Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 16. března 2017 23:11
Reakce na whiskas:

Myslím si, že jako u každé zatěžované partie, je důležité následně svaly protáhnout, právě proto, aby se předešlo jejich zkracování. Nevidím důvod nezatěžovat u žen prsní svaly. A popravdě, ženy (standardní) si zase až takovou mega nálož nedají. Neméně důležité je pro vyváženost posilovat svaly zádové. 

Já si právě myslím to samý. Nedokážu sice odhadnou kolik zvedám při normálních klicích, ale na tom storji jsem na 2o kilech a to  neodpovídá váze cvičení bez stroje. Zádový svalstvo procvičuju poctivě, mám sklony k tomu flákat držení těla, tak mě právě vyděsilo, že bych si to mohla nějak ještě přivodit cvičením, tak budu pro jistotu ještě víc protahovat. 

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 17. března 2017 08:14
Reakce na Lamicka:

Po osmé už jsem dávno mrtvola, obdivuju vás.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 17. března 2017 08:14
Reakce na brrr:

Teda, to jsou dětičky 

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 17. března 2017 08:25
Reakce na Ounz:

Já jsem pracovně docela dost venku, kde občas i musím manuálně pracovat a takhle na jaře, jak ještě nejsem po zimě zvyklá, usínám dřív než dětičky (nejlépe při čtení pohádek).

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 17. března 2017 10:23
Reakce na brrr:

No, tomu se nedivim, obávam se, že to by pro mě byl velkej problém :)

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. března 2017 17:50
Reakce na ice:

Já si právě myslím to samý. Nedokážu sice odhadnou kolik zvedám při normálních klicích, ale na tom storji jsem na 2o kilech a to  neodpovídá váze cvičení bez stroje. Zádový svalstvo procvičuju poctivě, mám sklony k tomu flákat držení těla, tak mě právě vyděsilo, že bych si to mohla nějak ještě přivodit cvičením, tak budu pro jistotu ještě víc protahovat. 

Ja krom protahovani musim rolovat a to je teda neco, hlavne IT band a hip flexor, au au. Ale pomaha to, i kdyz to teda boli jak cert, hlavne, kdyz to par dni flaknu. Mam hyperextenzivni klouby a kolikrat mi protahovani nestaci. Jeste je dobrej balonek (tenisak nebo lacross, obcas golf) na zada a ramena a zadek!

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 17. března 2017 23:15
Reakce na mitford sister:

Takze odsunout jídlo do zadu mysli, jo?  2krát denně jist...Máte nějakou radu, jak na to.jídlo nemyslet??? Ja třeba už teď se děsně těším na snídani

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. března 2017 23:22
Reakce na Luna:

Ja vim, ze to je vtip, ale tim byste si akorat tak rozhodila metabolismus.

Ja jim ted okolo 2000kcal denne a mam dole 4cm v pase za mesic a par dni :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 17. března 2017 23:34
Reakce na brrr:

Mne hlavne ta jillian prijde po par cvičeních strasne nudná,jako ona za to nemuze,ale jak je to furt dokola to samy,přišlo mi to dost k nepreziti

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 17. března 2017 23:46
Reakce na 0zero7:

Tak ony se te výživové teorie dost liší. Někdo už od "soustavného" pojídání malých porcí X krát denně upouští, někdo je doporučuje. Myslím, že je třeba se vždy řídit i vlastním pocitem a potřebou. Více např. zde.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. března 2017 23:53
Reakce na whiskas:

Ja jsem o jidle x krat denne nic nepsala, tykalo se to pouze kalorickyho prijmu, ktery muze nebo nemusi pri jidle 2x denne byt dostacujici.

osobne neverim na "male porce petkrat denne" a podobny veci. Zalezi na cloveku, ja bych tak jist vubec nemohla. V podstate tim chci rict to co je v clanku, ale neformulovala jsem to nic moc, tak dikes :)

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 18. března 2017 08:23
Reakce na 0zero7:

Fakt jite 2000? Paráda. Ale vy zas strašně  moc trenujete...Ja tento týden nic, takže to mi těch 1400-1500 v pohodě stačí.  A co jite, jestli to není.tajný?

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 18. března 2017 08:33

Řídit se potřebou, jak.často jist, no...Třeba dnes dcera vstavala ve 3 ráno, pak 3:45 a v 5 už klasická vstavacka.  Musím se strašně hlídat, abych po takové noci nesežrala celou ledničku  A jíst jen 2-3 krát denně, když snidam 5:30 bych umřela!

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 18. března 2017 12:23
Reakce na Luna:

No jistě, nikde není psáno, že jíst 2 jídla denně je "správně", nebo naopak. Každému dle jeho potřeb. Já jím tak, jak mám hlad a čas. Ještě řešit, abych se každé 3 hodiny najedla, tak se zblázním.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 18. března 2017 12:51
Reakce na Luna:

Nedivím se ti. Hodně brzké vstávání je extra zatěžkávací zkouškou pro nějaký rozumný (natož pak hubnoucí) jídelní režim a často je zmiňován úzký vztah mezi hodinou vstávání a délkou spánku a celkovým denním příjmem.  Já jím když mám (už mírný ) hlad a přirozeně mi to vychází na zhruba 6x denně, jak kdy.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 18. března 2017 13:58
Reakce na domenica:

Děláš to správně! Jinak teda vím, že nespat je při hubnutí komplikace, zatím s tím nic neudělám,.aspoň se snažím chodit spát brzy a něco naspat. Mně to vychází na 5x denně, s tím, že pokud se do tří hodin po jídle znovu nenajim, pokouší se o mě smrt.

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 18. března 2017 14:07
Reakce na Luna:

Myslím, že sežrat po takovéhle noci ledničku je sebezáchovné.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 18. března 2017 14:15
Reakce na Luna:

"...pokud se do tří hodin po jídle znovu nenajim, pokouší se o mě smrt. "

Přesně. Víc než tři hodiny dám jenom ve spánku.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 18. března 2017 14:22
Reakce na domenica:

a to jíte normální porce? Protože já jsem nejspokojenější, když se 3x denně najím a zbytek dne nemusím o jídle vůbec přemejšlet, nejhorší jsou pro mě takový ty malý jídla víckrát denně, to vůbec nemám přehled, kolik jsem toho snědla a žrala bych furt.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 18. března 2017 14:48
Reakce na Potrefenáhusa:

a to jíte normální porce? Protože já jsem nejspokojenější, když se 3x denně najím a zbytek dne nemusím o jídle vůbec přemejšlet, nejhorší jsou pro mě takový ty malý jídla víckrát denně, to vůbec nemám přehled, kolik jsem toho snědla a žrala bych furt.

No, normální porce... jsou tam vedle snídaně - kterou v poslední době tvoří většinou yogurt, ořechy, med - dvě velká jídla - jedno odpoledne a jedno večer, no a pak podle situace a chuti... něco jako svačinky. Prostě jdu do lednice a ukrojím si třeba kus sýra nebo když poletuju venku, koupím si dýňový twist u Paula ... Nemám to dopředu promyšlené, ale nakonec to většinou tak vyjde, že jím co do objemu celkem podobně.