Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. června 2018 22:06

Candance ono je lepší to moc neplánovat.. o to víc pak zahřeje když to vyjde. tak ať je brzy líp!

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 08. června 2018 22:25

Já se nemůžu přemluvit k začátku cvičení. Chodím akorát pěšky do práce a z práce. Dneska teda ještě večerní procházka, tím končím. Od pondělka fakt začnu zase s posilovnou. Nechápu, jak jsem tam chodila 4x za týden a teď po 3 měsících se nemůžu dokopat znovu začít.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. června 2018 22:39

Renusatko asi to má každý jinak, ale mně se spíš osvědčilo na sílu se nenutilt, počkat až dostanu chuť se hýbat, víc energie, pak to jde samo:-) sis hrozně zobla se všema těma trablema poslední dobou, určitě to chce trochu se šetřit, nenakládat si po zlým

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 08. června 2018 22:46

viktorka_od splavu Mně vždycky dělalo problém jít po delší době poprvé. Pak už je to v pohodě. Teď si tak spíš říkám, že je škoda toho času. Čím déle nepůjdu, tím víc ty svaly půjdou do p...Zatím teda celkem ani po 3 měsících nemůžu říct, že by to bylo nějak tragické, spíš naopak, ale člověk si strašně rychle na to válení doma zvykne. Prostě si říkám, že čím déle to budu odkládat, tak tím to bude těžší a bude se mi chtít míň. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. června 2018 22:49

Renusatko hned jak budeš mít přebytek energie, ráda si zacvičíš:D

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 09. června 2018 18:21

Tak do třetice dneska.
Jaký máte zkušenosti s nízkosacharidovým stravováním jako s trvalým režimem?  A jak ho správně nastavit?
Dost nutně potřebuju řešit hmotnost, od loňska mám +6, zkoušela jsem přes kalorický tabulky, ale nějak to vázlo... jsem otrávená, demotivovaná, zpruzelá. Trochu jsem nízkosachr už zkoušela, ale asi jsem nedobře nastavila, sacharidy mi dost chyběly. Asi teda nesnesu ty šlehačky, co se uvádí, mám citlivější žlučník a občas mě zlobí reflux.
ZKoušela jsem být v nějakých fb skupinách, ale tamní fanatismus v kombinaci s frekvencí gramatických chyb mě zabíjí.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. června 2018 10:15

Gellnerova Zbytečný dělat z toho vědu, prostě vynech pečivo, všechno z mouky, minimalizuj přílohy typu brambory, rýže, neláduj se ovocem, na tom neni nic složitýho...ale baví mě jak když jsem zde snad před rokem hlásala, že se mam ráda jenom když vynechám sacharidy a vypadám 100x líp, dostalo se mi desítek nevyžádaných rad jak je to hloupý a nebezpečný

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 10. června 2018 10:22

LC chleba? Název má tedy nic moc (chlebík ), ale složení vypadá velice mírumilovně. 

Večerní chleba.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 10. června 2018 11:17

whiskas Myslim, ze chut bude taky nic moc, radsi si udelej k veceri vajicka.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 10. června 2018 11:20

Luna Složení vypadá o.k. A pokud někdo "potřebuje" pocit, že jí chleba, tak by nemusel být špatný. Já mám celozrnné chleby ráda. 

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 10. června 2018 11:27

Gellnerova jak psalaMutziputzi. Pečivo vůbec nebo minimálně. To samé s přílohami - brambory, rýže, těstoviny. Litry šlehačky, škvarky na kila do sebe nervu. Kalorické tabulky nesnáším. Řídím se pocitem a celkem to funguje. 

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 10. června 2018 11:28

whiskas Já bych už u popisu od výrobce zbystřila... Proč večerní? Když chci jet nízkosacharidovou dietu, tak si dám večer steak a salát. A podle způsobu zabalení to vypadá na delší trvanlivost, to chuťově nebude nic moc. Radši bych občas vypadla z ketózy, dala si na snídani pořádnej kvalitní chleba, než tenhle prefabikát... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 10. června 2018 11:33

whiskas Já jsem ho někde jedla. V rámci kategorie balené chleby nebyl špatný.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 10. června 2018 11:41

999 Večerni, jakože málo sacharidů, řekla bych  (no název divnej). To byla jen reakce na Gellnerova . Já když chci, tak si chleba dám. Aktuálně nic nehrotím. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 10. června 2018 12:58

Nojo. To tak nějak vím tohleto. Vono to bude hlavně o tom rozpoložení. Kalorický tabulky jsem jela asi dva měsíce superpoctivě - s výsledkem -1kg, což jednoho spíš nase*e než motivuje. Pak jsem zkusila takovej mírnej nízkosacharidovej příjem (asi 100g), kde se sice váha hnula, ale zase jsem cejtila šílenou nepohodu - já prostě nedávám, když něco NESMÍM. Možná potřebuju nejdřív změnit tu letargii/nakrklost do modu "hurá, sláva, zdravá strava" - pak to asi půjde lépe. Tabulky mě teda bavily pár dní, jak to bylo nové, pak se z toho stala otravná povinnost, čili vopruz. Mno nic.
Potřebovala bych se něčeho chytit, předloni jsem jezdila zvedat železa a strašně mě to bavilo, ale to jsem měla jinou formu i vizáž, no a taky teda mnohem víc času jezdit tam...a hlavně chuť tam jezdit. Teď jsem teda dočista marná.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 10. června 2018 13:01

Tak jsem "chlebík" přitáhla domů a je o.k. Není to samozřejmě takový ten hutný "plnohodnotný" chleba, ale mně docela chutná. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 10. června 2018 13:19

whiskas Jo, není špatnej, taky jsem ho měla.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 10. června 2018 14:39
Reakce na jinx:

no ja o cviceni jen ctu tady... a o to vic piju prosecca v praxi 

​Bych se hnedka přihlásila do nějkýho "sportovního" klubu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 10. června 2018 14:49

Gellnerova řekla bych, že vyřadit pečivo a veškeré přílohy chce jednak opravdu vynikající motivaci, a pak taky značné finanční a časové rezervy... v těch kalorických tabulkách ses nic co by ti pomohlo nedozvěděla? jasně, kilo za dva měsíce není zrovna motivační, ale jednak by to bylo 6 kilo za rok, to už za to stojí, ale hlavně si říkám, vždycky když to jednou za čas vyplňuju pár dní/týdnů, že to dělám proto, abych zjistila kde je chyba nebo co by bylo dobrý zlepšit. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. června 2018 14:57

viktorka_od splavu A to nevíš sama, že jíš moc nebo něco co bys neměla? Mně tyhlety žrací aplikace přijdou hrozně legrační