Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 03. března 2021 13:15

Neznáte někdo tento krém? Máte prosím nějaké názory na složení (prďola)?

Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Bisabolol, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters(PS), Prunus Persica Leaf Extract, Linum Usitatissimum Seed Oil(*), Rhodiola Rosea Root Extract(WH), Palmitoyl Tripeptide-5, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sorbus Sibirica Extract(WH), Aquilegia Sibirica Extract(WH), Chamomilla Recutita Flower Water(*), Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract*, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Parfum, Zea Mays Starch, CI 75810, CI 75125, Caramel, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldexyde, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha Isomethyl Ionone.

Offline Mrakoplas
Avatar
8722 příspěvků moje polička 03. března 2021 13:26

nonemy vďaka, vyskúšam,akurát dopotrebuvavam Buffet. 

Ešte mám v pláne kúpiť tento krém, prďola môžem ťa poprosiť, aby si mi pozrela či sa za tú cenu oplatí z hľadiska zloženia? 

https://www.dulcia.sk/pletove-kremy/hydratacny-krem-marulovy-olej-a-komplex-ceramidov.html

 

Offline OliveOyl
Avatar
1710 příspěvků moje polička 03. března 2021 13:35

Aranel Sukně bude jako nová :))

Offline prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 03. března 2021 14:06

MP Meri Mrakoplas zítra odpoledne bych se ke všem restům mohla dostat

Offline Aranel
Avatar
4442 příspěvků moje polička 03. března 2021 14:06

OliveOyl Jo, místo žehlení to mám

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 11. března 2021 08:51

999 Díky za připomenutí toho oranžového Panthenolu. Bych na něj zapomněla, že existuje! Kdysi jsem si ho pořídila v létě na sežehnutý obličej od sluníčka. Nejen že spálenou pokožku zklidnil, ale celkově tu pleť moc pěkně vyživil. Výbornej. Stejně tak nedám dopustit od téhle značky na tělové mléko po opalování, kupuju opakovaně. Dívala jsem se, že ten krém teď dělají i s kyselinou hyaluronovou, tak vyzkouším.

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 11. března 2021 10:27

vanilka To je ten Dr Müller?

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 11. března 2021 16:52

rozarka ano, Dr.Müller - Panthenol krém 30ml

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 11. března 2021 21:54

vanilka Děkuju

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 13. března 2021 08:16
Reakce na 999:

https://www.google.com/amp/s/www.lekarna.cz/amp/panthenol-krem-7-30ml-dr-muller/

​...i já děkuji za tip!.

Koupila jsem - dávám kolem očí a i na své suché ruce.

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 13. března 2021 09:04

vanilka Miru Přitom taková věc za pár korun :-). Mně pomohl moc.

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 13. března 2021 09:30

999 

...fakt jsem taky překvapená, příjemně!.

Kolem očí super, přesně to, co potřebuju - výživa, vypnutí a jakési oživení,

a na ruce - úúleva

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 13. března 2021 09:59

...a jinak - po pár dnech používání píšu, že s kosmetikou ORDINARY jsem spokojená.

Mám Buffet, a nějaký Acid a olej ze šípkové růže a dobré. No, a kolem očí ten Panthenol

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 20. června 2021 15:55

0zero7 Slíbila jsem Ti poreferovat o tomto krému s ceramidy, až ho dopotřebuji. Za mě skvělý. Přes zimu mi pomohl s vysušenými místy. Mám pleť jinou než Ty (mě se i mastí a dělá se mi akné), ale tento krém není mastný, příjemná textura, pleť jsem měla fakt hezčí. Jen jsi mi minule našla, že bohužel obsahuje i silikony. Tak jsem si říkala, že přes léto ho vystřídám něčím jiným, jen nějakým hydratačním. A na zimu se budu rozhodovat, jestli do něj jít znovu, nebo hledat něco nového. Kdyby neměl silikony, tak se mi zdá dokonalý, škoda.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 20. června 2021 18:30

nonemy super, Dekuji moc za recenzi!!

