Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 19. března 2017 20:23
Reakce na Luna:

"No jo, ale ja si moc dobře pamatuju fotku, kde byla vidět tvoje postava. Vysoká laňka, dlouhé ruce, přesně to, co bych si přála." :)

Laňka! ... jestli ty si mě s někým nepleteš? Měřím 172 cm a zrovna ty ruce by teda mohly být delší, v poměru k ostatnímu.

Hele, ale jak to čtu... podle mě ty nějaký 3 kila, co je zmiňuješ, že bys je ráda ještě zlikvidovala, ty jsou jenom v tvý hlavě a nikoho, kdo tě potká, by nenapadlo, že na ně myslíš. Máš skvělou váhu, jsi vysportovaná... a to i v obodobí pro hubnutí i udržovaní dost náročný (malý děti). Takže. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 19. března 2017 20:33
Reakce na domenica:

"a pak jen chůze, co přinese den, ale snažím se, aby to bylo aspoň jedna půlhodina v kuse a bez zastávky denně"

Pokaždý když tě vidím (přibíhat ) si říkám, jak to dokážeš v těch věčnejch lodičkách... 

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 19. března 2017 20:42
Reakce na barbucha:

Ale zas to bývají lodičky sice s vyšším, ale docela solidním, širším podpatkem, takže se v nich běhá dobře. V jehlách jsme se sešly myslím jenom jednou.  A jednou jsem měla dokonce baleríny!

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 19. března 2017 20:50
Reakce na domenica:

Baleríny?! Nevěřím!  Všimla jsem si toho širšího podpatku, ale stejně... a ještě dokážeš koukat kolem sebe (viz fotky) - toho bych vůbec nebyla schopná, ne na pražských chodníkách  No jo, není každýmu dáno. Já si musím vybrat: buď chodit, nebo bejt za dámu 

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 19. března 2017 20:59
Reakce na Luna:

Takže, jestli dobře počítám, 165 cm na 57 kg, a to je , vzhledem k festovní hobití kostře, tak akorát.  S tím bych si hlídala jen základní kondici a eventuální zpevnění. 

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 21. března 2017 18:08
Reakce na 0zero7:

Tak muzete delat osulenej klik, na kolena, ne uplne v klece, ale posunou kolena dal dozadu, kotniky nahoru a davat pozor na zada a bricho. 3x12 a docela se clovek nadre, zalezi teda jak daleko mate kolena od rukou.

Tak hlásím, že dnes jsem udělala 5+3 ošulených kliků. Dám vědět, až to dotáhnu na těch 3x12.

A kdybych se nehlásila moc dlouho, tak tu na mě klidně někdo houkněte. Já jsem totiž strašná lemra líná

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 21. března 2017 19:06
Reakce na Isca:

Akorát...no, myslím, že jak cvičim, tak mám určitě i.víc...naštěstí ne na cm...Ještě zredukovat ten spodek...Jsem četla, že pokud má nekdo vypracovaný břicho a zadek vůbec, tak prý rok cvičení je málo, že je to prostě ten tuk, kterej údajně zdravotně ničemu nevadí, proto tělo nemá zájem se ho zbavovat...no, nevím... snad tělo presvedcim, že nemusí vydrzovat kentauri prdel.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 21. března 2017 19:53
Reakce na coralline:

Gratulace! To date, ja pokud je chvili nedelam, tak hned z 12 spadnu na 8, taky je nemusim, grrrr.

Houknu, to ja klidne. Me dneska boli pul cloveka, pridala jsem za posledni dva dny nejaky novy veci a dneska si dam asi horni polovinu a interval, protoze nohy mi asi upadnou do te doby.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 21. března 2017 19:54
Reakce na Luna:

Kentauri prdel  to je super.

Me se zadek za rok cviceni spravil dost, a to necvicim porad stabilne. Mensi neni, ale pevnej a kulatej jo, celu v cudu taky. Ja myslim, ze je to hlavne o tom premistovani, muj trener tomu rika redistribution.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 21. března 2017 20:38
Reakce na 0zero7:

Tak jo, jako spravil se. Právě z placky se stal ten kentaur  Ale celulitida furt děs, i když  po tom druhým porodu to bylo ŠÍLENÝ, takže teď je to jenom...míň šílený. Já vydržím, protože mě cvičení baví. Asi to bude chtít prostě víc času, přece jen ty dvě těhotenství byly jedno.za.druhým a zamává to s člověkem...i když jsem přibrala málo na kg, ty hormony asi udělají taky svý.

