Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Online whiskas
Avatar
19438 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 10:56
Reakce na Kokoska:

To zní dobře. Je fakt, že po hutnějším krému mi oči také opuchají a občas tedy i dost pálí. Tak uvidím, jestli EL, nebo tento Clarins - tuto řadu myslím docela chválila i 0zero7 .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 11:04
Reakce na whiskas:

Ja jednoznačne doporučujem Bobbi brown extra eye repair cream. Velmi dobre hydratuje, s tmavými kruhmi zázraky neurobí a vrásky nevyzmizikuje ale očné okolie je po ňom krajšie zadbane a dobre hydratovane. a korektor na tmavé kruhy je najlepší Make up for ever full cover. To zakryje všetko. 

Online whiskas
Avatar
19438 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 11:16
Reakce na paktofonika:

 tak co teď, tolik doporučení, co mám vybrat ? Ten korektor vyzkouším na 100%. Mám jen rozjasňovač YSL Touche Eclat a žádný zázrak a pak ještě korektor Shiseido a také nic moc, navíc docela vysušuje oční okolí.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 12:39
Reakce na whiskas:

Na kruhy pod očami môže mať vplyv viacero faktorov, stres, spánok, dehydratácia. Ja teda neverím krémom pod oči ktoré sľubujú odstránenie vrások, kruhov pod očami a tak. Skôr by som sa zamerala na hydratovanie tejto časti pleti, no a ten Bobbi brown je super, ale sakra drahý. Potom môžem ešte doporučiť kiehls creamy eye treatment with avocado. Je určite aj dostupnejší. Tiež veľmi pekne hydratuje. 

Ku korektorom, Ysl Touche eclat som tiež mala a teda na kruhy pod očami to nieje, skúste full cover, fakt zakryje aj kruhy no a nevysušuje. Pripadne skúsiť korektor s broskyňovým odtieňom. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 12:44
Reakce na whiskas:

Prípadne skúsiť masky pod oči. S tým skúsenosť nemám ale tuším 0zero7 používa Guerlain Super Aqua eye mask, je to teda pálka, ale možno by vedela poradiť aj iné 

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 14:11

Čo sa masiek pod oči týka, tak si neviem vynachváliť Balea Q1O také nalepovacie prúžky. Ale trochu ma po nich svrbí pokožka, síce len chvíľku, ale pre citlivelú kožu by to mohol byť problém.

Online whiskas
Avatar
19438 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 14:32
Reakce na paktofonika:

slniecko tolik informací, to snad ani nevstřebám. Je fakt, že v zimě moc nepiju, jak je mi skoro pořád zima, tak nemám pocit žízně. Poslední dobou ani spánek nic moc, ale kromě těchto faktorů stejně potřebuji nějaký krém a korekto. Takže díky, bude z čeho vybírat. 

Online whiskas
Avatar
19438 příspěvků moje polička 13. února 2017 09:32

Používáte někdo značku Omorovicza? Měla jsem vzorek nočního krému "Rejuvenating Night Cream" a jsem nadšená, jako už dlouho ne. Krém je hutnější, ale úžasně se vstřebá (mám smíšenou pleť), krásné voní, což je prima a jistě má takové vlastnosti řada krémů, ale to ráno ! Vzhledem k tomu, že jsem v době testování spala 5 - 6 hodin (potřebuji svoji osmu :-D), přijde mi krém přímo zázračný. Ráno byla pleť vypnutá, taková "nacucaná", nikoli mastná, vypadala jsem odpočatě, pleť měla lepší barvu, prostě jako bych se vyspala "do růžova" a ještě byla po dovolené. Nevím, jestli šlo jen  o hurá efekt, ale krém se mi zdá báječný a docela mě zajímá i jejich denní BB krém, Omorovicza Complexion Perfection.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. února 2017 08:46
Reakce na whiskas:

Nezkoušela jsem, ale četla jsem mnoho chvály.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 14. února 2017 21:15
Reakce na slniecko:

Proužky musím zkusit. Měla jsem něco podobného od Holika Holika a mají je vyprodané.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 14. února 2017 21:31
Reakce na whiskas:

Mela jsem asi tri produkty, ale nepresvedcily mne. Jeden z nich byl jeden z tech nejdrazsich kremu a to byl pro mme uplny propadak - ten krem byl silene silikonovy a vubec se nevstrebaval. Pak nejaka maska, tam uz si presne nepamatuji, co mi vadilo. A jeste krem na oci. Ale mnoho lidi si je chvali, tak se tam urcite najdou dobre produkty.

