Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. března 2019 19:30

Catherinne diky.:-)

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 03. března 2019 19:32

continuity ale tak ta hudba nemusí přehlušit všechno ostatní. Jen dodá tu dynamičnost. Ale chápu to. Jednou před 100lety tak okolo mě profrčelo auto a málem jsem si cvrnkla...

Teď na novém mobilu si můžu upravit rychlost písniček, tak se těším, že to vyzkouším a budou do rytmu běhu.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. března 2019 20:40

Catherinne Jsi dobrá. To běhání opravdu obdivuju. Kdy se chystáš na ten maraton?

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 03. března 2019 21:27

Renusatko díky

6.4.  1/2 maraton Praha

5.5. maraton Praha

1.6. 1/2 maraton České Budějovice 

Zatím tak...možná mají ještě někde místo.. .

Offline Řvousenka
Avatar
722 příspěvků moje polička 03. března 2019 21:34

Catherinne Moravský ultramaraton 30.6.  - 6.7. 

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 03. března 2019 21:38

Řvousenka ultra až příští rok, musím to doma dávkovat...

A taky jestli přežiju.  Víme, jak dopadl ten první maratonec,  že jo...

Offline Řvousenka
Avatar
722 příspěvků moje polička 03. března 2019 21:54

Catherinne Ten k tomu přišel jak slepej k houslim chudák, neměl natrénovaný

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 04. března 2019 08:34

Catherinne Tak jsem zvědavá,jestli tě tam tentokrát zahlídnu,i když v tom množství....Dej vědět,jakou barvu zvolíš,v Liberci jsem tě vyhlížela v jásavých barvách a ty jsi měla nenápadnou.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 04. března 2019 12:21

Zarinya Já jdu asi zase pozdě, ale chci potvrdit, že rozhozený hormony jsou svině. Mně po hormonální substituci vylítlo najednou 5-7 kilo, už jsme to tu psala, že jsem v tý době ležela s virózou a nejedla nic. Jídlo si hlídám už dlouho, tak to fakt nebylo tím, že bych začla pást gumový medvídky, nebo něco podobnýho. Po nějkaý době jsem substituci musela vysadit, a hádejte co, kila zůstaly... 
Denně nachodím 10-15 kilometrů, denně cvičím vybraný cviky z jógy, který mi stav páteře dovolí, plus rehabiltační cvičení, hýbu se víc, než většina lidí, který znám.
Pokud jde o jídlo, tak navíc už třetí měsíc krom dvou společenských událostí dodržuju dost přísnej jídelní režim, důvody nemám hubnoucí, ale (podpůrně) zdravotní, přesto jsem si říkala, že by jako přídavnej bonus mohly zmizet aspoň 2-3 kila, ale co myslíte - nic.
Říkám si, že tělo má asi nějaký svoje důvody si ty nabraný kila držet a rozhodně to te´d  nejsou moje největší starosti, to je to zdraví, ale fakt to není vždycky jen o chtění a vůli.
Jasně, bez toho to nejde, ale někdy to tak úplně nejde ani s tím.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 04. března 2019 13:51

ad chůze a hubnutí

Není chůze jako chůze.

Muselo by to být hodně ostré tempo, aby člověk u toho hubnul. Třeba takové listonošky - kolik ty toho nachodí a i se zátěží, a já znám teda skoro všechny hodně plnoštíhlé.

Fyz. aktivita - a je buřt jestli, spinning, aerobic, chůze, musí být v určitém tempu, jinak tam člověk může chodit měsíce a nic.

Jo, taky to znám - na spinningu ze mě leje,

a když pominu to, že někdo se při sportu potí minimálně,

tak jiné dámy ze spinnu odejdou na pohodu, jedou si jak "paní doktorová", trikůtek zcela suchý, vlasy bez kapky potu, tváře nezčervenalé.

A pak se diví, že to s nimi nic nedělá... ...no, jasné, když nemakají, tak výsledek nebude nikdy.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. března 2019 14:06

Miru haha kolegyne takhle makala 3 mesice na spininngu fakt do mrtva a vysledek byl ze na vahu beze zmeny a na objem vic-nabrala hrozny svaly:-))

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. března 2019 14:09

Zina hormony jsou svine a holt kdo nezazil nepochopi.A to ja si jen prerusila menstruaci,kterou sem bez problemu prerusovala skoro kazdy leto.Po lonskem zazitku uz to delat nebudu a uprimne se hrozim prechodu.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 04. března 2019 14:14

viktorka_od splavu 

...no, měla vytrvat, ono chvíli trvá, než se tuk ztratí...

Ano, svaly se udělají poměrně rychle, když makala. Ale ten tuk zmizí také, ovšem za delší dobu.

Je lepší proto jezdit s menší zátěží, než si navalit zátěž, že to sotva utáhne. To pak opravdu jede "objemovku".

Ale co se týče spalování, řekla bych, že odborník bude Catherinne .

Prostě na hubnutí je dobré pohyb delší dobu v určité tepové frekvenci a s minimální zátěží nebo s nulovou.

Aby tělo sáhlo do tukových zásob, začlo spalovat. To trvá nejméně půl hodiny, než to začne fungovat. 

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 04. března 2019 14:16

viktorka_od splavu Miru To je pravda, když jsem chodila na spinning, taky jsem přibrala. A to bylo třeba 15 let zpátky. Ale teda kondičku jsem měla super 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. března 2019 14:18

Miru no jenze ona tlusta nebyla - byla normalne stihla. takze si makanim vypracovala postavu jak zapasnik namisto etericke vily o kterou usilovala:-) ono je to hodne i o somatotypu. ja to mam podobne jako continuity, kdyz budu makat nasilu, tak me to polozi, nekdo se na tom naopak “spravi”:-) a pak jsou ty vytrvaly typy co budou makat do umoru a mit maly tvrdy svaly

Offline Sweet Potato
Avatar
34826 příspěvků moje polička 04. března 2019 14:19

viktorka_od splavu Jen jestli somatotyp není taky výmluva. 

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 04. března 2019 14:21

viktorka_od splavu 

...jasné, je to i o typu postavy. Tak pak záleží, co chce na postavě a jak vytvarovat, a podle toho zvolit sport, typ zátěže, atp

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. března 2019 14:23

Sweet Potato beztak. ja myslim i to starnuti-pri trose snahy...

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 04. března 2019 15:18

Catherinne tak to se 1. 6. uvidíme :-) (někde v tom davu :-))

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 04. března 2019 15:37

Magráta tak mávej, když uvidíš. Na jednom startu se to povedlo