Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:39
Reakce na whiskas:

"A krém stejně zůstává jen na povrchu..."

na posouzení jednotlivých ingrediencí by byli jiní (resp. by byly jiné), ale selský rozum mi říká, že pokud krém zůstává jen na povrchu, tak nemá šanci ovlivnit svalovou tkáň. pokud ovlivňuje svalovou tkáň, tak nezůstává jen na povrchu

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:57
Reakce na RoSa:

To by mě nepřekvapilo. Občas mi připadá, že testery jsou napumpovanější , ale spíše je to vždy jen kouzlo okamžiku a člověk kupuje ... , takže účel splněn. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 26. února 2017 23:03
Reakce na siouxsie:

To zní logicky. Každopádně, další kroky v tomto průzkumu podnikat nebudu. Jsou podstatnější věci na zkoumání -aktuálně přemýšlím, jak naší drahé kočičce vysvětlit, že si opravdu nemůže vybírat kapsičky podle nálady, respektive, že já těžko vytuším, na co má zrovna chuť a nehodlám zkoušet vše možné, aby ona následně jen třídila a já vyhazovala netknutý obsah misky (samozřejmě jde o krmivo, které jí nedávno chutnalo). 

(Pardon, vím, že zvířecí vlákno je jinde ...)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 26. února 2017 23:04
Reakce na Myrtila:

Ať Vás to ani nenapadne, zkuste se lépe vyspat .

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 26. února 2017 23:20
Reakce na whiskas:

tohle nemůže skončit dobře...! nám na zmlsanou kočku kdosi poradil skvělý fígl: pořídit ještě jednu nebo nejlíp psa, čímž vznikne konkurence u misky a bude po zmlsanosti

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 26. února 2017 23:26
Reakce na siouxsie:

Je mi jasné, že tento "boj" nemohu vyhrát. Fascinuje mě, že princezna raději nebude jíst, než aby se cpala něčím, co jí nejede a navíc, když už je to v misce déle, než tři hodiny, tedy to není "čerstvé" . Nevydržela jsem ... přeci ji nenechám umřít hlady, že ? Ovšem nápad pořídit další "hladový" krk mi zní rozumně. Nastane "boj o koryto" a možná to ukončí její zmlsanost. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33677 příspěvků moje polička 27. února 2017 07:11
Reakce na whiskas:

nebo toho budete vyhazovat dvakrát tolik.....:-D

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 27. února 2017 07:38
Reakce na Potrefenáhusa:

No, u nás to funguje, ještě ten jeden děsně hltá, aby mohl vykrást ty misky tem ostatním..  no a dost pomáhá mít zachráněnýho z ulice, voni jsou pak děsně rádi, že někoho maj a nemají hlad, že na selekci značek nemyslí. (Tím nemyslím, že by sme jim dávaly nějaký blafy, ale že nemají tyhlety manýry rozmlsaný)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33677 příspěvků moje polička 27. února 2017 07:44
Reakce na Ounz:

no já právě vlastním ten zachráněnej bagr, co sežere všechno, co mu daj a ještě u toho hlasitě přede....někdy teda dělá trochu ofuky u nový značky nebo chuti, ale stačí chvíli počkat a ještě rád si to dá, ten fakt radši sežere něco hnusnýho, než aby měl hlad...:-D

zato máma má dva zmlsance a už to pomalu vypadá, že bude muset jít chytat ty lososy za úplňku do průzračných norských bystřin...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 27. února 2017 08:22
Reakce na Ounz:

to teda neni zaruka niceho:-) dva zachraneni z ulice a z toho jeden nezere jen ochutnava, druhej vybagruje vsechno. nezravej se neda ani krmit zvlast, protoze sam proste zrat nebude, vyzaduje k tomu aby aspon ochutnal brachovu hltavou spolecnost.. peklo totok

whiskas predchozi kocour vyzadoval pravidelne stridani znacek, hlavne ne porad to samy. tak jsem mu tocila porad dokola nekolik oblibenych

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 27. února 2017 08:25
Reakce na Potrefenáhusa:

Zachráněnej bagr :) jako abych úplně nekecala, taky umí dát najevo, že kdyby si teda mohli vybrat, tak tuhle značku už přístě radši ne, ale sní to. 

