Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Online Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 10:19
Reakce na razorblade:

super, tak na niacinamid se tesim!

k tem zilkam: ja ani nehledam nic, co by je potlacilo (protoze to mam geneticky a myslim, ze s tim stejne nic delat nepude), ale potrebuju nejakej krem, po kterym se neoloupu, nezcervenam a neucpe mi pory jeste vic, abych teda upresnila svou predstavu 

jo a onehda jsem si koupila krem na ruce l´occitane (nebo jak se to pise), cos tu doporucovala, a je fakt skvelej!

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 10:28
Reakce na Lilly_Ku:

heled, tak tu mixu zkus, ten, kterej jsem zkousela (anti redness) byl dost lehkej a prijemnej. a i cenove vychazi dost dobre. samozrejme s tim loupanim a cervenanim to neposoudim, protoze ja nikdy na zadnou kosmetiku nereagovala...

EDIT: na kremy na ruce od l'occitane nedam dopustit a nakazila jsem tim uz dost lidi, vcetne moji matky, ktera je hrozne sporiva a dat pres 400 korun za krem na ruce je pro ni zhuverilost. kdyz ho ale vyzkousela, tak pochopila :D

Online Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 10:44
Reakce na razorblade:

kdyz ta mixa ma hnusny baleni., bych chtela neco fajnovejsiho...  

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 10:46
Reakce na Lilly_Ku:

Ja by som ti doporučila LRP Effaclar DUO+, používam ho už dlho a keď som mala veľké problémy s pleťou a dávala som ju pomaly dohromady toto bol krém ktorý mi dosť pomohol. Póry neupcháva, je ľahký, nelepivý, s kozmetikou ordinary si rozumie a hlavne mi vyliečil "veci" na tvári. Vtedy som nepoužívala nič iné takže viem že to bol on. Akurát to balenie nič moc.  A čím si čistíš pleť?

A niacinamid je super. 

Online Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 10:51
Reakce na paktofonika:

čistím Shea Butter Cleanser od Martina Gebhardt, co mi doporučila kosmetička.

http://www.martina-gebhardt-naturkosmetik.de/en/produkte/sheabutter-line/

dik, na tern krem mrknu.

Offline Černá kočka
Avatar
1296 příspěvků moje polička 11. listopadu 2017 08:16
Reakce na Lilly_Ku:

Ten krém Mixa jsem měla, za mě efekt žádný a ještě jsem z něho měla takový ulepený pocit.

Teď jsem si kupovala olejíček Arteris od Nobilis Tilia na rozšířené žilky, který je vhodný i do chladného počasí.

Vyzkoušený ho zatím nemám.  Prodávají myslím i krém.

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 11. listopadu 2017 09:55

ja konecne muzu prispet nazorem na nocni Nuxe Prodigeuse, ktery uz pouzivam vic jak tyden. Po namazani je hustsi a i trochu mastnejsi nez Clarins, ktery jsem pouzivala pred tim, do rana se ale krasne vstreba a plet je po nem rano fakt prijemna. Pokud by denni varianta mela podobnou konzistenci, to uz bych zvazovala, protoze rano si na plet rada davam neco, co se vstreba hned a ja se po tom nelesknu...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6106 příspěvků moje polička 11. listopadu 2017 12:51
Reakce na Lilly_Ku:

Přidám se k paktofonika, LRP DUO+ mi moc pomohl a to z opravdu brutálního stavu pleti.

Offline An.Fial
Avatar
82 příspěvků moje polička 11. listopadu 2017 12:54

K nákupu mi dali vzoreček očního Nuxellence. Po těch pár použitích, na která mi vystačil, jsem nadšená. Máte někdo zkušenost s dlouhodobějším používáním?

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 11. listopadu 2017 13:04
Reakce na An.Fial:

Konkrétně krém Nuxellence jsem nezkoušela.

Ale od Nuxe používám používám sérum   z řady Nuxuriance Ultra (už mám druhé balení) a spokojenost u mne velká, pokožku hydratuje, vyživí, trochu vyhladí, nezatěžuje...

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 12:02

znáte  některá kosmetiku ATZEN? čistě náhodou jsem na ni narazila a po prostudování ingrediencí se mi moc líbí, jen bych před objednáním uvítala nějaké info od těch, co vyzkoušely 

Offline Pherenike
Avatar
70 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 13:06

Nemáte někdo zkušenost s krémem Triacneal expert od Avene? Je mi 33 let, ale mám pocit, že moje pleť z puberty snad nikdy nevyleze. Přitom na rukách třeba mám kůži až suchou atopickou. 

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 19. listopadu 2017 23:01
Reakce na Pherenike:

Nemáte někdo zkušenost s krémem Triacneal expert od Avene? Je mi 33 let, ale mám pocit, že moje pleť z puberty snad nikdy nevyleze. Přitom na rukách třeba mám kůži až suchou atopickou. 

