Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 09. března 2017 09:00
Reakce na 0zero7:

Díky za odpověď, takže jsem si teď spočítala, že když spalim cca 400-500 kal, takže můžu jíst třeba 1700. No, když jsem tolik jedla v létě, měla jsem lepší výsledky. Mně to nestačilo, tak jsem ubírala, takže takhle je to s mou chorou hlavou.

Jinak vy musíte být ďábel, to je trénink!!! A musím vám napsat, opět, že z vás přímo ta energie srsi na dálku. Musíte být nesmírně inspirativní osobnost. Fakt teda.

A cvicime!  Ja ráno 50 minut cardio kickbox a čeká mě ještě vycházka s dcerou, vyběhnem pár kopců ještě. 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 09. března 2017 14:37
Reakce na 0zero7:

Otazka byla na Luna ale coz, tak aspon vim, ze se nevazis. Ja bych se rada prestala vazit, ale nejak mi to nejde. Takze se zvazim, vydesim, premerim, cm dobry, zase se uklidnim. 

Tobe nevadi dlouhodobe jet takhle intenzivne bez castejsi regenerace? Kdybych jela jako ty, tak asi padnu. 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 09. března 2017 14:42
Reakce na Luna:

Treba uz nemas kam hubnout. Pohybu taky nemas malo, musim rict :)

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 09. března 2017 17:00
Reakce na Luna:

Ja jsem zrovna vcera vecer cetla jeden zajimavej clanek, podle kteryho bych mela jist 2000kcal denne. Mozna to zkusim. 1700 i se cvicenim bych rekla, ze je skoro minimum, ja po odecteni vsech aktivit mam tak 1500 urcite, i vic.

Je to sranda co, kdyz clovek ubere tak se prestane dostavat do formy, toho jidla teda myslim. Obcas se mi stava, ze ani nemam uz chut treba jist a jen si dat sklenici vina, tak se musim nakopnout a dat si k tomu treba syr (hroznej problem, ja miluju syr)

Jee, to jste mila, no obcas se taky v tom fitku tahnu jak sopel. Jsem psala do stiznosti, vcera jsem si pustila na malicek na leve ruce 15kg cinku, ou jee, uz je fialovej. Co se cviceni tyce, tak jsem se davno vykaslala na nejaky domlouvani s kamoskama. Kdyz chteji tak at jdou (obcas jdou pac chteji poradit), ale nepodrizuju tomu nic. Proste jdu a odcvicim si. Cardio kickbox jo? Tak to by me urcite zabilo!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 09. března 2017 17:03
Reakce na Lamicka:

No ja jsem vahu uplne uklidila a pouzivam max na zavazadla, ted jsem ve stadiu, kdy trochu roste sval, ale spek se hejbe zatim malo, to nesnasim, jeste par tydnu a snad se to nakopne. Mam to tak vzdycky, kdyz zacnu znova makat.

Tak davam dva dny uplnyho volna, z toho jeden snim co chci. No a kdyz se mi nechce jit svicit, tak to nehrotim, treba dva tydny jedu a pak jdu jen trikrat. Taky docela hodne spim, tak to myslim pomaha spolecne s tou saunou a bazenem, kdyz byl zavrenej a nemohla jsem jit po fitku, tak byla regenerace horsi, to bych nedala. S tim ze muzu do pary a sauny je to nesrovnatelny, jo a roluju docela casto, protoze jsem hyper extenzivni (nevim jestli je to tak spravne cesky asi ne?)

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 10. března 2017 18:14
Reakce na 0zero7:

Tak já bych hlavně potřebovala být tak v pohodě jako vy plus se teda dobře vyspat  To by bylo skvělý.

Jinak jestli to není tajný, tak počítáte si ty makra nebo už to máte "v oku"? Ja furt vlastně nevím, co je dobře, někde píšou cukry jsou zlo, jinde zas,.ze když budete jíst tuky, zemřete bolestivou smrtí...Dokonce jsem slyšela i názor nejist moc bílkovin,.at nejsou velký svaly,.coz si nemyslím...Prase aby se v tom vyznalo. Zkoušela jsem delší dobu low carb, jako ok, neměla jsem hlad ani chuť na sladkosti, ale spíš mě to začalo strašně nudit, pořád dokola jist vajíčka, salát, skleníkový jahody a maso...A že bych zhubla, spíš ani moc ne...A měla jsem hnusnou pleť.

Jinak jsem zjistila, že jsem pravděpodobně pretrenovana, od včera mam natekly lýtka, opar a uzliny v krku už mě bolí měsíc...

Takže dávám týden volno a dnes jsem si nic nepočítala, dala si k večeři tortilu s falafelem a bylo to super.

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 10. března 2017 18:20
Reakce na Luna:

Ono treba niekedy aj vedieť vypnúť a z tvojho popisu mi príde, že fakt makáš dosť. Telo potrebuje aj oddych na regeneráciu.

