Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Tanka
Avatar
53 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 09:58

stes Mala som sérum Collagen 100 (fialové) - používala som večer, pleť ráno pekná.

Ich najznámejší krém All In ONe Snail Repair Cream (hnedý) - krémový gél, používam občas ráno, je skvelý na zmiešanú pleť, nemastí sa, neupcháva póry. Ja mám zrelú zmiešanú pleť, občas nejaká vyrážka.

Collagen Power Firming Enriched Cream (fialový) - tiež pologél, mám ho krátko, ale v podstate som spokojná. Zloženie podľa cosdna dobré. Po rôznych pokusoch (Ordinary ...) som pri korejskej kozmetike zakotvila (Mizon, Isntree, Purito, Dr. Althea) a som veľmi spokojná.

Offline stes
Avatar
7288 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 14:53

Tanka dekuju, zkusim ji

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. února 2022 04:52

prďola 

Ahoj, prosím, moc by mě zajímalo, jestli následující krém "stojí za to".?

Jako už jsem od Tebe trochu vyškolená, takže nevidím dimetichon a jiné podobnosti, vidím hodně rostlinných výtažků, ale umí ten krém vůbec něco nebo je "jen" příjemný.?

Děkuji moc

WATER (AQUA), MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, ALCOHOL, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER, GLYCERYL STEARATE CITRATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, TRITICUM VULGARE (WHEAT) GERM OIL, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) OIL, UNSAPONIFIABLES BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PLUKENETIA VOLUBILIS SEED OIL, OENA BIENNIS OIL, CENTELLA ASIATICA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, BEESWAX (CERA ALBA), CARRAGEENAN, XANTHAN GUM, ARGININE, GLYCERYL CAPRYLATE, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRAL, FARNESOL

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 20. února 2022 05:02

Miru Pokud pominu alkohol ve složení, tak mimo glycerinového extraktu pupečníku asijského (centella) ten krém obsahuje jen příjemnou skladbu olejové složky (lehké oleje, středně hutné i másla). Víc ani ťuk...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. února 2022 05:08

prďola 

...děkujuuu!, ušetřím a jdu hledat dál

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 25. února 2022 08:44

Prišla mi nádielka z jedenklik, mala som v košíku už dlhšie uložené krémy a séra, tak som ich ukoristila za polovičné ceny, za aké sa predávajú v súčasnosti. Safee mi veľmi vyhovuje, ružový krém je Heimisch, bulharská ruža satin hydratačný krém, ten je ako balzam na mojej tvári. Možno poprosím prďola našu dvornú znalkyňu o zhodnotenie zloženia krému Heimisch. 

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 25. února 2022 09:02

Miru milacka 

Nejpozději během víkendu napíšu :-)

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 25. února 2022 09:12

prďola ďakujem, kľudne aj neskôr, neponáhľa to. Ale vďaka za reakciu

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 25. února 2022 09:16

prďola 

...děkuju!, jsem zvědavá i na produkty od milacka 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 25. února 2022 09:21
Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 25. února 2022 09:50

Miru Ja skúšam odličovací balzam od Heimisch a tiež veľká spokojnosť. https://www.notino.sk/heimish/all-clean-odlicovaci-a-cistiaci-balzam/

Offline Lilly_Ku
Avatar
4107 příspěvků moje polička 25. února 2022 12:32

prďola uz dlouho tu ctu tvoje fundovane rady, diky za ne! dnes bych se rada poprve na neco zeptala:

vetsinou tu jsou dotazy na konkretni vyrobky, ja se musim priznat ze oblicejovou kosmetiku moc nestuduju. driv jsem pouzivala drazsi kremy z drogerie (shiseido, clarins), vicemene systemem trial & error, posledniho cca pul roku jedu balea beauty effect za desetinu ceny, rozdil v efektu moc nevidim.

mela bys prosim pro me nejake doporuceni, co kdyztak pouzivat nebo na ktere latky se zamerit? je mi skoro 40, mam smisenou citlivou plet se sklonem k rudnuti a rozsirenym zilkam (tedy nic moc :)

nevim vubec, jestli se takhle pausalne da neco doporucit, ale kdybys mela cas a chut mi napsat svuj pohled na vec, byla bych ti vdecna.

rada bych vyzkousela neco noveho a zacla nejak sofistikovaneji nez dalsim uplne nahodnym nakupem.

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 25. února 2022 13:08
Reakce na Lilly_Ku:

mela bys prosim pro me nejake doporuceni, co kdyztak pouzivat nebo na ktere latky se zamerit? je mi skoro 40, mam smisenou citlivou plet se sklonem k rudnuti a rozsirenym zilkam (tedy nic moc :)

nevim vubec, jestli se takhle pausalne da neco doporucit, ale kdybys mela cas a chut mi napsat svuj pohled na vec, byla bych ti vdecna.

Je to celkem výzva, ale zkusím sepsat pár doporučení

Offline Lilly_Ku
Avatar
4107 příspěvků moje polička 25. února 2022 13:13

prďola moc dekuju :)

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 28. února 2022 10:05

prďola krém bulharská ruža má veľmi lahodnú konzistenciu, posielam foto zloženia, ak sa ti to dá zväčšiť, dá sa to prečítať. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 28. února 2022 16:37

milacka Nejsem prďola, ale vidím v první a druhé řádce silikony (dimethicone a jakýsi -siloxane), takže za mě ne-e, já se jim vyhýbám. Ale nemá to tak každý. Zbytek posoudit neumím, takže to nechám na prďola .

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 28. února 2022 19:07

Miru Revitalift Filler Hyaluronic Acid 1.5% HA Serum - má poměrně minimalistické složení, ale považovala bych ho za velmi účinný podklad pod denní nebo noční krém. Jak uvádí, tak ve složení je použita kys. hyaluronová s dvojí velikostí molekul - střední velikost hydratuje vrchní část pokožky, neproniká hlouběji, večer ji smyješ, nízkomolekulová kys. hyaluronová proniká do hlubších vrstev, hydratující účinnek je trvalejší. Další hydratující složky - glycerin, pentylen glycol.

Překvapuje mě, že vyrobce neupozorňuje na peptidovou péči, která je na celém tom složení daleko zajímavější - sérum obsahuje oblíbený dipeptid Syn-Ake (Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate), dobře proniká do hlubších vrstev pokožky a má evidentní anti-age účinky.

Další výborná ingredience AA2G (Ascorbyl Glucoside, stabilizovaná forma vit. C) - vynikající anti-age, sjednocuje tón pleti, poskytuje ochranu buněk před UV zářením, zabraňující pigmentaci, nezbytný pro obnovu/tvorbu kolagenu.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 28. února 2022 19:17

prďola 

...tyjo, tak to jsi mi udělala velkou radost, moc děkuji!.

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 28. února 2022 19:52

milacka Heimish Bulgarian Rose Satin Cream - jak už psala Panenka krém obsahuje silikon, poměrně dost silikonu (vyskytuje se v různých formách i níže na seznamu) a některé další složky, které jsou vyloženě na škodu (např. Trideceth-10) ve spojení s ingrediencemi, které zajišťují hlubší pronikání do pokožky. Je to celkem škoda, protože jinak složení vypadá zajímavě - spousta bylinných extraktů a další ingredience, které svědčí o tom, že krém je hodně zaměřený na zesvětlení/projasnění pokožky a sjednocení tónu (niacenamid, AHA kyseliny).