Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 30. října 2017 20:53
Reakce na 0zero7:

Tohle už se mi taky nelíbí, ale naštěstí se mi to nemůže podařit  Ta na poslední fotce ještě tak, ale třeba ta první...to už je chlap. Ale co si budem vykládat, nám to tak snadno nevyskočí. Můj starší syn ani nic extra nedělá, nějaké posilování vlastní vahou, nějaké činky, nic velkého, ale nemá žádný tuk a svaly pořádné. 

Offline Miru
Avatar
13871 příspěvků moje polička 30. října 2017 20:55
Reakce na 0zero7:

Já se zas neměřím.

Poznám to na oblečení. Na váhu vlezu jednou za čas ve fitku.

Jsi dobrá

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 30. října 2017 20:58
Reakce na Miru:

No makam, na me dvakkrat tydne to je jak posimrat pod bradou. Tak proste makam a jim v souladu s makanim a bude to snad mit nejaky vysledky, zpevneni a tvarovani, hlavne.

Taky nemam rada hromadne organizovane cviceni typu aerobic a do fitka muzu jit kdy chci - chodim hned z prace a pak do sauny, takze pohoda. Ted jsem vynechala sobotu, protoze jsem byla na vikend pryc, tak to musim dohnat ufff.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 30. října 2017 20:59
Reakce na Renusatko:

No ja to znam, kamarad zvedne cinku a naroste mu "koza". nespravedlnost jako!!

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 30. října 2017 21:01
Reakce na Miru:

Dikes, no jeste ne, az budu na 69 v pase, tak jo, to uz vim, ze to mam dalsi miry cajk. Jsem na pul cesty tedka. Na obleceni samo, ze to musis poznat. Ja ted vyhodila dvoje dziny co byly moc velky

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 30. října 2017 21:08
Reakce na 0zero7:

To taky teda koukám. Já jsem ráda, když se dokopu 2x vršek a 2x nohy, ale já už prostě potřebuju delší čas na regeneraci. Sama to poznám, když nestíhám. Jinak se dost naběhám v práci a tak 3x za týden jdem naše rychlokolečko 5,5km za hodinu z kopce do kopce . To ovšem spíš beru jako oddech a večerní pokec. A když je hnusně tak mám elptikal u televize. Na tom už teda většinou odjedu jen HIIT, protože trčet na něm hodinu se mi nechce. Teď jsem na něm teda necvičila hooooodně dlouho. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 30. října 2017 21:11
Reakce na 0zero7:

Pokud jsou kolena zdravá, je výskok zcela o.k. Jde o řízený výskok i dopad. Ale samozřejmě, že je třeba přihlédnout ke zdravotnímu stavu každého jedince. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 30. října 2017 21:14
Reakce na 0zero7:

Ta na té poslední fotce je super, samozřejmě z mého pohledu. Krásné břišáky . Ale to (bohužel) většině nehrozí. Tak ale pokochat se můžu :-).

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 30. října 2017 21:15
Reakce na Miru:

Jo, jo, oblečení je dobrá míra .

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 30. října 2017 21:30
Reakce na 0zero7:

Barbell hip thrust musí být super. Už jsem se na tento cvik několikrát chystala, ale nějak nebyly podmínky, díky za připomenutí. 

Také bych ráda vyhazovala příliš velké džíny, ale nedaří se, nedaří :-D. Jseš fakt dobrá.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 30. října 2017 22:08
Reakce na whiskas:

Tak me uz se takovy moc nelibi no, ale fakt zalezi, ony taky ty brisaky i na tom kdo je ma porad takhle nevypadaj...

Barbell hipthrust je super, tedka delam se 40lbs tak 3x8-10, ale asi pridam na vaze a uberu na opakovanich.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 30. října 2017 22:34
Reakce na whiskas:

Jak píšeš, většině to nehrozí. Ono sice takový břišáky máme všichni. Celkem na ně není potřeba ani žádné velké cvičení, jako spíš ani gram tuku na břiše . Já je teda normálně nemám, ale když jsem loni byla nemocná, tak jsem je měla hned i bez cvičení. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 30. října 2017 23:04
Reakce na Renusatko:

Právě, ani gram tuku. Ale takové vymakané břišáky každá ženská nemá. Jsou i beztučné ženy a tohle prostě nemaj. Každopádně, mně se to líbí a je mi jedno, že většina se nad tím hanlivě ošklíbá. 

Offline Miru
Avatar
13871 příspěvků moje polička 31. října 2017 06:34
Reakce na 0zero7:

Jo, je fakt, že v období, kdy jsem cvičila často, 

měla jsem vyzkoušeno, že cvičení v týdnou

jednou - k vzteku

dvakrát - příjemný výplach hlavy

třikrát - udržení váhy

čtyřikrát - hubnutí

(za celkem normálního jídelníčku, resp. žádné omezování či úpravy)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. října 2017 09:19
Reakce na whiskas:

Mně překvapuje kolik vídám v tělocvičně žen s viditelnou diastázou, to kolikrát vypadá děsivě

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 31. října 2017 09:54
Reakce na Mutziputzi:

A kolik z nich ještě chybně to břicho zatěžuje cvičením těch přímých břišních svalů. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. října 2017 10:03
Reakce na Renusatko:

No čím víc, tím větší hrůza

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 31. října 2017 12:19
Reakce na 0zero7:

To je moc zajímavý ty míry, taky se nevážím. Jinak přesně, stavbu nepředěláš, sice budou všichni tvrdit, že jo, ale fakt ne. Máš super, že jsi souměrná, já mám přes prsa asi tak o 14 míň jak přes boky, někteří lidi mají tolik v pase a kdybych se uchodila do smrti po schodech, tak to nesrovnam. Teda jo, vlastně, plastikou, kdyby mně přifoukli prsa. Což nechci, nosit dětský halenky je fajn.

Jinak já si zásadně nedávám jako vzor trakový ty super vyrýsovaný, bych měla depku. Mně je tak jako nejblíž k dosažitelnosti třeba tahle Rihanna, ještě z doby, kdy se sebou nebyla spokojená.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 31. října 2017 12:29
Reakce na 0zero7:

Ono tak jako co a jak na koho, ja na zpevneni musim makat, zadny prochazky a schody (schody max sviznym tempem a zatinat svaly) na me neplati.

Na zadek drepy - ale musi byt provedeny spravne, mrtvy tah nebo rimsky mrtvy tah (ten se da zvladnout v pohode, je jednodussi), vypady - chuze, roll in na balonu, zvedani boku s cinkou (barbell hip thrust), drep s jednou nohou na lavecce - to je zahul celkem, vypady do strany. Je toho fakt hodne, cviky co se daji delat se zatezi jsou fajn, protoze jakmile jste ok bez cinek, muzete pridat vahu.

Vzdycky pak "spojit" hlavu s tim svalem, ktery je aktivovan, to mi tloukl trener do hlavy docela dlouho.  

To je už pro mě cizí jazyk , jsem o nějaký pátek starší a cvičím postaru.Dřep,klik,sedy lehy ,no,jak ze školní tělocvičny. Tohle už je věda. Nemám ambice získat sošné tvary,s tím,co mám,jsem tak nějak spokojené,jen to chci zpevnit.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. října 2017 12:35
Reakce na Luna:

Možná aktuální fotku spokojený Rihanny přicvaknout na ledničku by mohlo pomoci