Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:56

whiskas 

náááhodou to céčko na noc je super - zvykneš si!

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 23:01
Reakce na Mutziputzi:

začaly se mi blbě dělat vrásky kolem očí

vějířky kolem očí, ty od smíchu, jsou fajn a sexy - horší jsou podle mě ty naštvaný mračivky na čele a pak ty svislý od nosu ke koutkům rtů

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 23:12

Camp_L Clarins Super Restorative, serum je bezva taky

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 23:13
Reakce na RoSa:

vějířky kolem očí, ty od smíchu, jsou fajn a sexy - horší jsou podle mě ty naštvaný mračivky na čele a pak ty svislý od nosu ke koutkům rtů

​Naprosto souhlasím ...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 23:18

RoSa No, zkusit to můžu, třeba záleží na použitých ingrediencích. Stejně chci vyzkoušet jejich další séra - Resveratrol a EUK 134, tak přihodím i vitamin C.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 00:13

0zero7 Dík! Na ten už jsem koukala, tak ho objednám, to by mohlo být ono...

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 00:16

whiskas To EUK neni vylozene serum, spis jako koncentrovala "latka". Slouzi castecne jako SPF a je to silny antioxidant. Davam tak dve kapky max. Rano. Ono je to asi dost i o spravnem pouziti, drzim se vetsinou toho co maj na webu.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 00:16

Camp_L Neni zac, kdyztak pak zahlaste jestli spokojenost.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 11:04

0zero7 Ja som nedávno kúpila ten Retinoid 5% in Squalane a pohoda, len ja používam acids už dlhšie tak to nieje taký masaker. Používam tak 1x v týždni max 2, netreba to preháňať. A so Sanskritt saponist som spokojná, teda zatiaľ nepozorujem na pleti žiadne zázraky ale pleť pekne dočistí. No len tá vôňa. Ako rožky namočené v mlieku :D

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 12:04

0zero7 Díky, to jsem nevěděla. 

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 21:17
Reakce na continuity:

janička24 Babor purifying anti aging cream

https://cz.babor.com/products/skinovage-px/pure/591-purifying-anti-aging-cream.html

nejlepsi krem, co jsem kdy mela, fakt. cistim porad stejne a toto opravdu pomohlo a tak nejak i dlouhodobe. pokud nemazu pravidelne, tak kolem cyklu se to lehce projevi ale dva dny mazani a zas dobry.

prave jsem si objednala treti a jinej zatim nechci.

​Děkuji za doporučení. Teď jsem podstoupila chemický peeling, poprvé 40% kyselinou. Předtím jsem měla tři kůry s odstupem dvou týdnů 20 % kys. Musím říct, že jedině toto mně aspoň na nějakou chvíli--1-2 roky, pomůže od akné. Tedy akné....poslední dobou mám opravdu velké boláky, nehojí se a mám na to atb. Paradox je, že mám pleť jinak čistou jen čtyři pět obr ložišek. Nejspíš to bude léky, které jsem začala brát a mám blbou hojivost, protože takhle bolestivé a hluboké boláky mám přesně od té doby. Ale akné jsem měla vždy, jen teď je to hlubší s daleko delší dobou hojení. 

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 21:21
Reakce na RoSa:

vějířky kolem očí, ty od smíchu, jsou fajn a sexy - horší jsou podle mě ty naštvaný mračivky na čele a pak ty svislý od nosu ke koutkům rtů

​Naštěstí zrovna "mračoun" je hodně jednoduše řešitelný....Vějířky asi hůře řekla bych.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 22. prosince 2017 20:18

paktofonika Mas ten 5% jo? super. Ja mam ten dvouprocentni a nic mi nedela, tak pred koncem zimy zkusim ten vyssi asi.

Ja jsem pres noc po sto letech na neco zreagovala (vubec nevim na co a v jake kombinaci, super no) a mam na tvari cervenej flek, uffff.

C HIrons ma na youtube video o REN, kdyby si se nudila :) se ovladam, abych neco nekoupila, mela jsem par veci a byli fajn.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 12:41

Se omlouvám,  ale nemam kapacitu projít celé vlakno.... 

Co si myslíte obecně o kremech proti vráskám pred tricitkou (kolem třicítky)? Ano nebo ne?

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 13:34

MP Meri myslím, že různé protivráskové krémy fungují na různých principech, takže těžko zobecňovat... ale ano 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 15:10

MP Meri že v princípe sa vráskam oveľa lahšie predchádza, než sa potom zachraňujú. Takže áno.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 20:19

Má někdo zkušenost s krémy Natura Siberica? Mám na cestě oční krém z estonské edice, tak jsem zvědavá.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 20:45

siouxsie slniecko Já mám právě zafixováno (ani nevím odkud?), že by se s kémy proti vráskám nemělo začínat moc brzo, že si na to pleť zbytečně zvykne ... Možná je to blbost, ani nevím, kde jsem to sebrala?

V zimě mám vždycky takovou zašedlou vrásčitou pleť a to jsem se před měsícem vrátila z tropů, tak kromě letenek mlsně obhlížím i regály s krémama ... 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 20:59

MP Meri hej, aj ja si to pamätám ako takú všeobecnú radu, tak poväčšinou nestrieľam najväčšími kalibrami, skôr idem vekovo trošku nižšie podľa doporučení, ale keď mám zhoršenú pleť, tak dám aspoň jednu kúru o "level vyššie" zas. Ale okolo tridsiatky mi už minimálne niečo "na prvé vrásky" pripadá ako najvyšší čas.

Navrch na to sa používa toľko rozličných látok v tých krémoch, a každých pár rokov vyjdú s ďalšími, že "pleť si zvykne" mi príde tak trochu ako povera.

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 21:03

MP Meri ono opravdu bude záležet na tom, jaké budou účinné složky toho krému. krém, kterým se bude aktivovat tvorba kolagenu a elastinu, nebo krém s peptidy, které fungují jako mírný "botox"? osobně moc nevěřím na teorii "pleť si na to zbytečně zvykne", už jenom proto, že je vhodné krémy občas prostřídat, a taky proto, že v oblasti aktivních složek se objevují stále nové a účinnější.