Tohle je ten krem, co jsem mela: http://www.omorovicza.com/eu/facial-skincare-products/blue-diamond-supercream.html

Offline Victoria
Avatar
851 příspěvků moje polička 14. února 2017 21:44
Reakce na whiskas:

Používám už skoro dva roky a nemůžu si tu značku vynachválit, vyhovuje mi absolutně a nehodlám na tom nic měnit:-) Souhlasím, že pleť je jako napumpovaná, má takový fresh look. Když jsem se o tu značku začla zajímat, nenašla jsem na webu negativní recenzi.

Offline Victoria
Avatar
851 příspěvků moje polička 14. února 2017 21:45
Reakce na Unnamed:

Myslím, že jste na něj mladá:-)

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 14. února 2017 21:50
Reakce na Victoria:

To je moc mile, ale to tedy asi nebude pravda :-)

Ale ten jeden krem urcite nebyl pro mne vhodny. Ale slysim na tu znacku hodne chvaly, tak verim, ze maji urcite dobre veci. 

Offline Victoria
Avatar
851 příspěvků moje polička 14. února 2017 21:53
Reakce na Unnamed:

Nehádám se, ale přesto si myslím své:-) Za mě to je opravdu značka best of, takový efekt jsem objektivně u jiné značky nepozorovala. Třeba časem uděláte lepší zkušenost:-)

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 14. února 2017 21:56
Reakce na Victoria:

S takovymi recenzemi ji jednou urcite zase vyzkousim :-)

Offline Victoria
Avatar
851 příspěvků moje polička 14. února 2017 22:00
Reakce na Unnamed:

Tak v Ingredients jsou na vzorky velmi štědří:-)

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 14. února 2017 22:04
Reakce na Victoria:

Aaa, diky za pripomenuti, ze tu znacku prodava i Ingredients. To je pravda, tam si muzu par vzorku lehce poridit.

Online whiskas
Avatar
19438 příspěvků moje polička 14. února 2017 23:13
Reakce na Victoria:

Unnamed 

Děkuji za reakci. Věřím, že vždy se najde produkt, který dotyčnému nesedí, nebo mu rovnou nevyhovuje celá značka. Já od Omorovicza zkusila pouze ten noční krém a sedl mi. Vadí mi mastné, převoněné krémy, některé pleť pouze zbytečně zatěžují atd. Ale tento mi sedl. No, jednou bych jej zkusit mohla, ale dobře vypadá i ten denní BB krém. Jen doufám, že se dá kombinovat i s jinými značkami, protože bych pod něj asi měla nanést ještě nějaké úžasné sérum. Doplácám Clarins a vyrazím do Ingredients. Tento Clarins je příjemný, ale nic zvláštního, ovšem je pravděpodobné, že už je na mě poněkud slabý. Ale hydratovat by měl, leč já nezaznamenala žádný extra účinek.

Offline Myrtila
Avatar
2802 příspěvků moje polička 15. února 2017 16:47
Reakce na whiskas:

Od Make up for ever je ještě dobrý korektor Ultra HD Invisible Cover - přijde mi přirozenější než Full Cover, kryje pěkně a vydrží celý den. Ten rozjasňovač od YSL jsem zkoušela asi před rokem a nic moc teda, ale já potřebuju zamaskovat opravdu hodně výrazné kruhy (mám je od dětství, nic než dobré maskování na ně nepomáhá).