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 06. července 2021 10:32

Používáte někdo krémy Sisley? Dostaly se mi do ruky vzorky a musím konstatovat, že na pleti jsou krémy velmi příjemné a pleť je hezčí. 

Líbí se mi Ecological Compound ale někdo kritizoval minerální olej. Nicméně, nevím, čemu škodí. Krém se mi zdá příjemný.

Složení:

Kompletní složení:

AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, TRIETHANOLAMINE, GLYCERYL STEARATE, PARFUM, STEARYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, METHYLPARABEN, MALTODEXTRIN, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, PANAX GINSENG EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, HUMULUS LUPULUS EXTRACT, OCTOXYNOL-13, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SILICA, SILICA DIMETHYL SILYLATE, BENZYL BENZOATE, CITRAL, COUMARIN, LIMONENE 

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 06. července 2021 10:34

A co mě fakt nadchlo, je tónovací https://www.notino.cz/sisley/sun-vodeodolny-ochranny-makeup-spf-30/, dělá moc hezkou pleť a nemastí.

 Kompletní složení:

AQUA, ZINC OXIDE (NANO), TITANIUM DIOXIDE (NANO), C9-12 ALKANE, CAPRYLYL METHICONE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, SILICA, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHERYL ACETATE, LEONTOPODIUM ALPINUM EXTRACT, MANGIFERA INDICA EXTRACT, THYMUS MASTICHINA FLOWER OIL, SALVIA OFFICINALIS OIL, ALUMINA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, HYDROGENATED LECITHIN, DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, GLYCERYL CAPRYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, BENZOIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77491 / IRON OXIDES, CI 77492 / IRON OXIDES, CI 77499 / IRON OXIDES, LINALOOL, LIMONENE Z

Offline Candance
Avatar
5325 příspěvků moje polička 07. července 2021 08:04

whiskas ja tomu nerozumim ale mineralni olej hned druhy v takto drahem kremu? 

A oxid titanicity v druhem?

Za me ne. Ale cekam na odborniky.

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 07. července 2021 09:32

Candance Já tomu také nerozumím :-D.

I La Mer obsahuje minerální olej:

ngredient Listing: Algae (Seaweed) Extract, Mineral Oil\Paraffinum Liquidum\Huile Minerale, Petrolatum, Glycerin, Isohexadecane, Microcrystalline Wax\Cera Microcristallina\Cire Microcristalline, Lanolin Alcohol, Citrus Aurantifolia (Lime) Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Eucalyptus Globulus (Ecalyptus) Leaf Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Powder, Medicago Sativa (Alfalfa) Seed Powder, Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Meal, Sodium Gluconate, Potassium Gluconate, Copper Gluconate, Calcium Gluconate, Magnesium Gluconate, Zinc Gluconate, Magnesium Sulfate, Paraffin, Tocopheryl Succinate, Niacin, Water\Aqua\EAU, Beta-Carotene, Decyl Oleate, Aluminum Distearate, Octyldodecanol, Citric Acid, Cyanocobalamin, Magnesium Stearate, Panthenol, Limonene, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral, Sodium Benzoate, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum)

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 07. července 2021 09:34

Složení Sisley krému Sisley Black Rose asi taky nic moc? Přitom je velmi příjemný

WATER/EAU (AQUA), ROSA CENTIFOLIA FLOWER WATER, GLYCERIN, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, DIMETHICONE, PENTYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, CAMELINA SATIVA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, BIOSACCHARIDE GUM-1, PHYSALIS ALKEKENGI CALYX EXTRACT, RHODODENDRON FERRUGINEUM EXTRACT, HIBISCUS SABDARIFFA FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, ROSE EXTRACT, PADINA PAVONICA THALLUS EXTRACT, MICHELIA ALBA LEAF OIL, PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SODIUM CHLORIDE, DIMETHICONE/PEG-10/15 CROSSPOLYMER, LAURYL PEG-10 TRIS (TRIMETHYLSILOXY)SILYLETHYL DIMETHICONE, HYDROGENATED SOYBEAN OIL, CITRIC ACID, DIPROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, IRON OXIDES (CI 77491), LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL, EUGENOL.