Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 28. července 2021 05:14
Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 28. července 2021 17:10

prďola Tak nebudu (to byl spis zert z me strany ), krem je moc fajn, pouzivam ho na noc na serum s Matrixylem a Buffet.

To co pises o AU kosmetice je super, presne proto bych to samotny nepouzivala, mam jen ten sprej, pouziju po cisteni a dam serum a krem. To dalsi jsem ted koupila, ze vyzkousim. Myslim, ze na doplneni dobry? Tady je vlhkost docela vysoka (je tu i pocitove daleko vetsi teplo nez ukazuje teplomer, diky tomu prave), ale kdybych dala jen ten sprej samotnej tak me bude pnout plet, to vubec nemuzu.

Diky moc!!

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 13:30

Máte někdo zkušenost se značkami

Augustinus Bader

a

VENN

?

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 19:11

Miru Měla jsem v zimě Augustinus Bader rich cream, byl dobrý a pleť po něm byla hezká a vyživená, i když já s pletí problémy nemám, takže rozdíl jsem ve srovnání s jinými krémy nepozorovala.  Dobrý krém, složení v pořádku, ale zázraky se ani od něho nedají čekat. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 19:23

blackviolet 

...díky!. No, vychvalovali ho v časopise, mají ho v Ingredients, tak mě zajímalo, jaký je...

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 19:29

Miru Právě ho všude hodně vychvalují, tak jsem ho taky vyzkoušela. A jestli bude někdy zase sleva, tak možná koupím. Měla jsem třicítku a vydržel hodně dlouho, minimálně tři měsíce, stačí ho málo.

Offline Ann F banned
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 15:40

Příspěvek vymazán z důvodu porušení pravidel diskuze!

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 15:43

...tak já nejen Toběblackviolet 

doporučuji značku Antonia Burrell.

Nejprve jsem zakoupila vzorečky, teď sadu cestovní balení. Jsem maximálně spokojená. Pleť je čistá, taková šťavnatá/omládnutá. Ani nepoužívám makeup či pudr(vyjímečně).

https://www.myskino.cz/antonia-burrell/

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 16:23

Ann F

Je fajn, že jste se dnes zaregistrovala, aby jste se s námi podělila o vaše nadšení krémem Miaflow. Nicméně, pokud si v popisu k produktu přečtu, že krém obsahuje kolagen, který proniká do pokožky, tak si poklepu na čelo a říkám si, že je každého věc, jakým způsobem chce svoje peníze spláchnout do wc

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 18:26

Miru Díky za tip, vypadá to dobře.

Já jsem zrovna objednala HighDroxy, není to sice přírodní kosmetika, ale dostala jsem doporučení.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 08:31

blackviolet Miru Taky jsem krémy AB vyzkoušela, "rich" pro mě byl až nesnesitelně hutný, ten hydratační mi byl na noc příjemný, na den mi připadal taky příliš mastný, já mám ráda lehké konzistence. Vyhozené peníze to rozhodně nebyly, ale zázrak taky ne. Docela jsem se těšila, až je spotřebuji a pořídím si zas něco oblíbeného. Hodně dlouho vydrží, protože stačí fakt malinko.

Jinak jsem ještě důkladně vyzkoušela dvě irské značky a mám jasného vítěze.

Zatímco Emma Hardie mi jen velmi vyhovuje, tak z Pestle and Mortar jsem úplně nadšená. Už mám skoro celou řadu, část skoro na dně :-) a hyaluronovou kyselinu už mám druhé balení. Jsem si jistá, že to opravdu funguje, jasně vidím rozdíl, když péči pár dní flákám. Dala bych sem klidně i fotku, ale nechce se mi ji vyvěšovat na dlouho. 

Online Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 12:53

Mohla by se odbornice prďola prosím kouknout na tu zmiňovanou hyaluronku, zda je nějak objektivně lepší než ta od NIOD?:)

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 14:37

Mitzi Mně se ten "rich" tak moc hutný nezdál, ty dvě kapky se dají v pohodě rozetřít. Pleť mám normální, taky mám většinou raději spíš lehčí krémy, ale na zimu mi ten "rich" vyhovoval. A protože jsem minulý týden dostala 25 % slevu, tak jsem si ho znovu objednala.

Ta značka Pestle and Mortar taky vypadá dobře.

Ale v každém případě musím moc pochválit Retinaid od Highdroxy, je super, pleť opravdu vylepšil. Myslím si, že i to složení je výborné (podle mého amatérského názoru - retinol, hydrytační složky, ceramidy, cholesterol...) a něco opravdu dělá. Tak jsem si teď ve slevě objednala i Retinaid Forte.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 20:55

Nemáte někdo zkušenost se značkou Gernetic

Setkala jsem se teď s paní, která tyhle přípravky používá 20 let a jako by se u ní zastavil čas. Vypadá opravdu nejmíň o 15 let mladší. Osobně zatím zkušenosti nemám a spíš si myslím, že má skvělou genetickou výbavu, ale láká mě to vyzkoušet Taky chci v 66 vypadat na 50

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 22:31

Klara žádná odbornice

Pure Hyaluronic Serum Pestle & Mortal určitě nemá lepší složení, naopak je velmi minimalistické, ale vůbec nepochybuji, že je z pohledu hydratace velmi účinné a výsledek může značně vylepšit panthenol (vit. B5) ve složení - ten poskytuje skoro okamžitý efekt (zklidnění, vyhlazení, zjemnění, regenerace).

NIOD je z mého pohledu hyaluronové sérum "na steroidech" Je otázka, které všechny formy kys. hyaluronové jsou opravdu pokožkou využitelné, ne všechny umím posoudit. To, co je na NIODu přínosné, je bohatý koktejl esenciálních kyselin, které jsou pro posílení kolagenových vláken potřebné.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 22:34

Miru POzdě ale přece. Augustinus Bader mám a jsem hodně spokojená. Připomněla jsi mi, že ho musím zase objednat. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 01. října 2021 03:54

Moc všem děkuji za názor na krém A. Bader

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 01. října 2021 05:42

Mitzi moje kosmeticka s gernetic pracuje (a taky teda vypada vyborne). Mela jsem ten krem/masku imunno, ten mi loni pomohl od dermatitidy, ktere jsem se porad nemohla zbavit. A pak synchro, ten je takovy zakladni hodne mastny. Davala jsem sem slozeni a mistni znalkyni nijak neoslnily. To imunno kupuju dal a pouzivam lokalne na ruzne neplechy na pleti, to mam pocit, ze opravdu funguje. Dalsi veci jsem nezkoumala.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 01. října 2021 09:02

A Medik8 pouziva nekdo? 

Plus me minule zaujala v DM kosmetika Madara, by se mi libilo, ze ji koupim kdekoli

Online Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 01. října 2021 11:06

prďola Velká odbornice, díky za vysvětlení :)