Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:41
Reakce na whiskas:

Na ten jsem koukala a přišel mi jako dobrá volba. Máš nějaký tip na jejich oční krém? Když bude nejhůř, vyberu si něco z tělové řady. Midnight recovery asi nebrat, co? Je v něm levandule, tak abych pleť opět nepodráždila. A jdu si koupit vyůepšené hydratační sérum od Clarins. Sice není anti age, ale hydratace je třeba a ta řada je dobrá, tak jí snad inovace neuškodila.

Ocni je prej dobrej ten avokadovej, ale nezkousela jsem. Ja ted placam porad Clarins olej bud blue orchid nebo santal a spokojenost, obcas to namixuju s hyaluronovym serem a na to dam krem (nebo taky ne, podle potreby). Vecer mam Guerlain Abeille Royle, ten se uplne na pleti rozpusti, zkousim zrovna jestli je lepsi na serum nebo bez.

Rano mi kolikrat staci ten olej a ne nej trosku Lingerie.

Po bazene dam tu Biodermu a ta mi sedne super, hlavne ted jak jeste neni teplo uplne.

Novy serum Clarins mam, ale jeste jsem nerozbalila. Musim dojet co mam otevreny.

Mam jeste otevreny ty veci od Deciem, krom toho hyaluronovyho sera pouzivam narazove, ten kofein zkusim vic pravidelne, treba to poznam. Jak to tak ctu, mela bych zrevidovat peci a mrknout co vsechno syslim.

Jo a jeste dost pouzivam pletovy vody, jednu basic jen na docisteni a pak dve na navlhceni pleti pred peci jen rukama, to se mi dost osvedcilo, myslim, ze to ma dlouhodobe bezva ucinek.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:45
Reakce na 0zero7:

Ty už máš péči o pleť poměrně vychytanou a neděláš přešlapy jako já. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:55
Reakce na 0zero7:

Napsala bys pls, ktere pletove vody pouzivas na zvlhceni pred olejem? Ja ruzovou vodu.

Jeste dotaz: pouzivam od Clinique ten odlicovaci balzam (??Day off??), mam po nem jeste umyt plet penou? Nebo staci jen docistit pletovou vodou?

Az mi dojde tento odlicovaci balzam, chci zkusit odlicovat olejem. Mam dat olej, rozetrit, smyt (opakovat) a potom jeste umyt penou, nebo uz to neni nutne?

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:12
Reakce na Candance:

Na docisteni pouzivam jednu bez alkoholu normalne z drogerky, je to teda nejaka organicka rada a ma fajn ingredience, jmenuje se to Simple myslim.

Pak mam Guerlain hydratacni pletovou vodu a tu jejich Abeilel taky, ta je hutnejsi, ma vylozene slozky, ktery jsou pleti prospesny co jsou pak i v kremu nebo seru.

Myslim ale, ze cokoli jinyho se snese, ja ruzovou nezkousela s tim, ze bych na ni mozna zreagovala, mela jsem v ruce jednu Burts and Bees a pak jsem cetla blby recenze.

U te na docisteni je dulezity aby nemela alkohol a byla spis jednoducha ve slozeni. U te dalsi taky zadnej alkohol a aby mela nejakej pleti prospesne ingredience. Sisley dela ekologickou emulzi, ta je prave specialne pod pletove pripravky, ono se to pak lip jakovy natahne, alepon ja mam teda subjektivne pocit, ze to funguje. Mrkla bych se treba u Shiseido. Clarins ma ty pletovky spis na to docisteni, ten jejich hermankovej dobre srovna PH pleti teda, to jo. Nebo Elizabeth Arden mozna.

Clinique balzam na cisteni je fajn, cim to docistite je subjektivni, ja bych to jeste smyla nejakym cleanserem a pak dala pletovku, ale vam to treba staci, ja jsem zatizena na cisteni s vodou. Taky zalezi kolik mate zrovna ten den makeupu, ja nenosim skoro rasenku pres tyden, protoze valim z prace cvicit, tak je to smyty raz dva.

Po oleji odlicovacim bych penu uz nedavala, obzvlast jestli olej smyjete vodou, vetsina je jich emulznich a funguje fajn. Me trochu ten Burts and Bees stipe, i kdyz ma super ingredience, tak asi mrknu na Shu Uemura az budu v sephore.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:17

Koukam na pletovy vody a docela se mi zamlouvaji tyto, krom tech co jsem uz zminila (ale nekoukala jsem na ingredience)

Claudalie Moisturizing toner

Origins A Perfect World™ Age-Defense Treatment Lotion with White Tea

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Balancing Softener

Shiseido Ibuki Softening Concentrate

Estée Lauder Nutritious Radiant Vitality Energy Lotion

Estée Lauder Micro Essence Skin Activating Treatment Lotion

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:30
Reakce na 0zero7:

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Balancing Softener

Shiseido Ibuki Softening Concentrate

Tyto dvě věci jsou skvělé! Proč jsem je nekoupila znovu? To jsou ty věčné experimenty, až pak zapomenu, co mi vlastně vyhovovalo.  

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:34
Reakce na whiskas:

No to je presny, pac porad vymejslis nejaky novoty haha.

Ten jeden maj i enriched na sussi plet, jsou dobry, taktez jsem mela, davam fakt rukama bez tamponu, je to lepsi a dyl vydrzej.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:40
Reakce na 0zero7:

Také jsem se držela pokynů konzultantky, tedy nakapat do dlaně a vtiskávat do obličeje, paráda. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. února 2017 11:57
Reakce na 0zero7:

Podávám hlášení o ampulích EL ANR. Po prvním použití jsem nadšena. Dala jsem je po séru ANR a už jsem ani nemusela nanášet krém, jen jsem tedy malinko domázla čelo a ty vysušené nosoretní rýhy po minulé akci s vit.C.