Ja posledné dva mesiace cvičím Jillian, 30 day shred. Necvičím ale každý deň, pretože na to nemám čas a veľakrát ani energiu, snažím sa aspoň 4-5x do týždňa. A keď sa ešte trochu oteplí, tak začnem behať. Nejak sa mi podarilo vyjesť sa na 70kg, čo pri výške 165cm nie je úplne žiadúce...ehm. Takže sa snažím pomaly zhadzovať. Za tie dva mesiace cvičenia som zhodila 4kg. Nie je to veľa, ale som pevnejšia a konečne ma netlačia nohavice

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 10. března 2017 18:33
Reakce na carries:

Ty se máš, já jsem to taky cvičila, ale úbytek nula. A právě tady hledám radu, co dělat, aby mě ty nohavice netlacily, už cvičim rok, takže je jasný, že něco dělám blbě.  Jinak jsem úplně stejně vysoká!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. března 2017 18:42
Reakce na Luna:

Muzu vas ujistit, ze v pohode nejsem porad ha ha. Obcas se taky pekne nastvu nebo mam spatnou naladu, jako kazdej, fajn je, kdyz se teda bavime o cviceni, ze to prave na oboje pomaha.

Makra si hlidam trochu, vsechno jidlo i cviceni hazu do appky, pouzivam Lose It, ale je jich spousta. Cte to i carkovy kody atd. HA HA nejist moc bilkovin. Ale tak kazdej extrem je blbe, myslim. Taky podle me kazdymu vyhovuje neco jinyho, me, kdyz omezim sacharidy, mam to vyzkouseny a funguju tak v pohode, ma vic nenergie, nejsem unavena. Tuk je podle me v pohode, zalezi spis jakej.

Ja si na low carb delam svuj chleba a jim teda celkem dost co se mi zachce v ramci moznosti (budu delat i pizzu na teste z lnenyho seminka, mnam). Z vajicek delam muffiny tak chutnaj podle toho co do nich dam, tim se vyhnu rutine. Plet mam lepsi teda, cukr likviduje kolagen v pleti btw :)

Hele, jestli jste na low carb jedla taky jen tech 1300 minus cviceni tak neni divu, ze jste nehubla. Ja to teda jeste mam v hlave nastaveny spis tak, ze to neni o hubnuti, ale ze se chci proste dostat do formy, pevnost, zadna celulitida, mensi velikost. A vydrz a sila, jestli to teda dava smysl.

Aaaaa, mnam falafel. To volno zni jako dobrej napad, ja mela vcera, vecer jsem si dala kridylka a pivo :)

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. března 2017 18:43
Reakce na carries:

Presne, neni to tolik o kilech, ale spi s tom, ze telo zmeni kompozici. Je sranda sledovat jak se to "stehuje"

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 10. března 2017 19:33
Reakce na 0zero7:

No tak teď to samozřejmě vidím, že jsem jedla málo, protože  ANO, na low carb jsem jedla 1300 kalorií plus cvičila vražedné hiity. Takže jsem jenom hloupá, tak to je super, už jsem se bála,.že jsem z jiné planety, když to všem funguje a mně ne. 

Jinak se dá.říct, ze jím pořád low carb, ale navysila jsem to tak na 100-150g denně,.dřív jsem jedla třeba jen 30g a to už je náročné držet. Ja sice na sladký nejsem, ani ty přílohy nemusím, je to taková vata...Ale ovoce mi chybělo, to mám ráda.

No a jako ta transformace těla je úžasná, přesně jak píšete, člověk se nestačí divit, jak se to přelívá :) Škoda,.ze se nedá ovlivnit kde se ten proces má dít :) 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. března 2017 19:36
Reakce na Luna:

Tak to myslim, ze to bylo presne proto, ze jste jedla tak malo. 30g denne je docela vrazednych, to se da pri temer nula aktivite, ja musim aspon 50 pri te zatezi a to mam vetsinou teda denne vic, ale nahonim to v kaloriich, takze v pohode.

S tim ovocem souhlas, ja si davam vetsinou berries do smoothie. Tim se to da kompenzovat. Ale treba ananas nehrozi, kurnik.

1300 minus HIIT je tak 800, na tom se fakt neda fungovat!! Takze budete navysovat ne? Doporucujou tak o 200 kcal tydne az se dostanete na to, kde je to ok.

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 10. března 2017 21:22
Reakce na Luna:

No ale ja som mala a ešte aj mam z čoho chudnúť . Kdezto u teba mam pocit, ze sa uz tuk pretransformoval vo svaly ;)

0zero7 ta transformácia je super, hlavne pevnejší zadok a menej trasľavé brucho ;) ale prvý mesiac bol tristny, kym si telo zvyklo. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. března 2017 21:44
Reakce na carries:

Nejhorsi je, jak se spek stane vice traplavym nez zmizi, to me vzdycky fascinuje, proste to jde dolu style vychozi strav->horsi->lepsi

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 10. března 2017 22:19
Reakce na carries:

No tak já tady působím jak nějaká miss fitness, přitom na zadku a nohách je pořád zásoba paliva. 

