Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 02. března 2017 11:30
Reakce na Pafqua:

A jak moc se ten Cellular otírá? Něco bych na jaro s nástupem sluníčka a flekatého ksichtu potřebovala, zatím přes zimu mi stačil pevný BB od L'Oreal. Teď jsem zkusila BB L'Oreal Nude Magique v tubě, ale je to šmejd, sice barevně ok, ale strašně jsem si od něj zmazala oblečení.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 02. března 2017 11:32
Reakce na Pafqua:

A je to "jen" BB krém, nebo i péče? Z mého pohledu se mi zdá poněkud morbidní dát za makeup takovou sumu 

Offline Pafqua
Avatar
79 příspěvků moje polička 02. března 2017 12:37

Ten La Prairie Cellular Swiss Ice Transforming Cream SPF 30 má jak péči, tak tónuje a má i SPF 30. Je bez oleje, rozjasňuje a jakoby stahuje póry...pleť vypadá fakt líp, ale dávám pod něj to sérum, jsem tak zvyklá. Neotírá se ...ale nějak jsem to teda nezkoumala .

Náťa66 taky moc doporučuje nějaký BB od Biothermy, prý je taky super!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. března 2017 18:11
Reakce na whiskas:

Hele kolegyne mi vcera basnila o nejakym kremu co ma nove a jak je uzasnej na vrasky atd, tak jsem si to nasla a kritizujou to, ze obsahuje nejakej toxin, co zpusobuje pidi otok, cimz se ty vrasky minimalizuji, ale slovek neni oteklej. Tak me napada, jak uz tady nekdo psal, ze s tim co jsi zkousela v tom stanku to asi bude to samo. Do toho bych teda nesla :)

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 02. března 2017 18:51
Reakce na 0zero7:

Díky za info. Také bych do něj nešla, kosmetika na pleť "ze stánku" na mě nepůsobí příliš důvěryhodně.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. března 2017 19:03
Reakce na whiskas:

Ono to ani neni tim "ze stanku". Krem kolegyne je ocni za $179 a koupila nekde v obchode. Jestli jsi nekdy zkousela mezoterapii, tak to ma podobny ucinek, plet je hladsi protoze se mikroskopicky "poskodi" valeckem a malicko otece. Otok opadne za den cca. Nicmene myslim, ze ta mezoterapie v kombinaci se serem atd ma docela ucinek, asi zas vytahnu valecek, jsem ale desne lina, chce to vytrvat.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 02. března 2017 19:27
Reakce na 0zero7:

Ty máš pleť v pohodě, žádný váleček nepotřebuješ :-D. Kamarádka tedy tuto domácí proceduru též chválí, ale není to trochu drsné? 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. března 2017 19:35
Reakce na whiskas:

diky velkovezire, ujistuju te ze z blizka to neni uplna hitparada, ale nestezuju si :)

Neni to drsny, nesmis tlacit teda, to je zasadni chyba.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 02. března 2017 19:40
Reakce na 0zero7:

Tsss, viděla jsem fotku z blízka, vše v pořádku a na svém místě 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. března 2017 20:09
Reakce na whiskas:

No ze na svem miste to teda doufam hahaha. Uz mas kabelku? Tu cervenou?

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 02. března 2017 20:13
Reakce na 0zero7:

Tak nesměj se, mně už padá celý obličej v rámci gravitace, takže si to užívej, že máš vše na svém místě :-D. Nemám, je  moc velká a uvnitř nemá žádnou přihrádku se zipem. Nepotřebuji kabelku urgentně, takže počkám, až se mi nějaká bude líbit komplet. V podstatě se mi na ní nejvíce líbila barva, zaváhala jsem, když bylo v tomto odstínu k dispozici více modelů...

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. března 2017 23:27
Reakce na whiskas:

Hlasim, ze Ordinary jde na trh s nejakejma barvama na oblicej, tipuju na hodne tekuty makeup, zakladni tri odstiny co se asi daj mixovat, vypada to dobre (maj to na FB jako teaser)

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 03. března 2017 12:32
Reakce na 0zero7:

Aby som neplevelila nákupné vlákno, tak odpoviem ohľadne Ordinary sem :)

Teraz používam 3 produkty, kyselinu hyaluronovú, šípkový olej a sérum Buffet.

