Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:21
Reakce na Luna:

Tak to teda musíš vypadat úžasně. Dobře si pamatuju tvojí kdysi publikovanou fotku, takže vím, že jsi krásně zajímavá a zajímavě krásná. Když si k tomu představím ten typ postavy... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:24
Reakce na Lamicka:

tyyjo!

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:26
Reakce na 0zero7:

Jo souhlas. Jenže mě to nadšení opouští po 4 měsících :) Začínám v lednu, pak v květnu začnou výlety, dovolená, kolo, brusle, vedro... cvičit přestávám, pak zase cvičím pár týdnů na podzim. Během prosince klid. Takhle je to už třetí rok ;) Letos jsem se ovšem hecla, v létě jsem začala běhat a nepřestala jsem. Běhala jsem v dešti, mrazu, sněhu.A je to super.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:28

Nooo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:29
Reakce na Lamicka:

jo, to jsem já v osmnácti

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:36

Je dobrá. Většinou je i pěkně oblečená, s ohledem na typ postavy. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:40
Reakce na Lamicka:

jj mně se z těch ženských líbila vždycky nejvíc. ovšem s věkem začínám víc sympatizovat s kim cattrall:-))

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:49

Kim/Samantha byla moje nejoblíbenější odjakživa. Ostatní mi více méně lezly na nervy, ale velmi příjemným způsobem. Druhá nejoblíběnější byla Cynthia/Miranda.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 07. března 2017 21:54

Taky? :))

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 08. března 2017 08:56
Reakce na domenica:

 Děkuji, jsi zlatá...Od tebe to zvlášť potěší.  

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 08. března 2017 10:05
Reakce na Lamicka:

Tak dnes ráno jsem skoro hodinu cvičila pilates s nějakou prastenou Asiatkou. Zvedala nohy jako nic a u toho stiha žvanit o tom, že si koupila nový svíčky do bytu. Docela zábavný.  Akorát mě zarazilo, že to moc nespaluje, za hodinu jen 118 kalorii? To je nějaká  blbost, to spalim i když teď půjdu do Lidla pro banány.

Jinak hruška jsem asi taky, jen jiná odrůda, nemám ty drobný ramínka ke zbytku těla.

Offline JankaM
Avatar
2386 příspěvků moje polička 08. března 2017 10:41

jinak teda jasně, velká prsa mají své nevýhody, malá a pevná zas výhody snazšího oblékání... ale malá a nepevná, tak to je řehole

A co teprve velká a nepevná zakrývající nejužší místo na těle    

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 08. března 2017 11:15
Reakce na JankaM:

to jako pas?;-)

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 08. března 2017 11:33
Reakce na Luna:

Drobná ramena taky úplně nemám, ale zase nejsem přesýpací hodiny. Pilates je výborné na zpevnění, jsou z něj hezké štíhlé svaly, ale chce to k němu kardio. Pilates doma mě nebaví, bohužel nemám čas chodit na kurz. Radši chodím tančit. Jednou se k němu ale vrátím. Mě zase z posilovaní rostou svaly na rukou, to se mi nehodí při tanci :(.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 08. března 2017 17:57
Reakce na Lamicka:

Tak třeba 2x týdně pilates a 2x kardio cca 45-60 minut? Jsem.fakt na hubnutí tupá, vždycky mi stačilo se párkrát projít a šlo to, takže cíleně hubnout prostě neumím.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 08. března 2017 18:39
Reakce na Luna:

Tyjo :-). Ja nejsem zadny odbornik. Hubnuti je hodne o jidle (ja si vse psala do sebekoucinku STOB). U me stacilo na znovurozjeti hubnuti pridat na jidle (po  cca 10 tydnech redukcniho jidelnicku se sebekoucinkem od STOB, kdy jsem dala dolu tak 6kg), pak 2-3x tydne beh 30 minut (nekontrolovala jsem tepovku, zadna veda, co jsem ubehla, jsem ubehla, co ne, to jsem dosla), 2-3x tydne HIIT (stridani cardio, abs, sila) s Jillian. K tomu prochazky, vylet. Z toho mi nejak vychazi, ze toho kardia nemusi byt tolik. Myslim, ze to uz je i prekonane. To by vam asi lip rekla 0zero7. Vy jen posilujete? Vazite se nebo merite? Vaha je takova osemetna. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 08. března 2017 19:07
Reakce na Lamicka:

