Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 12. července 2018 23:06

Luna a jak by se to mělo říkat? 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 12. července 2018 23:13

nolita No spíš mě to překvapí, že se to tak zobecní, protože tady se rozhodně neříká "jedu do Čech" Prostě se řekne konkrétní místo. Ale ne že by mi to vadilo.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 12. července 2018 23:18

Luna to mas pravdu, opacne se to nerika... kazdopadne jedu na moravu se fakt rika:))

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 12. července 2018 23:21

nolita No, to je ta lepší varianta. Můj bratranec, který žije v jižních Čechách říká: "Jedu do Asie" 

Mě to teda nijak neuráží, ale už mi to nepřijde až tak vtipné jako jemu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. července 2018 09:27

Ježiš člověk by si myslel, že jsem zde nabízela heroin Ne, já se podobnými prefabrikáty nefutruju, dokonce bych tvrdila, že se stravuju až asketicky, ale když mám chuť na něco sladkýho, což je tak jednou do měsíce, neřeším to 99% čokoládou, ta mi nechutná, ale obvykle si v posilovně koupím protein shake, tohle je náhrada za něj, nemyslím si, že složení toho pudinku je tak tristní a jsem přesvědčená, že bych každý kolegyni co píše Já bych toto nee nikdy, našla ve špajzu daleko horší prasárnu než je tohle

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. července 2018 14:00

Mutziputzi Já si to fakt hlídám a nejedla bych to...to máš těžký, každej je nějakej. Jsem taky pro takový ty "čistý" jídla. Nic zbytečného. Sori jako...škrob, zahušťovadla, aromata, barviva nevím proč? Je mi úplně u zadku co jí ostatní. I kdyby to jedli každý den a vůbec bych se k tomu nevyjadřovala, kdyby se  999 neptala. 

Když už mám chuť na sladké, tak naopak vysokoprocentní čokoládu miluju. Ovšem u nás ve špajzu bys určitě něco horšího našla, protože manžel to vůbec neřeší a  klukům to úmyslně nekoupím, ale mají nohy a do obchodu jdou i sami. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. července 2018 14:12

Renusatko Se nečerti, stejně si myslim, že si na dovoený zmrzlinu neznámého původu taky dáš, například

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. července 2018 14:16

Mutziputzi  Jj, jednu zmrzlinu už jsem letos měla.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. července 2018 14:17

Renusatko Vidiš a tu bych si zas nedala já

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. července 2018 14:25

Mutziputzi Tak teď jsem koukala, že i ta zmrzlina je bez barviv a éček , ale tam to teda nebyl úmysl.  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. července 2018 14:31

Renusatko Ale jo no, prostě jsem měla potřebu se ohradit proti tý z mého pohledu dogmatičnosti, kterou bych chápala, kdybych tvrdila, že jím denně tři ty pudinky a je to žůžo

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. července 2018 14:48

Mutziputzi Mně je jasný, že toho nikdo nesní za den několik kusů. Takže to neberu jako nic tragického. To je spíš moje "úchylka", že se tomu snažím co nejvíc vyhnout. Ty ečka a barviva jsem řešila u toho staršího syna dost. Některé celkem podporují hyperaktivitu, což bylo zbytečné. Některé zase nesměl kvůli alergii. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 13. července 2018 14:48

Mutziputzi tak já třeba co doma nemám žádného strávníka se zdravotním omezením to nijak extra neřeším,  cíleně nekupuju, ale na přání nebo na zkoušku klidně. u nás se jí tak nějak normálně, dokonce pro jedno dítě kupuju ochucený jogurty, jelikož jiný nejí, a za velký úspěch považuju dosažení kompromisu, že místo Ramy bude jíst pomazánkové máslo přesto teda cca polovinu až dvě třetiny regálů v obchodech s potravinama vyloženě míjím, ani to zboží neznám, nějak mi to nic neříká. kupuju pořád dokola tak, cojávim, 20-30 věcí a ostatní by tam nemuselo být:-)

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 13. července 2018 15:11

Renusatko Ale piješ limonády neznámého původu! Už přejdi na ten alkohol, ať si vždycky nepřipadám tak blbě!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. července 2018 15:21

Luna Myslíš limonádu s lesním ovocem...předpokládám, že v tom byl nějaký sirup . Já neříkám, že si nedám nikdy v životě nic, kde takové věci jsou, ale když to vidím na obalu, tak si to prostě nekoupím a ještě teda speciálně tolik, kolik jich je zrovna v tomhle výrobku. Na alkohol určitě nepřejdu . Vždycky mi po něm je špatně, tak k tomu nevidím důvod. Možná taky nějaká alergie 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 13. července 2018 15:25

Renusatko  Já to jen zkouším.  No, já bych bez alkoholu nepřežila. Drogy jsou děsně drahý.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 13. července 2018 15:26

Renusatko Alergie na alkohol? To tě lituju. Nerada bych se smiřovala např. s vyřazením červeného vína ze svého jídelníčku. 

Jo a nedávno na vodě přišel ukrutný hlad a ve stánku samozřejmě jen naprosto tragický výběr. Přiznám se, že jsem sežrala Tatranku, která je jistě plná nejen cukru, ale i barviv atd. Přežila jsem .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 13. července 2018 15:26
Reakce na Luna:

Renusatko  Já to jen zkouším.  No, já bych bez alkoholu nepřežila. Drogy jsou děsně drahý.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. července 2018 15:38

Renusatko Tak ja to na tom obalu nebudu cist a mame to stejne Teda nez zivot bez vina, tak snad radsi eutanazii

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. července 2018 15:41

Já jsem alkohol k životu naštěstí nepotřebovala nikdy, tak mi nechybí. Dokonce mi to ani nechutná, tak i dřív to byla spíš společenská povinnost. A doma otec alkoholik, který to omezil až po kómatu a operaci srdce.