Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. července 2018 18:33

999 0zero7 Veľmi rada, dúfam ale že si ma čašník aspoň všimne 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. července 2018 18:38

999 OK!

paktofonika nebud labut simte! 

Offline 999
Avatar
17583 příspěvků moje polička 12. července 2018 18:49

Ten puding sem sice dala Mutziputzi , ale ta otázka není na ní, ale obecně... Fakt jíte něco, co má ve složení více než tři položky? (nechytejte mě za slovo, vím, že někdy to musí být víc :-)). Já si kupuju jen základní potraviny. Bílý jogurt, smetanu, zákys, ovoce, zeleninu, maso, olej, ořechy, luštěniny... A jím dost i v restauracích, ale úplně stejně. Na talíři mám jasně identifikovatelné věci .

Online Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:11

999 999 Já jsem na to složení koukala a nedala bych si to. Celkově se věcem se spoustou eček, sladidel, ochucovadel a pojidel vyhýbám.  Složení makroživin není vše.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:19

paktofonika Kdyby si te cisnik nevsiml, tak mi zavolej. Tss, ty mas starosti. Nema charisma  I mne par lidi reklo, ze ho mam, akorat asi jiny nez  0zero7 a 999 , to jsou takovy femme fatale, ja spis tak nekomu uhranout kravu...  A kdyz uz jste se mi tu tak pekne sesly, tak jste moje oblibeny "outfitarky" + jeste nellielovett. 

A at nejsem OT: prave jsem ubehla 7 km a planuju to vecer oslavit 2dcl cervnyho z vinarstvi od pribuznych.

Offline 999
Avatar
17583 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:22

Luna Dáme vědět dopředu, seženeš si hlídání a jdeš s náma :-).

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:26

999 Ja jim v podstate presne jak to popisujes. Vzdycky poznas co to je. Hodne varim, tak tam je to cajk. V restauraci nebo na festaku neni problem, tesim se ted na tacos se smazenym avokadem, uaaa, bozi! 

Jo a objevila jsem slunecnicovy olej co je organicky a nema zadny trans fats, uz jsem myslela, ze se ho budu muset vzdat, tak to jsem mela radost! Dneska snidane, v podstate jim takhle nebo maso/ryba/morske plody/vejce plus zelenina (salat nebo grilovana tedka).

Snidane zrovna ted. Moc to nevypada, ale je to dobry, davam to sem kvuli chlebu, zdokonalila jsem recept podle FB (postup a rychlost hlavne) a pridavam pekany a kmin a je fakt dokonalej! Dneska s avokadem, kozi chili syr (syr, koreni, oliv olej) slanina a rajce. 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:27

999 navopak, ty a zero pohlídáte děcka a luna si vyrazí sama 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:28

Luna Tak jiste ze jdes s nama, ja bych to videla klidne na nejakej dychanek, treba nekde v Italii 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:28

Luna Že uhranout kravu :D Ty si číslo. Víno ti závidím, ja som si povedala že už nepijem vôbec, ale keď pôjdeme na ten drink tak si určite niečo dám :) A za tých 7km palec hore, víno si zaslúžiš. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:28

Ounz vcha chaaaa, vyhravas hlavni cenu za vtip tydne! To nechces jako abych ja hlidala deti. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:29

paktofonika ja mam na balkone matu a koupila jsem si levandulovej gin, plus ten novej soda stream (miluju ho) a dokonaly jako! 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 12. července 2018 19:30

0zero7 

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 12. července 2018 20:55

0zero7 Ty čokolády vypadají super. Obecně mám ráda čokoládu 70/75%, vyšší už mi tedy nejedou.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 12. července 2018 21:42
Reakce na 999:

Nevím kam s tím, dám to sem, ale prosím berte to s nadhledem :-).

Včera jsem zažila neuvěřitelnou scénku v jednom Beach Clubu. Přišla tam anglická rodina s krásnou, asi tak sedmnáctiletou dcerou. Otec i dcera jak projetý fotoshopem, dokonalá vymakaná těla, spousta práce v posilovně. Matka vedle nich působila nepatřičně, nebyla tlustá, ale naprosto sportem nepoznamenaná...Pak skočila do bazénu a omylem tam shodila kelímek s pitím mladíkovi, který tam byl s kamarády. Mladý kluci, pěkný, potetovaný týpci. Ona se mu omlouvala, byla přitom strašně roztomilá. Krásně se smála, byla vtipná, kluk jí řekl, že žádný problém, že by naopak skočil pro drink on jí... Sedla si na okraj bazénu, neřešila, že nemá dokonalé břicho a kecela s nima. Otec byl dost nervózní, dcera se několikrát přišla zapojit do hovoru, ale kluci s ní vždy prohodili pár slov a zírali na matku. Bylo to fakt jak z nějakého filmu... Vzpomněla jsem si na svého kamaráda, který vždycky říká, stejně je to všechno ve vočích...

Jj, kamarád má pravdu. 

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 12. července 2018 22:20
Reakce na 999:

Ten puding sem sice dala Mutziputzi , ale ta otázka není na ní, ale obecně... Fakt jíte něco, co má ve složení více než tři položky? (nechytejte mě za slovo, vím, že někdy to musí být víc :-)). Já si kupuju jen základní potraviny. Bílý jogurt, smetanu, zákys, ovoce, zeleninu, maso, olej, ořechy, luštěniny... A jím dost i v restauracích, ale úplně stejně. Na talíři mám jasně identifikovatelné věci .

​Prosim, ja to nejim! Taky kupuju jen zakladni potraviny a varim si doma. Kdyz z nejakeho duvodu musim do restaurace, tak vybiram ty "zdravejsi". Akorat je tezke ten zivotni styl sladit s nekterymi kamarady, nebo i s pritelem. To vite, Americani 

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 12. července 2018 22:30

MP Marge on ho dovede pokoušet i Moravák...

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 12. července 2018 22:45

999 K tomu jídlu: Já to dělám podobně, tu věc, co posílala Mutzi beru jako něco, co normálně nejím, prostě takovou sladkost, kvůli které se nebudu stresovat a vím, že mi po ní neslezou chlupy v nose. Ne něco, co budu denně snídat. A navíc jsem bohužel naturálním založením typ "popelnice", takže mě neděsí žádné složení. V mým stravování musí vítězit rozum, což mi dá strašně zabrat! 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 12. července 2018 22:47

Catherinne proč Moravák? Mimochodem, to se fakt říká? Já tomu furt nemůžu uvěřit...A že se v Praze fakt říká, že někdo jede "na Moravu"

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 12. července 2018 22:51

Luna klobásky, jitrničky, slivovice... sladit životní styl...

Tak my *na Moravu* jezdíme. Stejně jako do Krkonoš.