To jsme na tom podobně. Za ty roky zkoušení můžu s jistotou říct, že na mé "dospělé akné"  nepomůže nic z drogerie a ani z lékárny. Vichy nejhorší...Bioderma, LRP, Avene neurazí nenadchne... Co mělo aspoň nějaký efekt byla kosmetika Dermalogica. Ale stejně po čase přestala fungovat - Řada Medibac. Luxusnější značky a jejich "clearing"  produkty jsou úplně na nic.

Mám pleť problematickou, ale citlivou....přitom někde se loupe, už vrásky trochu. Beru i léky, po kterých je zhoršené hojení a tvoří se modřiny, což tomu fakt nepřidá. 

Co pomohlo nejvíc a dlouhodobě, byl chemický peeling u kožní lékařky. Měla jsem tři kůry, sice je to nepříjemný a člověk je týden jako opařený, ale výsledek super. Teď půjdu po roce na jednu udržovací kůru. Odpadlo každodenní používání utrejchů, co vysušují pleť na předpis. Jinak si udělám dvakrát týdně enzym. peeling, nějaká maska a kosmetiku používám Bioeffect, Allies of Skin a olejové sérum od Clarins -fakt zlepšení o 90%.Ta zanesená pleť se prostě peelingem odloupe a boláky vyplavou nahoru, póry nejsou hluboký. To prostě žádný krém nedokáže. 

Taky toho dávat co nejméně na obličej ráno - koloidní stříbro ve spreji, sérum nebo krém, make-up ( ne žádný kit, stejně je to vidět) a šetřit s pudrem. Kdykoliv se třeba někam jde a dám full make-up=sérum, krém, primer, make-up, korektor, pudr, fixace.... pak přepudrováváš...ráno zhoršení. Ideální jsou matující papírky, než to pořád zasypávat pudrem aka patláma patláma paprťála.... 

Další kapitola je kosmetika. Na jakoukoliv proceduru jsem šla - zhoršení. Mikrodermabraze?,  jakési modré světlo, galvanická žehlička, dermaroller, ultrazvuková špachtle. Nemohu doporučit. Nedejbože když dělá kosmetička s nějakým Riorem..... 

A mačkání doporučuji, protože to přináší radostné pocity, samozřejmě se zvětšovacím zrcátkem!  

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 13:30

Tak pod toto se mohu podepsat! Bude mi čtyřicet a po letech zkoušení a experimentech jsem došla k podobným závěrům. Mám hodně suchou pleť a akné mě přesto trápilo (hormony, stres). Jen doplním, že u mě funguje kosmetika Neostrata (používám hlavně na noc, zejména z řady Resurface). Úžasná věc je pleťová voda od Biologique recherche, ta dělá zázraky - nicméně vzhledem k ceně ji nepoužívám pravidelně. Na den mi momentálně sedí olejové sérum s vitamínem C od Lumene, hydratační krém (teď právě Aesop) a lehký make-up.

Offline Poéma
Avatar
729 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 11:09

Mám díky své velmi citlivé a suché pleti docela problém najít kosmetiku, která mně nezpůsobuje osypky, červené fleky, štípání a podobné problémy. Našla jsem díky své kosmetičce tři řady kosmetiky, která mně vyhovuje.

Jednou z nich je Malu Wilz, celá ta sada pro velmi citlivou pleť ( u nás se nedá koupit jinak, než přes kosmetičky ) a pak  E. Lauder Revitalizig Supreme krém na pleť + balzám na oči, které odličuji čistícím tonikem od Lancomé L Tonique Confort.

Online Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 17:48

Momentalne tuhý kokosový olej

Purityvision.

Rano i večer ho vmasiruji do vlhke pleti a hotovo.

Pres den pouze prepudruji, naličim řasy, oboči, rty leskem a jdu...

Tek kokosak jsem mela doma uz dlouho, obcas ho davam na telo, krane pak vonim i me obleceni.

Tuhle, ze zoufalstvi, ze se mi muj oblicej po zadnem kremu ani s makeupem extra nelibil, jsem na nej pleskla tohle a

super.

Takze dokud neobjevim neco lepsiho...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 12:22
Reakce na Lilly_Ku:

Na červené žilky měl Atok olej Dianta. Já ho neměla, ale mamce fakt fungoval. Ale Ty asi nebudeš olej chtít, jak tak čtu.

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:40

Včera jsem (konečně) vyzkoušela opěvovanou masku Glam Glow a ačkoli jsem od ní moc nečekala (protože jen reklama, že?), docela mile mě překvapila. Pleť opravdu dobře čistí, obličej vypadal svěže a vypnutě - a to i ráno. Asi zakoupím plné balení. Ale možná je to i tím, že jsem delší dobu žádnou masku neměla?

A jsem asi v menšině, ale po The Ordinary jsem nic závratného nezpozorovala (mám retinoid, matrixyl a kys.hyaluronovou). 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 10:07
Reakce na whiskas:

Jakou barvu? Já už jsem měla všechny kromě fialový Gravity, speciální edici se Sonicem mi vyprodali, podle mně jsou výborný.

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 10:24
Reakce na Mutziputzi:

Dostala jsem vzorek v Sephoře a tuším, že to byla ta černá. Opravdu mě překvapila. Mají teď i menší balení, tak mě láká jich zkusit více.