Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 28. února 2022 19:54

Miru nz

V tomhle případě by si to sérum fakt zasloužilo mnohem větší PR, kys. hyaluronová je dnes v kdečem.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. února 2022 19:54

Panenka no nepotešila si ma, ten báječný pocit na pleti sú silikóny! No nechcem si pleť zakonzervovať produktami z ropy, takže spotrebujem a viac nekúpim. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. února 2022 19:57

prďola ďakujem veľmi pekne, no škoda, na jednej strane super bylinné extrakty a na druhej strane silikóny, ešte pozriem zloženie Saffee a vložím to sem. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. února 2022 19:59

prďola Kompletné zloženie

AQUA, SQUALANE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, TRICAPRYLIN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, HYDROGENATED LECITHIN, TOCOPHEROL, GLYCERIN, HYDROLYZED RHODOPHYCEAE (RED ALGAE) EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, BEESWAX, SILICA, SILICA SILYLATE, PROPANEDIOL, ACMELLA OLERACEA EXTRACT, TOCOTRIENOLS, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL LAURATE, GLYCINE SOJA SEED EXTRACT, HYALURONIC ACID, PARFUM, ACACIA SENEGAL GUM, XANTHAN GUM, TRIETHANOLAMINE.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. února 2022 20:04

prďola no aj tam vidím silikóny, moja pleť síce vyzerá na môj vek celkom dobre, ale predtým  som používala Havlíkovu kozmetiku a neviem, čo mi spôsobia silikóny pri dlhodobejšom používaní. Som sklamaná.

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 28. února 2022 21:10

milacka Saffee: zase - na jednu stranu řada přínosných ingrediencí (squalane, lecithin, mix vitamínů E, kys. hyaluronová), na druhou stranu silikony.

Těžko říct, co s tím Tvoje zklamání chápu, možná bys mohla krém opatrně vypoužívat a hlídat případné negativní reakce.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. února 2022 21:15

prďola ďakujem za Tvoj čas. Vypotrebujem a čas ukáže. Inak, máš nejaký tip na krém alebo sérum, to tiež rada použivam, na starnúcu pleť okolo 60 rokov? 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. února 2022 21:19

prďola ešte som mala krém z Modrej púpavy a zloženie má takéto;

Ingredients: Rosa damascena flower water, Butyrospermum parkii butter, Persea gratissima oil, Cetearyl olivate, Sorbitan olivate, Argania spinosa kernel oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Vitis vinifera seed oil, Triticum vulgare germ oil, Glycerin, Mel, Glycyrrhiza glabra root extract, Astaxantin, Tocopherol, Lavandula angustifolia oil, Citrus aurantium bergamia fruit oil, Cananga odorata flower oil, Dehydroacetic acid, Benzyl alcohol, Xanthan gum, Linalool*, Limonene*, Benzyl benzoate*
*prirodzená súčasť esenciálnych olejov

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 28. února 2022 21:33

milacka Tohle poslední složení je jiné kafe bez silikonů a řekla bych, že odpovídá přírodní kosmetice - bylinné extrakty, směs olejů a másel, astaxantin jako velmi silný antioxidant. Myslím, že by ten krém mohl být fajn jako vrchní vrstva a pod něj ještě nějaké příjemné sérum s peptidovou péčí, a máš vystaráno.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. února 2022 21:37

prďola je to slovenská kozmetika, majú v ponuke aj séra, takže nabudúce objednám opäť u nich a nebudem vymýšľať. 

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 28. února 2022 22:05

milacka jo, a navíc podpoříš místní výrobce 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 01. března 2022 19:27

prďola 

...no, a prosím, až budeš mít chuť, zajímalo by mě ještě následující:

https://www.yvesrocher.ca/en/face-care/product-type/serum-and-treatment/the-anti-aging-correcting-supra-essence/p/48458

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 01. března 2022 20:49

milacka ta modra pupava vypada dobre. O kterem jejich kremu je nahore rec, prosim? Jejich nabidka vypada velmi lakave. Ja jedu v havlikove apotece, tak tohle by mi mohlo taky sedet.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 01. března 2022 23:07

Gatita Je to omladzujúci  pleťový krém Esenzia, bola som s ním veľmi spokojná.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 02. března 2022 18:31

prďola připojuji se k žádosti Lilly_Ku Potřebovala bych se nějak zorientovat v krémech pro 35+, nejvíc žádoucí  je pro mě hydratace a rozjasnění, pleť mám spíš sušší s brzkými vráskami, už nějakou dobu zkouším, co mi kde padne do oka a hodnotím podle vyhovuje/nevyhovuje, ale nějak pořád nemůžu najít ten "svůj" a vlastně ani pořádně nevím, podle čeho vybírat, i když klasický drogérkový značky to asi nebudou, krémy, co se probírají tady, vlastně vůbec neznám. Tak kdybys byla tak hodná a sepsala pár doporučení, třeba včetně konkrétních, v ČR běžně dostupných produktů, byla bych ti moc vděčná 

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 02. března 2022 18:49

milacka dekuju

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 02. března 2022 18:50

Mermaid Já jsem na Lilly_Ku nezapomněla, jen mi to trochu dýl trvá. A taky se snažím, aby toho nebylo nepřehledně moc, ale mělo to hlavu a patu.

Snažím se to popsat spíš z pohledu fungování a potřeb pokožky, protože doporučit jednotlivé produkty je vždycky sázka na nejistotu. Ale když budete vědět, co hledat, tak to bude určitě snazší.

A navíc existuje pár poměrně jednoduchých principů, které když si uvědomíte, tak můžete ušetřit spoustu peněz a zklamání.

Tak jen prosím o trochu trpělivosti

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 02. března 2022 19:14

prďola Budu se těšit

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 10. března 2022 12:32

...parádní krém na oči!

Hutný, vyživující a přesto rychle se vsakující:

https://cosibella.cz/product-cze-4220-Elizavecca-Gold-CF-Nest-White-Bomb-Eye-Cream-Ocni-krem-30-ml.html

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. března 2022 08:03

Miru krém na oči nemám, ale inšpirovala si ma so sérom od Yves Rocher a dostala som aj vzorku krému na oči. Testujem. Ešte mali antiage kolagénové sérum a veľmi príjemná konzistencia. Skúsim nabudúce. A vieš mi poradiť sérum s peptidmi, ak máš niečo vyskúšané? K tomu ma nabudila prďola a chcem si nejaké kúpit, nech začnem mladnúť