Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Online whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 10. března 2017 10:29

Doufám, že neporušuji místní pravidla:

Koupila jsem si olej od Clarins Blue Orchid a nesedí mi. Pokud by měl někdo zájem, tak dejte prosím vědět. Je jen 1x vyzkoušený, koupený včera (v kamenné parfumerii, doklad mohu doložit), takže fresh. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 16. března 2017 16:45

Clarins zrenovoval hydratacni serum, pouzivam asi tyden a je stejne dobry a pocitove o dost lehci na pleti. Za me dobry.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. března 2017 09:48
Reakce na whiskas:

By ma zaujímalo ako konkrétne Vám nesadol, že ste to spozorovala už po prvom použití. 

Online whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 21. března 2017 10:13
Reakce na paktofonika:

Tak v první řadě mi vadila příliš intenzivní vůně, což je docela podstatné. A následně ten pocit oleje na obličeji - oleje mi většinou moc nevyhovují, ale zkouším, jestli se to poddá (asi ne). Ale možná s nimi jen neumím zacházet . Každopádně, tento Clarins je pro mě příliš aromatický.

Offline Kokoska
Avatar
28177 příspěvků moje polička 21. března 2017 10:58
Reakce na whiskas:

Jo, vůně... 

Mám skvělou masku na obličej od Eve Lom, ta zas dost smrdí kafrem. Ale mám ji tak ráda, že to vydržím. Ještě mají dobrý čistič na obličej, taky dost podobně smrdí. Ten ještě nemám, měla jsem jen vzorek, ale přemýšlím o pořízení. Někomu kafr možná voní, mně teda ne. Ale tyhle produkty fakt fungujou, tak jsem ochotná se přemoct.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. března 2017 11:20
Reakce na whiskas:

Chápem. Ja tiež nemám rada kozmetiku ktorá je veľmi parfémovaná. S pleťovými olejmi nemám takmer žiadnu skúsenosť. Ale keď neaký používala, dávala som ho na sérum, nie priamo na pleť. Tejto problematike vrstvenia pleťovej kozmetiky sa veľmi rozsiahlo venuje Caroline Hirons. Po prečítaní jej blogu som úplne zmenila čistenie pleti, začala som sa obzerať po iných značkách ako nájdete u nás v parfumérii, začala som používať acids, má na blogu veľa recenzií, má skvelý humor a je to človek čo pracuje viac ako 20 rokov v obore. Ak budete mať čas niečo si prečítajte, je to veľmi zaujímavý blog.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 21. března 2017 12:00

Nema prosim nekdo z vas zkusenost s BIY Blend It Yourself Pigment Drops od Clinique? 

Online whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 21. března 2017 13:45
Reakce na paktofonika:

Ten blog znám, je skvělý :-). Ona právě oleje (a dokonce konkrétně tento Clarins) doporučuje, ale to samozřejmě neznamená, že konkrétní produkty sednou všem.

Offline AmelieM
Avatar
130 příspěvků moje polička 21. března 2017 14:05
Reakce na whiskas:

Oleje by se měly dávat na navlhčenou pleť, lépe se vstřebají a nezanechávají mastný film. Aspoň u mě to takto funguje. Na KH gel aplikuji olejový mix, vše si míchám sama dle rad tiny_fox a vyhovuje mi to, krémy už nějakou dobu vůbec nepoužívám 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. března 2017 14:06
Reakce na whiskas:

No tak to je jasné, že čo doporučuje nemusí sadnúť každému. :) Ale blog je super, má mnoho vedomostí a prehľad 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 22. března 2017 15:00

Som dnes vL ´Occitane narazila na môj brutálne obľúbený krém (vo výpredaji)....nikdy som lepší na leto nemala...lenže.....viem, že ho k nám doviezli len jeden rok v rámci Au Bresil kolekcie, keď bola nejaká športová akcia v Brazílii...môže byť krém s SPF30 po dvoch rokoch ešte ok? Mám sto chutí im to tam vyplieniť, ale bojím sa, aby som sa nejako neosypala s prešlého UV filtra, alebo tak...

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 22. března 2017 17:48
Reakce na slniecko:

ze stránek L´OCCITANE:

"Abychom zajistili, že naši zákazníci budou používat naše výrobky v jejich nejlepším stavu, označujeme výrobky pro citlivou pleť, tedy výrobky pro děti nebo organické výrobky, datem expirace. Na ostatní výrobky platí trvanlivost 30 měsíců..."

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 22. března 2017 23:37
Reakce na siouxsie:

Vďaka!!!....tak teoreticky by to mohlo byť ok....len by ma zaujímalo, ako sa dá zistiť, či je to do tých 30 mesiacov, ak tam nie je dátum výroby...tak ale snáď sem predvlani viezli čerstvé...

Online Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 23. března 2017 13:36

Já jsem dostala v Ingredients vzorek Aesop krému, že by měl být na citlivou pleť, ten prvotní dojem byl trochu překvapení, protže dost intenzivně voní, ale to za chvíli zmizí a fakt je teda přijemnej. Ještě dojedu ten vzoreček, pro jistotu a asi si ho koupim.

Online whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 30. března 2017 10:24
Reakce na Ounz:

Jak se Vám osvědčil Aesop krém, stále spokojenost? 

Online Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 30. března 2017 10:29
Reakce na whiskas:

No..krém je moc přijemnej, ale já mam zas vyrážku  ale nevim jestli závisle nebo nezávisle na tom krému..

Online whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 30. března 2017 10:33

Vím, že určité procedury z vyššího levelu kosmetiky(chem.peeling atp.) se občas objeví napříč vlákny, ale nedaří se mi konkrétní posty dohledat. Proto by mě zajímalo, máte-li nějaká doporučení, kam vyrazit na hlubší vylepšení obličeje (nikoli rovnou pod kudlu). Krémy jsou fajn, ale poslední dobou se mi zdá, že by to opravdu chtělo něco navíc. Napadají mě tyto "záchranné stanice": Laser Esthetic (tam jsem byla kdysi na chem.peelingu, ale nic dalšího jsem nezkoušela, Yes Visage, Asklepion, Formositas... Díky.

Online whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 30. března 2017 10:35
Reakce na Ounz:

Aha, díky. To mě mrzí, chápu, že teď se asi snažíte používat jen zcela neutrální krémy, že? Vyrážky jsou otravné.

Online Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 30. března 2017 10:43
Reakce na whiskas:

Já to mám teď zas nějak horší a hledám jakejkoliv krém. Blbý je, že sem si ten vzorek už vyplácala a byla bych ho třeba ještě zkusila, az se to zas srovná. Má ale docela výraznou vůni, takže pokud  áte zájem, tak určitě nejdřív vyzkoušet.

Online whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 30. března 2017 10:48
Reakce na Ounz:

Jasně, ale jak píšete, že má výraznou vůni, tak by asi nebyl nic pro mě - z podobného důvodu mi nevyhovuje olej od Clarins. Zní to jako blbost, ale tu silnou vůni (byť možná přírodní) jsem prostě neustála :-D.