A vy teda děláte hlavně  hiit a posilování? Jsem děsně zvědavá, ja vím...

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 21. března 2017 21:06
Reakce na Luna:

Me to neva, ja jak se rozkecam o jidle a cviceni, tak nevim kry prestat, takze se klidne ptejte na co chcete.

Delam vetsinou hiit pred a po treningu, pak mobility a aktivni warm up s vlastni vahou, vselijaky vypady, drepy do strany, lezeni po ctyrech a tak. Potom posilovani s volnou vahou, ciky a olympijska cinka. Nakonec zas ten hiit, jak uz jsem psala, vetsinou treba veslovani. Pak se vyvalim na valci, ale to nevydrzim moc dlouho vetsinou, je to mrcha a boli to.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 21. března 2017 22:32
Reakce na 0zero7:

Wow, jste drsná...Některým výrazům ani nerozumím...  ale o cvičení a jídle bych taky pindala hodiny.

Hiit me strašně moc baví. Ale četla jsem, ze pri low carb není.vhodnej, tak nevím...U mě to asi.je.pravda.  Náhodou nevíte, jak to je?

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 21. března 2017 22:37
Reakce na Luna:

Ja se omlouvam, nektery sportovni vyrazy asi nevim jak se spravne reknou cesky. Treba ta mobility. O low carb a hiitu jsem nic takovyho necetla, jdu googlit, oni asi z hlediska energie atd, je to vetsi zabiracka, kdyz nejsou v krvi moc cukry, ja je jim, jen min nez bezne. Dneska mam sbaleno do fitka i na bazen, ale fakt me boli nohy tak to nebudu hrotit a pujdu na drink s kamoskou po praci.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 21. března 2017 22:44
Reakce na Luna:

Tak jsem vyguglila oboji, prej hiit vynikajici a nejlepsi pro low carb i uplnej opak, myslim, ze zalezi na typu treningu a taky na tom jak moc low carb, ja jim minimalne 50g za den. Nekomu to sedne vic a nekomu min, me teda cm ubyvaj, ale zadnou zavratnou rychlosti.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 21. března 2017 22:54
Reakce na 0zero7:

 to je konec,.takže nevíme nic. No, asi to na mě nezabírá...  NA cm skoro žádný úbytek...

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 21. března 2017 23:05
Reakce na Luna:

no a kolik mate pres ten zadek, se vsadim, ze tam moc neni kde brat.

Na zadek a nohy mi nejvic zabiraj teda komplexni lifty. Mrtvy tah, drep, vypady. Loni a predloni jsem z toho mela cajk nohy do kratasu. Jestli vy nemae sval jak noha a tuku nic moc, to by pak neubyvalo, max tak naopak.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 22. března 2017 05:48
Reakce na 0zero7:

No fakt ne, mám regulérní špek. Sice je to lepší než loni, ale pořád se to klepe.

Kentaur měří asi 96 cm, tam se to nehýbe. Všechen špek je vzadu, boky jsou sice široký, ale už tam mám kost. Asi jsem cvičila málo nebo špatně. Jo a mám takový ty drzatka nad zadkem a to je fakt skaredy. Sice nijak obří, ale nechci to.

Kamarádka uz mi teď rikala, ať se na to.cvičení vykaslu, když to nemá moc výsledky, ale mě to baví a.vzdát to nechci.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. března 2017 09:16
Reakce na Luna:

Já se obávám, že cvičením se zadek nezmenší nikdy, jenom vytvaruje. Nedočetla jsem debatu moc zpátky, ale nechtělo by to řešit spíš jídlo a nezadržujete vodu?  Odvodnění kolikrát udělá zázraky!

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 22. března 2017 09:27
Reakce na Mutziputzi:

Jo, jídlo řeším taky. Nic mi nezabírá, protože se v tom strašně plácam...mám zkrouhly sacharidy, ale vůbec to nemá  efekt...A jak se dá odvodnit, to taky nevím,

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. března 2017 09:31
Reakce na Luna:

Mně vynechání sacharidů funguje, odvodňuje prý čaj z petrželové natě jsem četla, semtam praktikuju