Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 21. února 2017 12:05

mate nekdo zkusenost s Daily Energizr od Clarins? V kvetnu jedu na 10 dni na dovolenou a nebudu mit moznost s sebou tahnout celej svuj kosmetickej arzenal, tak hledam nejakej prijemnej obycejnej hydratacni krem, kterej bych mohla po tu dobu pouzivat na den i noc. nebo mela by treba agentka 0zero7 jiny doporuceni? :)

EDIT: pisou tam, ze je pro vsechny zeny pod 30 let... ja uz jsem dva roky mimo kategorii :D

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 21. února 2017 12:22
Reakce na whiskas:

Zkusila jsem ten noční krém Omor. a žádný zázrak se nekonal. Ale já jsem o 10 let starší než vy, tak je možné, že už to prostě nefunguje. Ale co se mi zalíbilo a koupila jsem, je Brightening cream od Eve Lom. Mám ještě jako vzorek masku a ta se mi zdála taky hodně dobrá. A ještě vzorek těchhle kapsliček, ty jsou úplně skvělé, ale ta cena je dost šílená.

Ale jak píšu, jsem věkem jinde, vám asi sedne něco jiného.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 21. února 2017 14:03
Reakce na Kokoska:

Děkuji, vyzkouším. Stále dodělávám noční krém Clarins, takže zatím se jen rozhlížím, co následně koupím. A slibuji, že zde nebudu otravovat s dotazy na dalších X krémů. 

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 21. února 2017 14:13
Reakce na whiskas:

Klidně otravujte, ale já asi nejsem ta, která by v tomhle směru mohla radit. Moje stálice je Dior sérum One Essential a k tomu Dior Capture Totale, ale občas mě přepadne chuť zkusit něco jiného. 

Vloni v létě jsem vděčně používala hydratační krém a masku od Clinique, je to ta růžová řada. Od Clarins znám denní krém Super restorative, mělo to nějaké SPF a byl docela dobrý.

Měla jsem i sérum Estée Lauder Perfectionist (fialové) ale to Dior se mi zdá lepší.

A občas mám podezření, že kdybych místo cpaní peněz kosmetickým firmám používala Indulonu, bylo by to možná taky dobrý 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 22. února 2017 23:48
Reakce na Kokoska:

Na sérum Dior slýchám samou chválu, tedy jej asi budu muset jednou zkusit, ale teď chci něco opravdu hydratačního. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 22. února 2017 23:55

A opět se mi něco "povedlo". Včera jsem si koupila sérum s vit.C od Kiehl's "Powerful Strenght Line Reducing Concentrate a hned po prvním použití jsem se příšerně osypala. Na výrobku se píše o možném jemném zčervenání kůže a pocitu tepla, ale já jsem zaznamenala příšerné zčervenání, které přetrvalo až do rána a ještě se mi v nosoretních rýhách a na bradě udělaly takové červené pupence. Paráda ....

Jelikož Kiehl's nabízí výměnu nevyhovujícího produktu (což mě překvapilo), přemýšlím, co vyzkoušet, aby to bylo pro pleť přínosné a neagresivní.

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 23. února 2017 00:35
Reakce na whiskas:

jestli se nepletu, tak zrovna tento krém obsahuje něco přes 10% kyseliny askorbové (vitamín C), takže se reakci na něj asi nedá moc divit

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. února 2017 00:52
Reakce na siouxsie:

Poradkyně mi tvrdila, jak se nemám obávat negativní reakce ... Běžně používám krém s 10% AHA kyselinou a pleť negativně nereaguje, tak jsem neočekávala nic hrozného ani v tomto případě. Chyba. Teď to vidím tak na Biodermu/Avéne z lékárny.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 23. února 2017 01:32
Reakce na whiskas:

Na tmavy kruhy ma Deciem Ordinary pripravek s kofeinem. Tak to by mohlo zabrat

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 23. února 2017 01:33
Reakce na paktofonika:

Prípadne skúsiť masky pod oči. S tým skúsenosť nemám ale tuším 0zero7 používa Guerlain Super Aqua eye mask, je to teda pálka, ale možno by vedela poradiť aj iné 

JJ ta je dobra ale lepsi je Shiseido!! :)

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 23. února 2017 07:07
Reakce na whiskas:

no jo, někdy toho má pleť prostě dost

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. února 2017 07:35
Reakce na siouxsie:

Asi jo. Hlavně teď nevím, opravdu nevím, co si dát na obličej. Tváře mám stále podrážděné, pleť je zarudlá, suchá a taková napjatá - nikoli v pozitivním slova smyslu. Hodlám vyrazit do lékárny, snad mi něco poradí. Jsem si zase zavařila . Tak nepotřebuji ani tvářenku, abych byla i pozitivní .

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 23. února 2017 07:39
Reakce na whiskas:

Po bitve je kazdy generalem, ale u neznamych veci je lepsi vzit si nejdriv vzorek a vyzkouset na mensi plose kuze, nekdy staci treba na vnitrni strane zapesti nebo v loketnim ohybu, proste nekde mimo oblicej, kde je jemnejsi kuze.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. února 2017 07:48
Reakce na Kokoska:

Mně právě u tohoto produktu bylo řečeno, že vzorek nemají k dispozici a bylo mi vřele doporučováno. Sérum jsem zkusila na zápěstí a nic se nedělo, ale na oobličeji je pleť asi mnohem citlivější. 

Offline Pafqua
Avatar
79 příspěvků moje polička 23. února 2017 09:21

Já moc ráda používám krémy La Prairie, speciálně LP Prairie Swiss Moisture Face a LP Skin Caviar Collection. Jasně, jsou drahé, ale taaak moc příjemné, že se na jejich denní použití vysloveně těším. Mám hodně citlivou pleť a tyhle krémy jsou pro mě úplně ok. Z levnějších hydratačních krémů, které mi nedělají žádnou neplechu na obličeji můžu doporučit Eucerin Hyaluron filler anebo Bioderma Matriciane...oba výborně hydratační a skvělé pro citlivou pleť! A v případě velkých problémů, zčervenání, pálení, vysušení...tak použiju pár dní Physiogel a je klid.



Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 23. února 2017 13:37
Reakce na whiskas:

To je teda smula. Snad se vam pleť  brzo vrátí  do normálu.  Od tehle značky mám jen šampon,  krémy vubec neznám. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:10
Reakce na whiskas:

To je prekerka s tim Kiehls. Ten vic C bych rekla, ze za to muze.

Co treba ten Ultra facial moisturizer, je yuplne jedoduchej, zadnej zazrak, ale ten lotion by ti mohl sednout. Kdyz to potrebujes za neco vymenit.

A pridat k tomu ten denni olej a nebo ocni krem? At to mas v hodnote?

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:15
Reakce na whiskas:

Jsem kremovej barbar a na suchou plet mi nejvic pomohl obycejny ylang ylang olejicek od Saloos. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:22
Reakce na 0zero7:

Na ten jsem koukala a přišel mi jako dobrá volba. Máš nějaký tip na jejich oční krém? Když bude nejhůř, vyberu si něco z tělové řady. Midnight recovery asi nebrat, co? Je v něm levandule, tak abych pleť opět nepodráždila. A jdu si koupit vyůepšené hydratační sérum od Clarins. Sice není anti age, ale hydratace je třeba a ta řada je dobrá, tak jí snad inovace neuškodila.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. února 2017 19:25
Reakce na Luna:

Věřím, že v jednoduchosti je krása. Už jsem též poučena  a nebudu příliš experimentovat. Hydratace, nějaká výživa, krém s SPF na den a končím .