Jinak já se fakt nevážím, to bych se zhroutila, vždycky mám na kg hodně. ALe to je taky tím, že mám takovou tu mamutí kostru. I když budu jak kostlivec (což na některých místech jsem), nikdy nebudu jako jedna moje kamarádka, která měří stejně jako já, ale váží teda 46 kg. Je strašně drobounká, má dokonce i takovou malou hlavu Já jsem nejmíň vážila, když jsem 8 týdnů nedokázala jíst, kvůli těhotenským nevolnostem a můj jídelníček byl deci coca coly na den, jinak NIC, ani voda. Ale zas nějak extra hubenější než teď jsem nebyla, takže se může dít co chce, jsem pořád stejná. No, v podstatě mám samý děsně vyzáblý kamarádky, tak proto mám možná takovou stíhu z toho jak vypadám, protože vlastně vypadám celkem normálně. Ale ne oproti nim, i když si troufám říct, že tuku na sobě mají víc.

No, jenže mají tu výhodu drobné "konstrukce"

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 11. března 2017 19:34
Reakce na Luna:

Ani nevíte, jak Vám s tou silnější kostrou rozumím...

Mám známou, která je jen o malinko menší než já, ale váží o 20 kg míň. Když vážila jako já v mých hubených letech, tak už vypadala poněkud oplácaně, já naopak velmi štíhle. Na druhou stranu já proti ní měla vždycky souměrnou postavu ( možná i proto mě ona sama vnímala hubenější než sama sebe ). Ke zbytku těla má dost široké boky na kterých má nasazené nohy jako hůlčičky - to pak máte pocit, že je má snad 15-20 cm od sebe ( a asi i má ). A taky se ten úbytek váhy hodně podepsal na prsou ( i když na nich se podepsaly asi i 3 děti, které má ) - měla je k té své hubenosti docela velká, ale teď jsou to fakt vyfouknuté pytlíky. Na jednu stranu bych taky ráda pár kilo zhubla a jí trochu závidím, že je hubená bez námahy ( to její oplácanější období bylo výsledkem dočasného neuvěřitelného přežírání kvůli zkouškám na VŠ ), ale nakonec si řeknu, že to vždycky až takové terno není.

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 13. března 2017 10:21
Reakce na Luna:

Jaj tak tomu rozumiem veľmi dobre. Sama mám kamarátky, ktoré sú rovnako vysoké, ale postavou drobnejšie odo mňa a ja sa pri nich cítim ako bager... Ale aspoň mám  našťastie súmernú postavu, presýpacie hodiny.

Ja som takto už kedysi pribrala, asi pred 7 rokmi, proste som sa rozožrala a neriešila to, kým sa ma jedna všetečná kolegyňa opýtala, že či mi už môže gratulovať = myslela si, že som tehotná (nosila som také voľnejšie vršky, lebo mi narástlo brucho no)

Stravu som teda nejak zásadne neobmedzila, iba sa snažím nejesť sacharidy na večeru a trochu som obmedzila chleba. Takže ak si ho dám, tak iba 1x  za deň (to je rozdiel oproti dobe, kedy som si dala dva tousty na raňajky, obloženú bagetu na obed a večer som to zaklincovala pizzou alebo tak)

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 16. března 2017 14:01

Nevím jestli je tu nějaký vlákno o cvičení v posilce tak to dám sem. Nejste tu někdo třeba trenér nebo tomu nějak víc rozumíte? Předevčírem jsem vyslechla rozhovor trenéra se svojí cvičenkou a říkal jí, že si na tom stroji co simuluje kliky, nemá dávat příliš velkou zátěž, protože u žen je to s prsnima svalama jiný, než u chlapů a že  moc vyposilovaný prsňáky stahujou jakoby ramena k sobě a tím pádem kulatí záda, tak by mě zajímalo, zda stačí po tom nějaký protahování, nebo prostě ani časem moc nezvedat váhy. Jeho se ptát nechci, neplatím ho a navrch je mi dlouhodobě dost nesympatickej, nad vlastním trenérem teprve přemýšlím, tak se ptám nejdřív tady  

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 16. března 2017 14:33
Reakce na ice:

Odpovědět bohužel neumím, ale jsem naprosto fascinovaná existencí stroje na simulaci kliků Jak to vypadá? A není jednodušší prostě dělat kliky?

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 16. března 2017 14:38
Reakce na coralline:

No to právě v mým případě není, poněvač já mám ruce slabý jak moucha  Je to toto, já jsem to dost debilně popsala