Začínala jsem před rokem.6x týdně Jillian, cvicila jsem to půl roku. Měřím se teda jenom. Pořád stejný míry. Přešla jsem na Zuzku Light a k tomu nasadila nizkosacharidovou dietu, taky nic. Jediný miniaturní úbytek jsem pozorovala, když jsem byla sama týden v Praze pracovně, jedla jen 3x denně miniporce, nebyl čas, a nechodila denně asi 15 km, ale to je pochopitelně sebevražda. Pak jsem zajela na těch 1200 kalorií. Výsledky po roce cvičení  a úpravy stravy je ten, že jsem nezhubla ani cm, jen jsem strašně zpevnena a tím pádem je mi těsnější oblečení přes zadek a nohy. Ale cm mam stejný, nepribrala jsem. Ale na udržení váhy mi to upřímně přijde docela drsný, že bych to takhle měla celej život delat. Jinak si jídlo zapisují do kaloricke tabulky...No, něco dělám blbě, jen nevím co. Já fakt nemám ambice být topmodelka, ale aspoň at je mi to oblečení!!!

Offline continuity
Avatar
33535 příspěvků moje polička 08. března 2017 22:38
Reakce na Luna:

strasne malo jis, to delas blbe.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 08. března 2017 22:54
Reakce na Lamicka:

Tyjo :-). Ja nejsem zadny odbornik. Hubnuti je hodne o jidle (ja si vse psala do sebekoucinku STOB). U me stacilo na znovurozjeti hubnuti pridat na jidle (po  cca 10 tydnech redukcniho jidelnicku se sebekoucinkem od STOB, kdy jsem dala dolu tak 6kg), pak 2-3x tydne beh 30 minut (nekontrolovala jsem tepovku, zadna veda, co jsem ubehla, jsem ubehla, co ne, to jsem dosla), 2-3x tydne HIIT (stridani cardio, abs, sila) s Jillian. K tomu prochazky, vylet. Z toho mi nejak vychazi, ze toho kardia nemusi byt tolik. Myslim, ze to uz je i prekonane. To by vam asi lip rekla 0zero7. Vy jen posilujete? Vazite se nebo merite? Vaha je takova osemetna. 

Ta otazka byla na me nebo na Luna :)

Hubnuti je primarne o prijem/vydej. Kdyz budeme mit prijem vyssi muzete se rozkrajet a nic, kdyz bude moc malej telo se sekne a ulozi vsechno, takze taky blbe. Podle toho co jsem odpozorovala na sobe (nechci delat chytrou, fakt mam jen zkusenost se sebou nebo kamoskou plus treneri), tak zalezi na stavbe jidla (makronutrienty) a pak na tom, aby byl konecny prijem dne nebo tydne o nejaky kalorie nizsi nez bazal plus vsechno co potrebujete na aktivity.

Myslim, ze prilis kardia je k nicemu, Ted co je prilis ze? Ja ted cvicim 5x tydne, protoze jsem fakt z formy a uz me to stve. hodinu a pul asi takhle: 20 min interval kardio, 20 min mobility a plyo/kalistenika (ruzny vypady, drepy, lezeni po zemi, kde davate z planku chodidlo vedle dlane atd) pak asi 30-35 minut posilovani, vetsinou komplexni lifty jako mrtvej tah a drepy, k tomu nejaky ruce a ramena, kliky. Nakonec 5 minut interval veslovani nebo neco podobnyho. Protazeni, valcovani, plavani a sauna

Vazit se nevazim, pouze merim a to jeste ne moc casto :)

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 08. března 2017 22:55
Reakce na Luna:

Me to zni ze ani asi nemas co hubnout, ze nemas urcite zadnej spek, podle toho co pises o zpevneni a jak ti sedi obleceni. A 1200 kcal denne je strasne malo, fakt.