Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 26. prosince 2016 19:00
Reakce na Candance:

Ok..

Offline Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 20:56

Tak Alcinu jsem si zatim nekoupila, Candance , mám teď dost vyrážku v obličeji, tak nechci používat nový krém, který by to rozdráždil, ale při tom za jiných okolnistí by mohl být fajn..

a tímto se chci zeptat, co na obličej? Čím čistit, a krémovat? Nemaluju se teď a mažu se krémem od Justu. Nemizí to, ale nezhoršuje se to. Mívala jsem ekzem, tojo, ale ten vždycky zabral na léčbu a byl pak nějakou dobu klid, ale zeď teda ne a ještě je to takový citlivý a až impetigizovaný..achjo

Online RoSa
Avatar
8066 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 21:17
Reakce na Ounz:

Mně na různé bolístky v obličeji pomáhá koloidní stříbro - mám ho v lahvičce s rozprašovačem, a ráno a večer si tím pokropím obličej a nechám volně uschnout. Pak krém.

Offline zdensy
Avatar
1047 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 21:44

Zkusila jsem  Diadermine LIFT+ augenkontur  a vyhovuje. Používám ho na celý obličej. Nemastí a hlavně neštípe. Tisíce za krém odmítám vydávat

Offline Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 05. ledna 2017 07:38
Reakce na RoSa:

Děkuji za tip, potřebuju i najít si nějaký krém a čistič, všechno, co jsem měla, teď nějak nesnesu 

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 12. ledna 2017 10:18
Reakce na 0zero7:

Tak co, jak se Ti pozdává kosmetika Ordinary? Má smysl ji testovat?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. ledna 2017 10:45
Reakce na whiskas:

Agentka asi pred týždňom písala do nakupovacieho vlákna, dovolím si to sem skopírovať. 

Me prisla nedavno kosmetika od Deciem, pouzivam asi 14 dni a jsem spokojena, uvidime jaky to bude po dlouhodobejsim pouzivani, jsou to primocare vyrobky, na nic si to nehraje a vypada to prijemne. Mam Hyaluronove serum, kofeinovou solution na ocni okoli, 100% organicky za studena lisovany arganovy olej, Matrixyl 10%, serum Buffet a Alpha Arbutin pro kamaradku. Urcite objednam znovu a zkusim i dalsi veci.

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 12. ledna 2017 11:09
Reakce na paktofonika:

Děkuji za Vaši úžasnou pohotovost .

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 12. ledna 2017 12:11

Grrrrr....ja som práve zistila, že len čo som dorazila krém od Absolut Organic a s nadšením som chcela kúpiť ďalší a prípadne ďalšiu kozmetiku od nich, tak ich už daný e-shop nemá skladom. Neviete, kde sa to u nás dá kúpiť?

Zhruba takto to vyzerá:

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 13. ledna 2017 14:16

Má tu někdo zkušenost s konopnou kosmetikou Cannaderm? Konkrétně s krémem pro suchou a citlivou pleť. Po nepříjemném zážitku s krémem od L´Oreal mě na obličeji pálí i moje oblíbená Mixa :(

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 13. ledna 2017 14:36
Reakce na Bowle:

S týmto konkrétnym krémom nie, ale inak je to jedna z mála kozmetík, ktoré znesie aj môj syn s hypercitlivou pokožkou. le jemu kupujem z detskej rady.

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 13. ledna 2017 14:40
Reakce na slniecko:

A jak je to u těchto přípravků s trvanlivostí? Na internetu jsem se dočetla, že vydrží 2 měsíce, což je pro mě vzhledem k ceně docela málo... Navíc se bojím, že bych ho tak rychle ani nestihla spotřebovat. Známá lékárnice mi řekla, že je to kvůli konopnému oleji, který poté začíná žluknout a trochu zapáchat. Pozorovala jste něco takového? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34714 příspěvků moje polička 13. ledna 2017 14:47
Reakce na Bowle:

Používali jsme atopickou řadu, nikdy jsem neměla pocit, že by se nám něco zkazilo.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 13. ledna 2017 14:59
Reakce na Bowle:

Nie, nič takého som nepozorovala.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 14. ledna 2017 00:27
Reakce na whiskas:

paktofonika 

JJ, pardon, ja tedka nestiham moc, v praci mi odesla sefka tak delam veci navic, uff.

Ordinary se mi zda dobry, akorat jsem si minulej vikend asi rozhasila plet kombinaci zimy (zde nevidane), bazenu a sauny a skoncila jsem s cervenejma suchejma flekama pres tyden, tak jedu uz 6 dni v hypoalergenim kremu a oleji, uz je to skoro pryc, tak zase postupne nasadim dalsi veci.

Pouzivala jsem spolecne s jinejma asi tri tydny a zda se mi to fajn. Vic poznam myslim za dalsi tri tydny, ale okamzity pocit na pleti fajn, ten Buffet jsem ze zacatku musela michat s necim dalsim, docela nakopaval mikrocirkulaci (nekdo na to muze byt citlivy). Jestli vahas, zda otestovat ci ne, ja bych testovala, pokud na tom teda neni nejaky strasny postovny.

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 14. ledna 2017 11:26
Reakce na 0zero7:

Ahoj, děkuji Ti za hodnocení. Poštovné myslím není tak tragické, tak něco asi testnu. Držím palce, ať máš brzo více času.

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 09:40

Help. Nemáte prosím někdo tip na péči kolem očí, konkrétně na tmavé kruhy a vysušené, unavené oční okolí? Aktuálně mám pouze hydratační oční krém od Avéne a tedy nedělá nic, ani ta hydratace žádný zázrak. Díky. 

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 09:53
Reakce na whiskas:

Na kruhy neviem, na vysušné očné okolie (a u mňa už aj proti vráskam) mám obľúbené: XP od Diora, Revitalizing Supreme od Estée Lauder, Krém na oči a krk od Absolute Organic, Anti-Age Global od Yves Rocher a Alverde Vital+.

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 10:26
Reakce na slniecko:

Děkuji. Absolute Organic neznám, asi tedy zkusím EL.

Offline Kokoska
Avatar
28009 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 10:50
Reakce na whiskas:

Mám Clarins. Na kruhy je teda nejlepší pořádně se vyspat, ale jinak jsem spokojená, dá se to dát i přímo na víčka, což mi u jiných přípravků buď dělalo opuchliny a nebo se to ani nedoporučovalo.

https://www.notino.cz/clarins/super-restorative-ocni-serum-proti-vraskam-otokum-a-tmavym-kruhum/?item=527945