Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 11:03

Já už si chci dlouho postěžovat na to, že se kvůli nemoci nemůžu vůbec hýbat - zákaz námahy atd. A když mi konečně doktor povolil mírnou zátěž, tak mě skolily střevně žaludeční potíže. Fakt super. Svaly jsou v čudu, síla je pryč, a nejhorší je, že jsem si na to povalování za těch 6 týdnů zvykla tak, že už se mi ani sportovat moc nechce 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 11:06

Mohučanka V klidu, to prijde, ja ted budu zacinat po roce!!! Ten rok jsem jen behala, nic vic, potrebovala jsem nutne prestat s posilovanim, protoze uz mi z toho bylo zle, proste vyhoreni, nuda, navic vysledky me zklamaly, tak zacnu znovu a lepe.

Offline letfenixa
Avatar
7978 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 11:39

A mne sa z tohto vsetkeho vasho cvicenia snivalo, ze mam six pack! Nemala som ho ani, ked som bola najchudsia a kazdy den cvicila. Teraz nehrozi vobec.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 14:16

Mohučanka Já jsem nemohla cvičit 3 měsíce. Ze začátku to bylo hrozné, potom jsem si zvykla a vyhovovalo mi to. Dalo mi potom práci začít zase pravidelně něco dělat, ale když jsem začala, tak se asi po měsíci a půl dalo tělo do původní formy. Na pravé ruce mi pořád trochu zaostávají svaly, protože jsem s ní 8 týdnů vůbec nehýbala, potom omezeně, takže byla dlouho bez zátěže. 

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 14:26

Mohučanka Do toho rychle naskocis. Svaly si to pamatuji. Ja ted zacala po 8 tydnech. Nejdriv nemoci, pak dovolene, pak vedro... a je to dobry. 

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 18:54

Lamicka Ja jsem dnes rano byla poprve po nekolika mesicich v (novem) fitku a bylo to priserne; mela jsem pocit, ze moje svaly si nepamatuji vubec nic 

No, snad se do toho vpravim...

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 20:26

MP Marge já byla dnes po 2 měsících běhat a taky nic moc  určitě to půjde, neboj.

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 22:48

Mohučanka Podle mě to není nechuť nebo zlenivění, ale tělo cítí, že na to ještě nemá. Měla jsem tyhle pocity dva měsíce po porodu, kdy jsem byla rozhodnutá začít cvičit. Ale fakt to nešlo. Tak jsem to tak šolichala s blbým pocitem, no a pak to začalo jít samo. Měla jsem prostě počkat, nehrotit to 

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 03:35
Reakce na Lamicka:

MP Marge já byla dnes po 2 měsících běhat a taky nic moc  určitě to půjde, neboj.

​Musi!!! Mam bricho, ze je mi ze sebe uplne spatne A pozadi a la Katerina Kristelova mi na sebevedomi taky nepridava 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 08:48

Pinot Noir To je bohužel taky možný. Akorát že za dva měsíce jedeme na sportovně výkonnostní dovolenou a bez předchozí přípravy tam budu akorát smutně koukat. Už jsme tam jednou byli a to jsem byla těhotná, takže jsem se tam různě placatila a pozorovala okolí, ale teď jsem si myslela, že teda budu i sportovat  jako žádná tragédie, že, ale...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 10:09

Mohučanka Přijde mi, že začít zase pravidelně něco dělat po pauze, je vždycky těžké. Jak začneš, je to hned lepší  a do kondice se vrátíš asi za poloviční dobu, kterou jsi nic nedělala. Ono dokonce i ty pauzy jsou prospěšné a někteří je dělají i úmyslně. Dva měsíce je času dost. To bude v pohodě. 

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 10:50

Toto by mohlo patřit i do stěžovacího vlákna a do přiznání. Ve čtvrtek jsem si dala 20 minutový plyometrický kruhový trénink na posílení nohou a zadku. Následně ještě 5 kilometrový výklus. Už druhý den chodím veeeelmi těžce. Ale jsem sebetrýznitelský typ, takže jsem to dnes zkusila přeběhat. Každopádně do tohu jdu zase 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 10:59

Proč ne Eva Plynometrický trénink zadku? To asi potřebuju vysvětlit

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 11:15

Sweet Potato přečteno znovu, nadbytečné písmeno editováno. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 11:35
Reakce na Sweet Potato:

Proč ne Eva Plynometrický trénink zadku? To asi potřebuju vysvětlit

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 17:13
Reakce na Sweet Potato:

Proč ne Eva Plynometrický trénink zadku? To asi potřebuju vysvětlit

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 17:55

Pinot Noir Tak to jsem zvedava, jak dopadnu. Pristi leto uz bych kurnik chtela vypadat v plavkach pricetne, za rok by snad nejaky zlepseni videt byt melo.

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 09:55

Mám za sebou víkend na paddleboardu a bylo to super :-). A vůbec to není těžký, jak to vypadá ze břehu..

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 10:41

999 Já jen neděli ma Slapech a taky dobrý