A abych nebyla úplně ot, já si v doporučovaným bioo koupila dva krémy na citlivou pleť, protože se mi udělala vyrážka a oba dobrý, zklidnilo se to a jsou příjemný. Na den Nobilis tilia a na noc Natura siberica. Ten druhej mi přijde o fous lepší.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 27. února 2017 08:26

Tak třeba má prostě bráchu rád a nechává mu větší kus 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33677 příspěvků moje polička 27. února 2017 08:38
Reakce na Ounz:

já jsem si tam koupila teď nedávno nobilis tilia hypoalergenní krém a docela mi sedí, asi zvlášť na zimu. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 27. února 2017 09:08
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak to máme asi ten samej, je fajn.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33677 příspěvků moje polička 27. února 2017 09:33
Reakce na Ounz:

já mám jenom malinko úchylku na balení krémů, potřebuju tubu, takže to je moje jediná výtka, štve mě, jak se to tak jakoby trochu štosuje v tý hubičce.

Ale třeba krémy v kelímku nezvládám vůbec

A k těm prodejům na chodbě v Palladiu - moje máma si už několik let kupuje kosmetiku Nevo (a já jí ke všem možnejm narozeninám, Vánocům atd.) - ty věci se mi všechny zdaj velmi příjemný a dobrý.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 27. února 2017 09:36
Reakce na Ounz:

ahaa

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 27. února 2017 09:45
Reakce na Potrefenáhusa:

No ta hubička mě taky štve, já nejradši kemímky.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. února 2017 17:50

to teda neni zaruka niceho:-) dva zachraneni z ulice a z toho jeden nezere jen ochutnava, druhej vybagruje vsechno. nezravej se neda ani krmit zvlast, protoze sam proste zrat nebude, vyzaduje k tomu aby aspon ochutnal brachovu hltavou spolecnost.. peklo totok

whiskas predchozi kocour vyzadoval pravidelne stridani znacek, hlavne ne porad to samy. tak jsem mu tocila porad dokola nekolik oblibenych

 hlavně to nesmím splést, nebo bude zase "tichá domácnost", střídající se s tajfunem.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 01. března 2017 22:36
Reakce na Pafqua:

Parfumánie mě pronásleduje všude . Dnes jsem míjela stojan s La Prairie a jedna milá paní prodavačka mě hned odchytila a upozornila na tento zabarvený krém Cellular Swiss Ice Crystal Transforming Cream SPF 30. Musím říci, že je velice příjemný, pleť je po něm na pohled i omak tak nějak hezčí, přitom to není žádný hutný produkt. Ovšem, pokud je to "jen" BB krém, tak je ta cena dost odrazující. Ale pohledově dokonalé (tedy v rámci možností mé pleti). 

Offline Pafqua
Avatar
79 příspěvků moje polička 02. března 2017 11:05
Reakce na whiskas:

Tak ten Cellular tonovany krem je skutecne neco jako BB krem a je velmi prijemny, hezky sjednocuje a dobre hydratuje, dam pod nej rano jen serum a jdu ...co vic si na jaro a leto prat?! Navic se ho dava jen skutecne malicko, takze vydrzi opravdu dlouho. Zkousela jsem z tech tonovanych kremu vsechno mozny, ale tenhle La Prairie a taky jeden od Clarins jsou pro me nejlepsi. Dostala jsem jako darek jeden BB od La Mer, ale neni to ono, taky jsem zkousela od Estee Lauder BB i CC a nevim, ktery z nich, ale skoro nekryje a nesjednoti a navic se po nem lesknu, kdezto ten druhy jen super. Ale pres BB a CC je tu nejvetsi odbornik náťa66...ta vyzkousela snad vsechny, co jsou na trhu a ma vybrany top produkty !