Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Mitzi admin
Avatar
1092 příspěvků moje polička 01. října 2021 14:39

prďola děkuji za názor na P&M, hlavně jsem ráda, žes mi ji nestrhala

Já dám právě na ten pocit. Z toho jsem nadšená, i když chemicky by to mohlo být i matoucí... jako u jídla... ne vše, co mi chutná, je zrovna tělu přínosné

Offline Mitzi admin
Avatar
1092 příspěvků moje polička 01. října 2021 14:41
Reakce na baltik:

Mitzi moje kosmeticka s gernetic pracuje (a taky teda vypada vyborne). Mela jsem ten krem/masku imunno, ten mi loni pomohl od dermatitidy, ktere jsem se porad nemohla zbavit. A pak synchro, ten je takovy zakladni hodne mastny. Davala jsem sem slozeni a mistni znalkyni nijak neoslnily. To imunno kupuju dal a pouzivam lokalne na ruzne neplechy na pleti, to mam pocit, ze opravdu funguje. Dalsi veci jsem nezkoumala.

​Moc děkuju! Ta "moje" krásná paní je právě taky kosmetička. Zkoušela jsem zatím Synchro, je na mě "moc" mastný, stejně jako A. Bader. Ale po kosmetice jsem byla naprosto spokojená, žádné reakce, tak budu testovat dál aspoň jednou za měsíc.

Online prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 01. října 2021 19:40

Mitzi Máš pravdu v tom přirovnání V mnoha případech výrobce sází právě na ten příjemný pocit při aplikaci, i když často bývá přínos pro pleť nulový.

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:01

Miru Nějak jsem přehléla tvůj dotaz na Augustinus Bader ...

Ale píšu o něm v dotazovém kosmetickém vlákně.

ionicera Také jsem spokojená. Po vzorcích jsem si koupila malé balení a příjemnější je mi The cream. Jen doufám, že mi (vzhledem k ceně) za chvíli přestane připadat úžasný :-D.

Po dlouhé době něco, po čem jsem fakt viděla a cítila nějakou změnu. Např. takový retinol od The Ordinary je u mě jaksi bez efektu. A to mám retinol ráda. Jen nevím, jaký je rozdíl mezi retinol a retinoid např.

Mívala jsem ráda z lékárny Retin-A a pak Differine, ani jeden už u nás nejde koupit .

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:19

whiskas Mám velké balení a stále mi připadá úžasný. Mám the rich cream 50 ml. 

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:27

ionicera To nechci slyšet . Dobře, po malém balení jsem "ochotna" zainvestovat ještě do kombiace malé balení (mají sadu za docela výhodnou cenu) The Cream + The Rich Cream. 

Offline baltik
Avatar
4410 příspěvků moje polička 02. října 2021 04:47

Candance madaru vychvaluje na youtube Janahrmi, ale nevim, jestli je duveryhodna, mam z ni pocit, ze za penize pochvali cokoliv 

Taky bych chtela alespon cistici produkty, co se spotrebovavaji rychleji,  normalne kupovat v drogerii

Offline 33lejaby
Avatar
466 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:23

Holky máte některá vyzkoušený Institut Esthederm? 

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 23:05

Dávam do pozornosti francúzsku značku Saffee, objednala som si denné a nočné sérum a som nadmieru spokojná. 

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 16:10

milacka To ráda slyším. Dostala jsem od nich nějaké sérum k Vánocům, ještě teda nevyzkoušela, tak se těším! :-) A v košíku mám od nich odložené nějaké věci na aknozní pleť pro dceru, mají velmi dobré reference. 

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 17:17

Garfie určite si ešte objednám aj iné produkty z tejto značky, budeš spokojná.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 18:52

milacka Garfie Saffee není samostatná francouzská značka, je to zřejmě vlastní značka Notina.

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 19:51

blackviolet Aha, to vůbec nevím. Já vlastně po původu ani nepátrala, i o Francii jsem se dozvěděla od milacka. 

A máš s ní nějaké zkušenosti? 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 20:09

Garfie Nemám, ale chtěla jsem si o ní něco zjistit. A nikde nic, jen na Notinu. A v jednom článku informace o tom, že se jinde nedá koupit a adresa kosmetické firmy je identická s adresou Notina ve Francii. Takže zřejmě vlastní značka.

Což nutně nemusí znamenat, že ta kosmetika není dobrá, chce to ale prozkoumat složení jako u všeho.

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 20:15

blackviolet tak je to napísané na Notine, francúzska značka.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 20:27

milacka Zaregistrovaná na adrese ve Francii, dodavatelé produktů nebo ingrediencí můžou, ale nemusí být francouzské firmy. Asi se jako francouzská značka líp prodává.

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 20:32

blackviolet Díky, už tady taky pátrám a asi máš pravdu. :-)

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 20:35

Garfie Zvláštní, že? Ale to složení jednoho produktu, na který jsem narazila, nevypadalo špatně. Z mého laického pohledu.

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 22:14

blackviolet nech je to akokoľvek, s dvomi sérami som veľmi spokojná, na Jedenklik boli aj lacnejšie ako na Notine. V blízkej dobe vyskúšam aj krém. 

Offline stes
Avatar
7214 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 09:51

Máte nějaké zkušenosti nebo názory na kosmetiku Mizon? Díky