Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:04
Reakce na 0zero7:

:-D jsem černá ovce, já mám teď jen jednu masku a to hydratační od Avéne. Dost dobrá se mi zdála maska od Peter Thomas Roth Pumpkin - čistící a rozjasňující.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:07
Reakce na Kokoska:

Nechápu, ale neotírá se, dokonce mi ani neupatlal telefon. Jako by se "vcucnul" do pleti, přitom je stále přítomen efekt. Hlavně ten pocit, že na pleti není nic, žádný makeup. Jen cca po 4/5 hodinách jsem musela trochu přepudrovat nos, ale nebylo to životně nutné. 

Online Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:08
Reakce na whiskas:

Dík za reference, jsem na to zvědavá.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:09
Reakce na carries:

Též děkuji za detailní reference .

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. března 2017 22:55
Reakce na Kokoska:

jen tak na okraj... nemeli kelimek, nebude vzorek... uroven sluzeb tady me fakt neprestava fascinovat. Hned mi to pripomnelo, jak jsem kdysi k nakupu za asi 13 nebo 15 tisíc nedostala jediny vzorek, coz jsem kousave okomentovala a to hovadko mi bohorovne a bezelstne oznamilo, ze vzorecky samozrejme dostanu, ale musim si o ne rict. No skoro jsem se nad ni rozplakala. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. března 2017 22:56

a neco k veci, uz delsi dobu pouzivam aesop a jsem s nim fakt spokojena 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:50
Reakce na jinx:

Dnes jsem si na Vás vzpomněla. 

První zastávka Marionnaud, nákup kosmetiky, počet vzorků nula.

Druhá zastávka Ingredients, chtěla jsem porovnat barvy BB krému od Omorovicza a velice milý prodavač mě v podstatě "nabádal", ať ty odstíny raději vyzkouším doma, na světle, na odlíčené pleti a vzorky mi dal sám od sebe. Ještě mi přidal vzorek odstínu makeupu od RMS (je úžasný, nic podobného jsem na pleti snad ještě neměla a dá se použít i jako korektor). Dále se mnou trpělivě probral potřeby mé pleti a doporučil mi např. sérum Kypris, ale opět s poznámkou, že pokud produkt neznám, ať jej raději vyzkouším. Jsem si jista, že po zvolení správné barvy se pro makeup a BB krém vrátím. Chci si koupit i ten Váš krém od Aésop, údajně je to naprosto báječná hydratace. 

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 07. března 2017 22:35
Reakce na jinx:

A ten Aesop byl by i na citlivou pleť? Já od nich měla šampon a už bych si ho znovu nevzala, ale teď dlouhodobě hledám krém, po kterým se neosypu..

Online Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 07. března 2017 22:44
Reakce na Ounz:

Podívejte se na stránky Ingredients,  určitě něco od téhle značky na citlivou pleť bude. Můžete si i nechat poslat vzorky, pokud se tam nedostanete osobně. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 07. března 2017 22:49
Reakce na Kokoska:

Nevyžádaná informace: Ten BB krém od Omorovicza se mi aktuálně zdá skoro příjemnější, než ten LP. Ale uvidím zítra, až jej otestuji v průběhu celého dne. :-)

Online Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 07. března 2017 22:59
Reakce na whiskas:

Každá informace je dobrá, díky a čekám na další! 

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 07. března 2017 23:02
Reakce na Kokoska:

Děkuju

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2017 05:40
Reakce na Ounz:

netroufam si rict, jestli jo nebo ne, nejlepsi fakt budou ty vzorky. Ja mam vetsinou plet takovou normalni, pres zimu celkove horsi, min barvy a unavenejsi, ale co si tak pamatuju, po nicem jsem se treba neosypala nebo tak.  

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2017 05:43
Reakce na whiskas:

ktery makeup rms to je prosim? Ja uz par let pouzivam jeden chanel, ktery mi vyhovuje, ale rikam si, jestli po dlesi dobe jen tak nezkusit neco jineho.

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 08. března 2017 06:29
Reakce na jinx:

Děkuju za odpověď, zajdu tam.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 08. března 2017 09:44
Reakce na jinx:

Jde o tento makeup. Je to korektor/makeup v jednom. Pro někoho asi může být nepraktické balení a údajně ne každý snese hlavní složku, kokosový olej. Já jej zatím nezkoušela na "holou" pleť, pouze včera jako korektor a dala jsem ho na neodlíčenou tvář. Překvapilo mě, že není suchý, ani mastný, nikam nezalézal a je hodně pigmentovaný. Jsem zvědavá, jak se zachová jako makeup. Dnes večer to otestuji. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2017 09:59
Reakce na whiskas:

Dik, prilezitostne vyzkousim. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 08. března 2017 10:09
Reakce na jinx:

Vy používáte Chanel, že? Ten chci vyzkoušet zase já :-).

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. března 2017 04:11
Reakce na whiskas:

pouzivam perfection lumier velvet a mam ho moc rada. Vtipne je, ze kdyz jsem ho kdysi koupila poprve, tak to bylo jen proto, ze jsem videla obal a hrozne se mi libil a rekla jsem si, ze ho zkusim. Jen tak. A byla to trefa a pouzivam ho uz tak dva roky. Kdyz si predstavim, jak tezke je koupit vyhovujici make up, tak se fakt musim smat 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. března 2017 10:24
Reakce na jinx:

Najít perfektní makeup a ještě "náhodou", je opravdu výhra .