Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 10:28
Reakce na whiskas:

Fakt jsou podle mě skvělý, já si teď dám tu oční, nevím čím to je (teda věkem jasně), ale začaly se mi blbě dělat vrásky kolem očí, takový zdánlivě mimický, ale ráda bych to zavčas zastavila.

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 10:36
Reakce na Mutziputzi:

Mají i oční? Díky teda ... .

Vrásky? Mohla bych vyprávět, co jsou to vrásky. Čelo už ani nekomentuju (botox?), ale říkala jsem si, že oční okolí dobrý. Ovšem, nedávno jsem si zkoušela nové brýle a paní v optice byla tak hodná, že mě v nich vyfotila. Blbé světlo, byla moc blízko... ? Když jsem si dílo prohlížela, málem mě ranila mrtvice. Takové brázdy a to i pod očima, které normálně nevidím, ale zářivka a úsměv dělají své, pravda vyšla najevo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 10:40
Reakce na whiskas:

Já jsem botox do čela jednou měla a díky němu jsem se odnaučila mít při hovoru s někým takovej ten zaujatej udivenej výraz s nakrčenym čelem, protože to prostě nešlo a za ty 3-4 měsíce co to drželo, jsem se to odnaučila

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 10:54
Reakce na Mutziputzi:

Také jsem botox už měla a ze stejného důvodu. Bohužel, za pár let jsem se vrátila k té samé mimice + pár let "k dobru" a je to tady znovu. Zvažuju botox, nebo výplně. Ale až příští rok, teď už nestíhám. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 20:47

whiskas ja myslim, ze ty muzes klidne silnejsi cecko i retinoid. Mas ty nejslabsi ne? Proto to asi neni moc videt, me ty nejslabsi udelaj dobrou sluzbu, poznam to nejvic na strukture pleti. A zima je na toto idealni obdobi, v lete to pouzivat nechci, tak bych tomu dala jeste sanci. Ja ted nejvic jedu Ordinary plus Clarins, masky Guerlain a Shiseido (oci je bozi) a nejakou extra hydrataci taky v masce.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 20:48

JO a teda jak nemam rada Lancome, tak prijemne prekvapil tento krem, je lehky a hezky zhydratoval. Byla to koupe sois pro srandu, kdysi mival betakaroten a byl uplne uzasny (cca 10 let zpatky minimalne), tak jsem ho koupila z hecu a je fajn. Jinak teda za me vetsina Lancome navonena drogerka, Genifique je fajn, Matte shaker tez, ale to je makeup.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 21:26

Milé dámy, poraďte mi nějaký krém pro tchýni (60 let, vrásky odpovídající věku, normální až sušší pleť), už fakt nevím, co jí dát k vánocům, všechno má. Ale kosmetiku má ráda, tak bych jí dala nějaký dražší krém, protože to si sama nekoupí (bo je to pro ni škoda, žejo).

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 21:32

Camp_L 

Chanel Le Lift?

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 21:45

RoSa Máte(š) s ním zkušenost?

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 21:54

Camp_L 

Měla jsem na vyzkoušení a přišel mi hodně v pohodě - já jsem jinak vždycky používala jen pleťovou kosmetiku Clinique (teď už ne, přešla jsem na The Ordinary ;-)) ... ale Clinique jako dárek myslím není dostatečně nóbl

Offline continuity
Avatar
33427 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:00

janička24 Babor purifying anti aging cream

https://cz.babor.com/products/skinovage-px/pure/591-purifying-anti-aging-cream.html

nejlepsi krem, co jsem kdy mela, fakt. cistim porad stejne a toto opravdu pomohlo a tak nejak i dlouhodobe. pokud nemazu pravidelne, tak kolem cyklu se to lehce projevi ale dva dny mazani a zas dobry.

prave jsem si objednala treti a jinej zatim nechci.

Offline continuity
Avatar
33427 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:01

Camp_L zkus jeste juknout na ten Babor. ja jsem fakt hrozne spokojena, i s tema ampulama. maji i kozmetiku na zralou plet, se vsemi Vichy a biodermami se to neda zrovnavat. 

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:12

RoSa Díky tip! Jinak myslím že i Clinique by brala dost noóbl, protože ona jede max. v Loreálu...

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:13

continuity Díky, to vypadá fajn, prozkoumám to.

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:16

continuity 

no ale Vichy a Bioderma nejsou žádný značky vhodný na luxusní obdarování - jsou to jen drogerovky se šikovnym marketingem (prodej přes lékárny = "to bude určitě dobrý!"); ten Babor a co o něm píšeš ale vypadá docela zajímavě...

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:18

continuity Ten Babor maji i v klasika parfumérkách, nebo jen ve vlastních obchodech? Koukám na Notinu to nemaj. Já asi už nestihnu nic moc oběhávat, klasika dárky na poslední chvíli, celá já...

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:19

RoSa Jj, Vichy a Bioderma ne. Já teda za sebe s Vichy ani nemám dobré zkušenosti. Biodermu jsem nezkoušela, jen micelární vodu a ta mi nevyhovuje obecně, jak jsem zjistila.

Offline continuity
Avatar
33427 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:31

Camp_L maji salony tak tam. ja to objednala a do poznamky dala, ze to chci poslat postou. kdysi to byla normalne volba na tom eshopu, ale ted to je nejak jinak. ale to se omlovoum, mam nejak posunuty cas, do vanoc to asi postou nesvedes.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:32

jéé, to se neomlouvej, je to super tip do budoucna, není všem Vánocům konec:)

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:55

0zero7 Silnější céčko asi ne, ještě mám v paměti, jak jsem dopadla po 10% C od Kiehls .