Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 14. července 2017 15:11
Reakce na Karja:

Já mám také obvykle více tuků než sacharidů, proto jsem teď v šoku .

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 14. července 2017 15:13
Reakce na Mutziputzi:

Já standardně nic nepočítám, mám to v oku, právě protože jím v podstatě stále stejně. Ale teď jsem jedla, co mi padlo pod ruku a hned se to projevilo, tak jsem to do tabulky hodila. A už se nedivím, že lidé, kteří se ládují "drobnostmi" a přitom tvrdí, že nic nejí, jsou samé sádlo. 

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 14. července 2017 15:15
Reakce na 999:

Tak, když je hlad a nic normálního nebylo po ruce, tak jsem do sebe hodila např. párek v rohlíku, polomáčené sušenky, nějaké oříšky, suchý rohlík/housku a podobné hrůzy. 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 14. července 2017 15:21
Reakce na Mutziputzi:

No, pro mě sou dobrý v tom (ty tabulky) že já mám dlouhodobej problém s malým příjmem bílkovin (fakt málo, samozřejmě na vrub většího přijmu sacharidů) a prostě se tím jednou za čas monitoruju, protože když přestanu, tak sklouzávám k těm sacharidům no. Nemyslím si, že psaní jídla do tabulek je ppp, prostě to někdo dělá..

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 14. července 2017 15:23
Reakce na whiskas:

No, jestli vám to 'házení' hrůz dalo celkem 1300kcal tak pohoda, ani těch 1600 není nic z čeho by se dalo ztloustnout. Na takovejch těch pocitech oteklosti se dost podílí hormonální cyklus..

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 14. července 2017 15:32
Reakce na Ounz:

Mě spíše zaskočila hodnota sacharidů. Jistě, vím, že určité potraviny jsou sacharidy a tukem nadupané, ale standardně takové věci nejím, tedy mě zajímalo, co to v součtu udělá a vida, děs. Myslím, že dost lidí takové věci a ještě ve větším množství jí běžně a tvrdí, jak nejí. Ne, pěkné postavy většinou memívají .

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 14. července 2017 15:40
Reakce na whiskas:

No, sacharidy..můj velkej problém  

na vašem místě s tím jak ste na sebe jinak přísná, bych to hodila za hlavu a brala to jako pár cheat days..taková čerstvá houska..hmm..

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 14. července 2017 16:19
Reakce na whiskas:

Ježíš a já se těšila na nějaký ruský vejce, 20 dkg vlašáku, KFC a tak...

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 14. července 2017 16:28
Reakce na 999:

 ruský vejce a vlašák by byly v pohodě, není tam tolik sacharidů . Horší jsou asi ty sladko slané, tukem a sacharidy narvané příšernosti.

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 14. července 2017 19:16
Reakce na whiskas:

To nejsou žádné katastrofální hodnoty, dnes jsem si stáhla Myfitnesspall a hodilo mi to příjem 157g sacharidů denně při 1300 cal. Jako ze bych tolik měla přijímat při redukci. Mám to z ovoce, zeleniny a sem tam kuskus a je to hned. Jinak no, počítání kalorií JE porucha, pokud nejste profi sportovec a já zkratka poruchu mám a klidně se přiznám: A ano, stále si myslím, ze kdo vypadá dobře a ví to o sobě, je v životě úspěšnější. 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 14. července 2017 19:35
Reakce na Luna:

No o ppp se dá mluvit v případě, kdy se snažíte hubnout i když není co.

Online dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 15. července 2017 04:36

Viděla  jsem  se  na  fotkách z výletu, a nesmím si ten psi sedák tak utahovat kolem pupku, sakra!

Online Sweet Potato
Avatar
34772 příspěvků moje polička 15. července 2017 08:34
Reakce na Luna:

"ano, stále si myslím, ze kdo vypadá dobře a ví to o sobě, je v životě úspěšnější."  Možná. Ale jednak hubenější ne vždy rovná se hezčí. A hlavně - důležitá je především ta druhá půlka té podmínky. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. července 2017 09:04
Reakce na Ounz:

No o ppp se dá mluvit v případě, kdy se snažíte hubnout i když není co.

A to já si troufám tvrdit, že ppp má každý, kdo se přežere, má výčitky a vyhrožuje si dietou, protože se tloustnutí bojí, mám na mysli i sebe samozřejmě.

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 15. července 2017 11:45
Reakce na Mutziputzi:

Tak to ma ppp skoro každej ale 

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 15. července 2017 12:00
Reakce na Mutziputzi:

Včera večer jsem sežrala pytel schipsů a výčitky mám děsný. Obzvlášť, když ješté týden nemůžu ani běhat!

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 15. července 2017 12:31

Tak já včera láhev vína, mísu škvarků, domácí paštiku, španělskou šunku a dva panáky jako "šláftruňk"...A ještě kus dortu, který byl objednán omylem, protože sladké nejím... Ale když už tam byl...Kombinace maliny kokos je skvělá.

A výčitky nemám žádné, protože to byl super večer a moc jsem si ho užila .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. července 2017 13:19

Ja som si včera dala pivo, pizzu, chipsy, zmrzlinu, lievance a možno by sa ešte niečo našlo. Ale som v kľude. 

Viac ma štve, že som už 2 týždne necvičila.  Minulý týždeň som mala dovolenku tak som to akosi flákala, no a tento týždeň som akosi nevedela nabehnúť na preddovolenkový režim a stále to odkladám. A to ma čaká ešte jedna dovolenka...

Online Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 15. července 2017 13:44

Já jsem včera konečně šla pořádně vyzkoušet ten Nordic blading s novýma a delšíma holema. Je to fakt super, ale bude to chtít vypilovat, ještě se trošku bojím se do toho pořádně opřít. Sice jen 10km, ale odměnila jsem teda taky vínem :D

Dneska je třeba to vyběhat. Jen doufám, že mi nebude zas blbnout appka na měření času/vzdálenosti atd. Poslední dobou mi to občas vypadne a děsně mě to štvě.

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 15. července 2017 13:54
Reakce na Catherinne:

Tak myslím, že Vy nemusíte nějaký úlet řešit ...