Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 07. zaří 2018 23:16

Luna Nejlepší je vyhrabat k tomu ještě nějakou fotku 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 07. zaří 2018 23:20

Pinot Noir JO, navíc u které jsem výslovně napsala, že pod šatama mám tepláky! Moje blbost, no, měla jsem to smazat, vůbec nevím, jak je to starý.

Ale to je jedno, to jsem zrovna taky zas tak nemyslela, ale je tu obečas taková "spokojená holubí letka"...

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 07. zaří 2018 23:24

Luna Já paktofonika rozumím, na těhle drobných kostřičkách je vidět každý kilo. Ale že by jí měla radit whiskas, která nemá z čeho tuk hubnout, mi přijde nefér.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 07. zaří 2018 23:43

999 Nefér? Já jen vyjádřila svůj názor podle fotek, které paktofonika prezentuje a podle jejích komentářů, jak jí je skoro vždy vše velké. Jinak je mi celkem jedno, kolik hodlá kdo zhubnout. A to, že to není tak lehké, když chce zhubnout člověk, který v podstatě nemá co, myslím také není závadná informace.

A netvrdila jsem jí, že nezhubne, jen jsem se podivila, že chce hubnout a dodala jsem, že zhubnout jen tuk je náročnější, než zhubnout prostě 8 kg z váhy (včetně vody, svalů).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 04:26
Reakce na paktofonika:

Čo myslíte, za koľko sa dá dať dole 8kg tuku? (mutzi sa vyjadrovať nemusí, to viem že za tri týždne nieje o čom :D) 

​podle mě je ok tempo cca 1/2 kg/tyden 

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 08:16

Luna je mi jasné, že si nedokážeš přiznat, že problém je jinde.  A právě to, že pod šatama máš tepláky, a i přitom vypadáš štíhlá, mě ještě víc utvrzuje v názoru že máš problém ve svém sebevnímání.  Ale holt si na to každý musí přijít sám. Howgh.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 08:19

paktofonika ja mam znalosti pouze teoreticke, takze bych rekla, ze to chce nejspis proteinovou stravu a hodne kardio pohybu. Ale jeste dulezitejsi je mit dobrou psychiku a motivaci.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 08:21

Fakt je z čoho chudnúť. Aj by som sa sem odfotila ale hanbím sa za to. Počas leta som pribrala ešte viac, furt stres, zajedanie somarinami a tak. Aktuálne mám 58kg a tipujem že väčšina z toho bude tuk, mám teda aj svaly ale tých bude pomenej :D 

whiskas na to že je mi všetko veľké sa týka väčšinou COS kde u nich je veľkosť 34 skôr veľkosťou 36, v niektorých prípadoch 38.

A takisto nieje 60kg ako 60 kg. Ja som aktuálne to vľavo a chcela by som ten tuk dať dole. Kľudne budem vážiť aj 60 ale aby som sa aspoň trochu priblížila pravej strane.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 08:24

Luna JJ kardio, už vyberám tenisky na behanie :D Na bicykli som takmer vypustila dušu, do kopca v lesnom teréne je to dobrý záhul. Ja som sa pýtala preto, lebo priateľ ma strašil že 8kg tuku to tak za rok :D No aby som to do leta stihla lol

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 08:45

SunEclipse Jezismarja, vzdyt ja to vim, vubec se tim netajim, naopak kudy chodim, hned hlasim, ze su posahana, aby okoli neutrpelo moc velkej sok.   co se tady po mne furt chce? Siroka panev je fyziologicky stav, s tim moc nehnu, ale libit se mi to nemusi, to prece neni ma povinnost. Body positivity je blabol pro decka, lepsi je neutralni stav sebeprijeti, do ktereho se chci dostat.

paktofonika No tak ja si taky myslim, ze 8 kg spis rok, pokud nemas fakt super disciplinu a chces to trvale. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 08:51

Luna No jasné že trvalo. Fakt neviem čo sa stalo, predtým som disciplinovaná nebola čo sa týka jedla ale zase cvičila som pravidelne. Teraz som ani necvičila, strava nič moc. No po tridsiatke je to makačka 

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 08:52

Luna ale teď už fakt naposledy: nevidíš jak si odporuješ sama sobě? Širokou pánev prostě nezhubneš. Líbit se ti nemusí, ale když ses tím nesrovnáš, dosáhneš leda toho, že se jednoho krásného dne probereš na kapačkách a dětem zaděláš na slušné trauma.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 09:08

SunEclipse Ale vsak jsem to psala, kdyz to prijmes, tak ok, zijes s tim a neresis to, ale neni to proste podle tveho vkusu, stejne jako nekomu se nelibi, jaky ma vlasy, ale zije s nima. To je uplne cely. 

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 09:13

Pinot Noir a u tebe mě přiznám se  tvoje reakce překvapila - opravdu máš pocit, že Luna má nadváhu?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 09:20

SunEclipse Ty máš dnes trollovaciu náladu alebo čo? Kde preboha ktokoľvek v tomto vlákne napísal že Luna má nadváhu. Lol

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 09:27

paktofonika Luna? Proč by jinak chtěla shodit 10 kg? 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 09:42

paktofonika Ty mas taky nadvahu, kdyz chces zhubnout 8 kilo prece...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 09:44

Luna já nerozumím jedné věci - když teda připustíš, že "Siroka panev je fyziologicky stav, s tim moc nehnu, ale libit se mi to nemusi, to prece neni ma povinnost" - s tím naprosto souhlasím, to je fakt, obojí... ale současně píšeš o nutnosti/snaze zhubnout. vzhledem k tomu, že hubená už jsi, máš akorát ty kosti nebo co (já nevidím nic závadného, ale chápu, že ty to vidíš a nelíbí), co bys teda chtěla hubnout, nebo proč o tom píšeš? když na šířku kostí žádný hubnutí vliv nemá? přiznávám se že to fakt nechápu

Offline Miru
Avatar
13872 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 09:49

...no, já myslím, že u Luna to není o váze.

A není tu s tím sama...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. zaří 2018 09:57

Luna Nadváhu nie. Podľa. BMI mam teraz ideálnu váhu akurát BMI nezohľadňuje postavu kostru, percento tuku a podobne. Ako som písala, kľudne budem vážiť 58kg ak to budú svaly a nie tuk.