Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 13. července 2018 16:44

Renusatko tak jasně, že alkohol k životu není potřeba, tak jako další věcí typu zmrzlina a spol :-)

ale  věcí, keré mi chutnají bych se taky vzdávala jen velice nerada a rozhodně tam řadím i víno, zejména červené... naopak, pokud něco někomu nechutná, asi není důvod to konzumovat... 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. července 2018 16:53

nolita Já myslím, že je spousta lidí, kteří ho k životu potřebují. Stačí pár příspěvků nad mým 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 13. července 2018 17:03

Renusatko myslím, že i oni (ony) ho mají ve škatulce příjemného potěšení a nikoliv skutečně neodbytné potřeby hraničící se závislostí... 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 13. července 2018 20:59
Reakce na nolita:

Renusatko myslím, že i oni (ony) ho mají ve škatulce příjemného potěšení a nikoliv skutečně neodbytné potřeby hraničící se závislostí... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:06

nolita Věřím tomu, ale o žádném jiném příjemném potěšení jsem tu tolikrát nečetla ve smyslu “nikdy bych se nevzdala, bez vína bych nežila, sebepřísnější dietou se týrat klidně budu, ale vína se nevzdám...” Čím to?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:11

Sweet Potato Já myslím, že některé příspěvky týkající se alkoholu /konkrétně myslím byla řeč o pití vína/ je třeba brát s nadsázkou.

Na pití vína nevidím nic zvrhlého, ba, je i zdraví prospěšné (tedy já preferuji červené). 

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:27

whiskas Jaka nadsazka?  Smrtelne vazny to je! 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:32

Luna  mlč, nebo na tebe pošlou sociálku .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:34
Reakce na Sweet Potato:

nolita Věřím tomu, ale o žádném jiném příjemném potěšení jsem tu tolikrát nečetla ve smyslu “nikdy bych se nevzdala, bez vína bych nežila, sebepřísnější dietou se týrat klidně budu, ale vína se nevzdám...” Čím to?

​já mám dojem že tu (asi teda ne zrovna v tomhle vlákně:-) taky dost lidí říká, že se neobejdou a nikdy by se nevzdali sladkostí/čokolády... já třeba zas masa:P no ale v téhle místní atmosféře se mi zdá to víno takové víc akceptovatelné navenek a asi i pro některé asketické ženy jako věc na které "ujíždět" ve smyslu porušovat přísnou dietu je přijatelnější než to sladký, se traduje že víno je dietní a tak... a nějaký to potěšení holt člověk potřebuje. a  stoprocentně dietní cigára už jsou úplně společensky znemožněný

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:50

viktorka_od splavu a co teprve takova bila houska potreba silniu vrstvou masla! Ta uz je uplne mimo veskerou prospesnost, za kterou bych si jeji konzumaci mohla schovat :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 13. července 2018 22:41

razorblade jee čerstvej rohlík s plátkama tvrdýho másla z lednice! a hustě posolenej

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. července 2018 00:51

Sweet Potato tak to muze byt cokoliv... vino, maso, nejaka sladkost...proste neco, co cloveku chutna a nevzda se toho, i kdyz to uplne nesouzni s dietou, zdravym zivotnim stylem... proste si to dopreje bez ohledu na cokoliv...

priznavam, ze vlastne uplne nevim, na co svym prispevkem miris a k cemu bych se vlastne mela vyjadrit... 

to, ze nekdo napise neobesla bych se nebo nevzdala bych se chapu ve smyslu vyse uvedem...

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 14. července 2018 16:18

viktorka_od splavu To mi připomnělo - my jsme doma tuhle měli velice bouřlivou debatu na téma "Kdyby ses do konce života musel/a vzdát buď všeho masa nebo sýrů, co by to bylo?". Dokonce i můj otec, děsnej masožravec, nakonec skončil v týmu příznivců sýra, to mě překvapilo. Ale jinak jsem ráda, že dokud člověk netrpí nějakou nesnášenlivostí, je dilemat tohoto typu ušetřen, bolelo mě jen o tom přemýšlet. :) 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 14. července 2018 16:37

Karoleena uaa tak to si vůbec nechci ani hypoteticky představovat

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 14. července 2018 19:46

 Ja som na sebe spozorovala, že čím som staršia, tým menej jedávam mäso, stačí mi raz za týždeň. Pri vegetariánskej strave mám pocit, že mám oveľa viac energie ako keď zjem rezeň. Môj manžel môže mať steak na tanieri každý deň. Bez nadšenia sleduje moje nové stravovacie návyky, tak rád mi kedysi pripravoval mäso na tisíc spôsobov a tak rád by v tom pokračoval....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 14. července 2018 19:51

milacka já třeba vůbec nemusím mít v jednotlivých jídlech maso, jako někdo (častěji asi muži) nepovažuje bezmasé jídlo za plnohodnotný oběd např. - ale prostě mi chutná, a když ho třeba dva dny nemám už mi chybí, stejně jako třeba zelenina. když jsem pár dní někde kde se nemůžu stravovat po svém, nějaká návštěva či trochu atypický výlet, tak jsem hrozně nesvá nejpozděj druhý den a úplně bažím aspoň po kousku okurku nebo čemkoliv, jak alkáč po chlastu:P

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 14. července 2018 19:58

milacka U mne je to presne naopak! Zamlada jsem maso jedla velmi stridme a dokonce jsem se par let pokousela vegetarianit. Ted mi cim dal tim vic vyhovuje vic masa a zeleniny, a min vseho ostatniho. Je zajimave, jak si telo rekne.

Ja jsem treba postupne vyradila mleko a mlecne vyrobky, protoze mi po nich proste nebylo dobre. Za jogurt jsem dlouho "bojovala", protoze jsem prirodni bily plnotucny jogurt (nebo kefir) povazovala za jednu z nejzdravejsich potravin. Ale telo odmitalo - pokazde jsem se nafoukla jak kralik a bylo mi tezko.

A ted zacinam mit podobne priznaky i po vetsine ovoce 

Ale dejte mi syroveho lososa a sezeru ho klidne celeho a neni mi nic! Nejstastnejsi jsem, kdyz mam na taliri polosyrovy stejk s hromadou zeleniny 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 14. července 2018 20:06

MP Marge  s jogurtem jsem na tom velmi podobně, samotnej prostě nemůžu, nechápu proč, mléčný výrobky mi nevadí a pokud ho nějak zpracuju tak taky dobrý. ale klasicky kelímek jogurtu z ledničky (už jsem i přemýšlela jestli to není vychlazením a nechávala ho zteplat a ne, nepomohlo) fakt ne, okamžitě bolení břucha

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 14. července 2018 20:25

viktorka_od splavu Vidite, a pritom zrovna jogurt ma byt vybornej na zazivani 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 14. července 2018 20:26

MP Marge holt máme nestandardní zažívání