krem. Vecer serum a krem. V poho. To das :)

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 21:44

0zero7 Ok, tak já zkusím na večer tu kys. + noční Nuxe, to už je čtyřikrát dražší než ten, co jsem měla do teď, takže se dozajista za měsíc probudím čtyřikrát krásnější  Výhledově pak pořídím i něco hydratačního na přes den, když uvidím, že to alespoň malinko funguje, klidně do toho začnu strkat víc. Ale jestli skončím u nějakých LaMérů, budete mi posílat na máslo a rohlíky. 

a díky moc za rady 

Offline whiskas
Avatar
19495 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 21:45

0zero7 Jsi neuvěřitelná, moc děkuju .

Offline 0zero7
Avatar
10759 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:02

MP Meri pockej pockej, a cim se mazes? modrou niveou? To nemyslim nejak blbe, ja jsem rada za kazdou vec co nestoji majlant a je dobra. Akorat se mi ten Nuxe zdal cenove prijemny haha :)

Ne ne ne, u La Meru neskoncis, slibuju. Ono je toho tedka na trhu tolik, asi byc si vybrala jinak mit neomezeny moznosti, pocinake Sisley a La Praire, ale ono se da i jinak, plus musi clovek byt peclivy a neflakat to, jinak i krem za pul mega nema vysledek, se obavam.

Tak prosim hlas jo, at nemam spatne svedomi!

whiskas nejsem, jen me to bavi. A neni zac.

Offline whiskas
Avatar
19495 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:06

0zero7 Jsi, možná právě protože tě to baví .

Offline 0zero7
Avatar
10759 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:18

whiskas ooo diky velkovezire, tak obsirny znalosti jako treba tiny fox nemam, samozrejme. Podle me i docela dost zalezi na instinktu, jak pripravek pocitove vnimas atd. Na to hodne dam.

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:21

0zero7  Alverde, Alterra, Ryor, Bione, Balea... Hlavne levny a idealne prirodni. Obcas Just, ale to je proto, ze mame v rodine dealerku. Jinak vse do stovky, klidne i tu Niveu si koupim, jen ne tu modrou teda, ale tu hóch ve skle, Nivea Pure, nebo jak se to jmenuje 

Ne vazne, jsem ostuda asi, ale nejak mi prislo, ze mi ty kremy vyhovuji. Ale asi to proste prestalo stacit.

Za mesic poctive nahlasim vysledek 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:22

MP Meri máslo?! blázníš? suchý rohliky a šlus

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:28

MP Meri tenhle nuxe, co sem davala agentka je super. Pouzvam ho uz skoro dva mesice a rano mam vzdycky moc peknou plet. Mam k nemu i ocni krem ze stejny rady a taky velka spokojenost.

Offline 0zero7
Avatar
10759 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:30

MP Meri Hele, ja nechtela hanet teda! To vubec, myslim, ze treba Ordinary sera jsou zarnej priklad toho, jak klasicky big umbrella kosmeticky firmy sekaj miliony (nasla jsem slozenim skoro identicke serum k jednomu Ordinary (cca $10 nebo tak nejak) za $89 a vice.

Taky mam treba oblibenou vodu na oblicej jednu za $5, takze podle me fakt zalezi na slozeni a ucinku, marketing se taky musi nejak zaplatit, ze jo...

Myslim, ze jestli mas rada lehky tak ten Nuxe bude sedet, klep klep

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:40

viktorka_od splavu A boty letos zase zadny nebudou! Stejne sem si zadny perka nevybrala. Doma budes!

0zero7 V pohode, ja si to nijak neberu, to ani omylem   Hned zitra pro nej jdu, kdyz chvali i @razor, uz se tesim, mam rada lehky a ne moc parfemovany, urcite bude super pro me. Ted mam krem s propolisem, vazne omylem, prehledla jsem to ve slozeni a to je desnej puch teda 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:42

MP Meri už ses narajzoval dost!

Offline 0zero7
Avatar
10759 příspěvků moje polička 08. ledna 2018 22:47

MP Meri Ten Nuxe teda voni (me strasne prijemne), ale snad to neni nijak moc intenzivni, no vsak uvidis.