Momentálne je moja rutina takáto: ráno umyť tvár, použiť tonic (mám nejaký anti ageing), kyselinu hyaluronovú, na ňu šípkový olej a nalíčiť sa. Keď prídem z práce odlíčim, vyčistím pleť, potom používam bórovú vodu namiesto tonicu, na to kyselinu hyaluronovú a šípkový olej. Pred spaním opláchnem tvár, dám Buffet sérum a na to nočný krém (mám Niveu nočný krém pre citlivú pleť)

Hyaluronic Acid 2% + B5 - Po kombinácii s olejom mi konečne zmizli také malé presušené miesta na tvári. Hlavne na čele medzi obočím, to sa mi vždy lúpalo. Pleť mám hladkú a hydratovanú.

Buffet sérum - na stránke je uvedené používať ráno a večer, ale používam iba večer. Ráno mám peknú oddýchnutú pleť a zdá sa mi, že aj takú rozžiarenú. Neupcháva mi póry tak, ako mi doteraz upchávali úplne všetky séra, ktoré som skúšala.

Používam od ca polovice januára a za mňa spokojnosť. Uvidím aké bude to očné sérum. Môžem potom poreferovať.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 03. března 2017 16:29
Reakce na carries:

Super, jste zlata, dikes.

Ja to hyaluronovy micham s olejem rovnou, taky na to kolikrat nepouziju ani krem. Buffet musim opatrneji, obcas z nej zcervenam. Ten kofeinovej koncentrat mam, ale zapominam ho pouzivat, musim byt duslednejsi.

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 03. března 2017 16:34
Reakce na 0zero7:

Rado sa stalo :)

Mňa teda nenapado miešať olej priamo s tou kyselinou, možno to vyskúšam. Ja som bola vždy viac menej lajdák na takéto veci, mám pomerne šťastie na dobrú pleť. Ale potom som sa dostala k MP a do kozmetického vlákna a už mi nebolo pomoci. Snažím sa byť dôslednejšia, ale musím mať svoju rutinu, inak to flákam aj ja. Dúfam, že sa mi podarí trochu sa zbaviť kruhov pod očami. Ak nie, no tak ostanem pri korektore

Inak myslím, že sme si už tykali tu na fóre, tak pri tom môžeme ostať ak nevadí

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 03. března 2017 16:52
Reakce na carries:

Jezis aha, tak pardon, Ja jsem na to desna guma :) jasne, ze tykame.

Jinak to mam stejne, jakmile jsem zvykla na rutinu, tak to jede v pohode, mam asi 5 ruznych masek no a davam je? Prd leda, minimalne, protoze si nevzpomenu, pokud si to vylozene nenaplanuju. (no kdyz tak premejslim, mam jich asi osm... sakrys)

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 03. března 2017 17:08
Reakce na 0zero7:

Haha, no ja sa teda snažím nemať nakúpených príliš veľa vecí, pretože sa poznám, že mi budú trčať v skrinke a nebudem ich používať. Už aj s touto objednávkou som trochu váhala, lebo mám tie prípravky vypoužívané tak do polovice a nechcem mať naotváraných veľa vecí. Takže sa snažím  mať zo všetkého po jednom. Jeden denný krém, jeden nočný, jedno sérum a tak. Inak ma teraz napadlo, že som si kúpila masku s bahnom z čierneho mora a bolo jej tam nejak veľa, tak som použila len polovicu, že druhú polovicu na budúce... no ktovie, kde je tej koniec Asi bude vhodná na vyhodenie...

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 03. března 2017 20:37

Měla jsem dneska cestu kolem Flory, kde je Fann, tak jsem se zašla poptat na ten Cellular od La Prairie. Samozřejmě jsem se dověděla, jak je úžasný a skvělý, ale vzorek jsem nedostala, protože neměli kelímky... Ale že prý když si přinesu, rádi mi vzorky dají. Jen teda nevím, jak by my seděly odstíny, zdálo se mi to všechno dost tmavé.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:02
Reakce na Kokoska:

Já prosím měla kalíšek . A ten krém je úžasný. Odstíny matou, neb jsem si vyzkoušela č.20, který absolutně splynul s pletí, ale vypadala jsem tak nějak bledě. Pak přišel na řadu odstín 40, který vypadá strašidelně, ale po nanesení (dokonale se roztírá do ztracena) pleť získala takový zdravý nádech - nic oranžového. Odstín 30 mi připadal ještě tmavší, než ta 40 a méně do žluta. Nezalezl ani do pórů, ani do vrásek, nevysušuje a pleť vypadala krásně. Jediný černý puntík je ta cena .... Ale zase 3 produkty v jednom, že? :-D

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:03
Reakce na whiskas:

Teď tu týden nebudu, ale pak tam určitě pro vzorky zajdu, paní byla dost ochotná.