Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 15:56

notna si myslim, že moc řešení to nemá, buď cvičit v pyžamu, nebo v prádle nebo na sebe nandat něco na cvičení. Ale to převlíkání je na 20s, na to bych se nevymlouvala.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 16:11

Potrefenáhusa no přesně..trochu klepatura a ještě teda ta rovnováha  ale to je můj osobní problém..

Offline razorblade
Avatar
8166 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 19:29

Mate tip na takove to domaci cviceni, pri kterem se ale nemusi clovek opirat o ruce nebo neco zvedat? Jsem po operaci karpalu a bezbolestne neukrojim ani maslo, natoz abych delala treba kliky. Mezi lidi chodit na pasu, behat nebo cvicit nejakou zumbu psychicky nezvladnu...

Offline 999
Avatar
17539 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 19:38

razorblade Bez těch rukou mi to přijde těžký, volila bych koupit pás domu, nebo svižnou chůzi venku. Spousta mých známých při ní zhubla, a to dost :-),

Offline razorblade
Avatar
8166 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 19:48

999 ja jsem se denni rychlou chuzi udrzovala v bejvaly praci. pred rokem jsem ale praci zmenila a musim jezdit autem... a je to silene znat. a funkcni ruka fakt chybi, rekonvalescence do normalniho zatezovani je hrozne dlouha. clovek by to u tak banalni operace nerekl

Offline 999
Avatar
17539 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 19:57

razorblade A ten pás doma by nebyl řešení? 

Offline razorblade
Avatar
8166 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 20:00

999 asi jo, uz cumim na ty elipticky, to vypada, ze kdyz lovek zabira nohama, tak tema rukama to nemusi moc tahnout (navic, mne nejde opiran a tlaceni, tahnout uz rukou docela zvladam, unesu v ni uz i tasku s nakupem). snad to moc nevrze :D

Offline 999
Avatar
17539 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 20:04

razorblade Já mám doma klasickej pás, koupenej v InSPORTline. Je v pohodě :-).

Offline razorblade
Avatar
8166 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 20:24

999 behaci pas je vyzva, ja nikdy nebehala. vzdycky jsem jen chodila na zrovna popularni cviceni. ale zkusim na to mrknout taky, snad se do garsonky vmestnam :)

Offline 999
Avatar
17539 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 20:27

razorblade Na pásu se taky dá jenom chodit, můžeš si tam nastavit různý kopce, rychlost... Jako není to jako venku, ale když je hnusně, tak v pohodě .

Offline notna
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 21:09

Potrefenáhusa Jsem ráno přidala na termostatu a cvičím v prádle. Já vím, že je to fakt hloupej problém :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 21:26

notna hloupej ne, ale nemá moc řešení 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 21:32

razorblade Eliptikal je celkem na ruce, netáhá se to sice rukou, ale myslím ten pohyb není na ten problém zrovna dobrej. Alespoň loni, při zánětu zápěstí mi to nešlo. Zase není potřeba ty ruce zapojovat, můžeš se s nima jen přidržovat mimo ty držadla. Já mám eliptikal z důvodu, že zabere méně místa. Pás by se mi nevešel. Taky podle bydlení. Bydlíme v cihláku a když měla sousedka nad námi pás, tak to bylo dost děsné, jak stádo slonů 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 22:35

Zeny, jak jste mluvili o te joze na zada, je to nejaky specificky video? Jpgu jsem delala roky, ale bikram, coz je trochu jiny. Valila jsem zpet do posilky, protoze to uz nemuzu vydrzet, ale jak jsem mela skrz tep pauzu skoro 4 mesice, tak me boli zada. Tak bych se mozna dokopala rano nebo vecer k te joze, podlozku mam.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 07:40

mela jsem uraz ruky - 3 tydny bez cviceni a mam pocit, ze jsem brutalne nakynula. Je fakt, ze i blbe jim, jsem z toho zdesena a nechce se mi znovu makat, abych to dala dole. Musim dnes taky aspon vyrazit pesky, jen se bojim, ze upadnu.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 08:16

Candance mi se osvedcilo cviceni dvakrat tydne (chodim na pilates) a denne chodim pesky do prace a z prace, celkem cca 5 km. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 08:28

Lilly_Ku ja prave za posledni rok dala dole dost cm v pase a tak. Ale stalo me to spoustu potu a obcas i krve a ted mam pocit, ze je to zpatky. Cvicit budu moct buhvi kdy.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 08:52

razorblade Taky mám pás doma, nic špičkovýho, z Insportline asi za 15, dá se složit a připlácnout ke stěně, takže moc místa ani zabrat nemusí a podle mě je pás lepší než eliptical, na tom vypadá člověk jako debil

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 11:21
Reakce na Mutziputzi:

razorblade Taky mám pás doma, nic špičkovýho, z Insportline asi za 15, dá se složit a připlácnout ke stěně, takže moc místa ani zabrat nemusí a podle mě je pás lepší než eliptical, na tom vypadá člověk jako debil

​Tak já mám ten eliptický trenažér, vypadám na něm samozřejmě výborně

razorblade 

A sport mě nijak nebaví, ale vím, že něco tělesně provozovat musím (kalokagathia ), tak jsem ten eliptikal vyhodnotila jako nejvhodnější. Ruce /ta táhla/ převážně používám, řekla bych, že to paže oceňují, někdy se rukama jen opírám, někdy s nima máchám jako při běhu /ale to nevydržím dlouho/. Je pro nešiku vhodný, neřeším ten pohyb, to dělá stroj za mne, šetří kolena.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 11:28

razorblade pas ani trenazer nemam, ale mozno by si mohla zaradit aj vypady, reverzne vypady, drepy, sed o stenu a nieco na brucho, mozno aj planky na predlaktiach (to neviem, ci pojde, vaha je sice na predlaktiach, ale asi aj na zapastiach trochu) a potom napr. Hollow rock body a superman pozicie, vyborne na spevnenie core a ruky tam nepouzivas :)ono velke svalove partie ako nohy a zadok aj tak spalia najviac energie a tuku.