Sérum je pocitově mastnější, ale krásně se vstřebá a pleť je následně sametová. Fajn, příjemné ... Ale to ráno! Opravdu překvapení. Pleť vypadala nacucaně (jako už dlouho ne), nikde žádná mastnota, jen takoý vypnutý, rozjasněný obličej a zmizely mi všechny ty vysušené šupiny. Takže za mě mají ampule plný počet bodů. Jde samozřejmě o první dojem. Ale jo .

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 25. února 2017 12:05
Reakce na whiskas:

Tak potom napiste prosim pokracovani

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. února 2017 12:42

A teď spíše takové "doznání" a úvaha, je-li něco takového vůbec možné:

Když jsem včera křižovala Palladium, několikrát jsem míjela obchodní stánek s Mineralmakeup, kde kromě dekorativky nabízejí i péči o pleť, konkrétně jakousi, mně zcela neznámou značku Venofÿe. Obvykle mě tento typ prodeje nechává chladnou a na výzvy "máte chvíli?" nereaguji, protože mi tento typ obchodů připadá takový málo seriozní - podobní prodej. Ovšem, když už jsem kolem konkrétního "stánku" šla asi potřetí, dala jsem se tedy nalákat a nechala si aplikovat jejich "zázračné" sérum kolem jednoho oka. Produkt, kromě jiných složek, údajně obsahuje hadí a včelí jed a snad i retinol. Sérum mi bylo zapracováno po oko, až ke spánku. Chvíli jsem cítila, jak se kůže prohřívá (opět panika, viz akce vit. C), ale kůže nebyla nijak zarudlá. Mravenčení po chvíli ustalo a dostavil se pocit pnutí kůže. Pak mi slečna aplikovala jakési hydratační sérum. Jo, fajn, bylo to příjemné, ovšem při sdělení ceny (tuším kolem 6 000,- Kč) jsem se odporoučela. Produkt se prý nanáší jen jednou týdně a po asi měsíci jen jednou za měsíc. Má to nahrazovat botox. A pravda, měli výhodnou nabídku, k té jedové masce v ceně 6000,- i ten hydratační oční krém. Každopádně, pobavilo mě to a odešla jsem. Ovšem večer na sebe koukám a přísahám, že vrásky kolem ošetřeného oka byly menší, vlastně neznatelné. A dnes ráno opět, pravé oční okolí je projasněné, vypnuté,žádný otok, ani vějířky kolem oka. Přísahám, že to není jen pocit, ale viditelný rozdíl. Rozum mi říká, že je to blbost, pedražený nesmysl, ale zrcadlo mi ukazuje výsledek. Myslíte, že je možné, aby něco opravdu takto fungovalo, nebo jsem se zbláznila? 

Bylo mi aplikováno toto.

Něco podobného ovšem údajně nabízí i Nip+Fab.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. února 2017 12:45
Reakce na Candance:

Myslíte, zda-li půjde o zázrak ? Ten popisuju výše. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 25. února 2017 16:10
Reakce na whiskas:

Zkusenost nemam, ale mam pocit, ze to potrebuju. 

Ja se u takovych prodejcu ani nezastavuji a asi bych to ani nekoupila.

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 25. února 2017 16:18
Reakce na whiskas:

Něco podobného jsem před časem taky vyzkoušela, rozdíl byl opravdu viditelný, minimálně v ten moment. Značku už si nepamatuju. Říkala jsem si, jestli to nemůže být spíš tou intenzivní masáží než přípravkem.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. února 2017 17:41
Reakce na Candance:

Já tak obvykle také nečiním a nic bych si v takovém stylu prodeje nekoupila (s výjimkou nějaké cetky, která by mi padla do oka), tedy rozhodně ne krém za 6 tis.

Online Myrtila
Avatar
2953 příspěvků moje polička 25. února 2017 19:22
Reakce na whiskas:

Možná nad tím moc přemýšlím, ale trochu bych se bála, že když ten krém obsahuje včelí a hadí jed, tak vypnutí vrásek je důsledkem možná nějaké imunitní reakce těla na ty jedy? Jakože velice mírný otok, který vypne kůži?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. února 2017 19:39
Reakce na Myrtila:

Žádný otok, právě naopak. Oční okolí vypadalo dokonale. A krém stejně zůstává jen na povrchu, nemůže to snad být větší "svinstvo", než např. botox. Četla jsem, že tyto "jedy" jsou teď v kosmetice poměrně populární. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:06
Reakce na Myrtila:

Fakt žádný otok, pravé oční okolí je stále v lepší kondici (naopak koukám, že opuchlinu mám na levé straně). Ne, nepůjdu to "ke stánku" koupit, ale vrtá mi to hlavou. 

Online RoSa
Avatar
8195 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:27
Reakce na whiskas:

Třeba mají v těch předváděcích kelímcích něco jiného než to, co Ti pak prodají

Online Myrtila
Avatar
2953 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:39
Reakce na whiskas:

Vim, ze to neni to, o cem tu ted hovorime, ale obe oci mi prijdou srovnatelne a moc pekne, popravde v mnohem lepsi kondici nez moje ocni okoli, a to jsem zrejme mladsi. Nemam se tam taky zajit maznout?