Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 10. června 2018 15:00

Mutziputzi no že jím víc než bych měla to si všimnu:D ale prostě mě to donutí se nad tím zamyslet, ty to asi řešíš stále, já obvykle vůbec, prostě sním co je/na co mám chuť.

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 10. června 2018 15:08

viktorka_od splavu chyba, ta vím, kde je. Miluju vše sladké. A bohužel mi dělá fakt problém střídmost. Dokážu posnídat pohankovou kaši s lžičkou špaldovýho sirupu, pak posvačím bílej jogurt, pak poobědvám zeleninovou polívku, maso a 1/3porce brambor ... pak někdo donese pařížskej dort a je se mnou amen, protože i když si představuju Símu Krajnovou v bikinách, jak na mě mává z toho světa hubenejch, tak prostě chci tu pařížskou šlehačku. Takhle jsem to vždycky měla. Jenže vždycky jsem měla o 6 kilo míň (od 8. třídy mám stejnou váhu), vždycky jsem do těch dortů pravidelně cvičila, skoro vždycky byla jsem celkem spokojená, vyrovnaná, cítila jsem se dobře (jako jasně, kdo se cítí dobře v 34, právě leze po stropě ). Ale poslední rok a půl to nějak nemám pod kontrolou, "dortů" je víc než cvičení, motivace chybí. Když jsem se v lednu pustila do toho zdravýho režimu, zatnula zuby, překonala krizi, začala víc cvičit, zvládla jsem nekoupit si sušenku a nevzít si chlebíček z tácu ve sborovně (prostě šikovná a statečná)... tak se nedělo nic. A nic. A vůbec nic. Ani cenťáky po obvodu. Pak ten pokus s LC, kterej nevyšel - a jsem tam, kde jsem byla. Jako v tuhle chvíli mám pocit bezbřehý beznaděje, kterej mám chuť zajíst dortem, aby se kruh uzavřel.
Jezdim na tom novým kole, to je fajn...
Já nevim. Potřebuju se vybejkovat, ale Síma mi asi nepomůže.
No já mám teda dneska náladu, že by jeden brečel .

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. června 2018 15:12

viktorka_od splavu No řeším to stále v tom smyslu, že když dojídam šestej knedlík ke svíčkový, vim, že je to dost i bez kalorickejch tabulek

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 10. června 2018 16:32

Mutziputzi no jenže já dřív nemívala nijak valnou chuť k jídlu... jako jo, nacpat jsem se nacpala, ale příležitostně. tím pádem jasně, věděla jsem že to není ok ale nestravovala jsem se tak pořád, takže to nemělo žádný následky. a nestravovala ne proto, že bych se hlídala, ale prostě jsem neměla chuť/hlad/prostě nic...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. června 2018 16:47

viktorka_od splavu a pak to hodis do stroje a co? Jis kdyz nemas chut ani hlad?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 10. června 2018 16:54

Mutziputzi právě naopak:-)

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 10. června 2018 16:54

Mutziputzi Ja jsem hazela do stroje a zjistila jsem, ze bilkoviny nesplnuji, sacharidy mam taky pod a tuky teda hodne vysokej nadprumer. Nemela jsem vubec prehled kolik ceho ktera potravina ma, takze pro prehled mi to pomohlo uplne. Kdo uz nejaky stravovaci rezim drzi, tak obvykle ten prehled ma a nepotrebuje nic tabulkama objevovat.

Gellnerova Tak co nejaky sport, kazdej den chvili na kole, hodne chodit, budou prazdniny tak by to casove zaradit slp? A jidlo resit az se zlepsi nalada?

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 10. června 2018 17:10

Karja sázim na to kolo teď. Jinak to je trochu blbý, bejvám doma s dětma hodně sama, hlídání naprd - a eště nejsou takový velký, že bych je nechala bez obav hoďku samotný. A domácí pilátes podle YT je teda pro mě smrtící nuda. Jinak jó, máš pravdu, musim se nejdřív hodit do pohody, nabudit, vybít - nabít pohybem a pak to třeba půjde.

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 10. června 2018 17:27

Karja Joo hodne chodit...To fakt zabira, ale neni to s detma realny.

Gellnerova No ja fakt dikybohu za vsechny ty ytb pilates a poskakovani, jinak to proste neslo kdyz se clovek nemuze hnout z domu. Nudit me to zacalo taky, tak jsem musela zmenit typ cviceni. Ale musi to aspon trochu bavit, jinak je to cely na nic. No a to jidlo je 80-90% uspechu. Low carb je dobra cesta, pokud jsi na sladkem opravdu zavisla. Staci ubirat postupne. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 10. června 2018 17:32

Luna já se obávám, že těch 80-90% je ta vražedná informace, kterou jsem neměla vědět. Dokud jsem to nevěděla, stačilo mi jen pravidelně hnout zadkem a váha byla konstantní. Od tý doby, co to vim, tak vim, že ten pohyb až tak nemá cenu ...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. června 2018 17:36

Luna Me teda cviceni nebavi ani trochu a dobrej pocit nemam ani pri, ani po, natoz pred, pro me je to ekvivalent placeni dani

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. června 2018 17:38

Gellnerova Pro hubnuti, urcite ne pro formovani postavy, nehazej flintu do zita

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 10. června 2018 17:59

Gellnerova bohuzel, kazdy pohyb se da velmi snadno "prezrat" Ja jsem si taky myslela, ze po denni davce cviceni budu hubnout, no fakt ne. Musi se ten prijem omezit a bohuzel cim jsi starsi, tim min by toho jidla melo byt. No taky se mi to nelibi!

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 10. června 2018 18:05

Mutziputzi daně... no, to bych přirovnala tak k běhu. Některý sporty mě bavěj. Ale jsou to ty neslučitelný s dětma v baráku.

Luna a nešlo by proti tomu nějak třeba demonstrovat nebo tak?

Stejně to moc nechápu. Dyť ta rovnice je jasná. Pohyb = výdej = úbytek kalorií. Jak to, že strava je tak klíčová, když ty kalorie můžu likvidovat i tím, že je spálim pohybem? Sním rohlík - vyběhám rohlík, ne? Co tam je za nechutnej mechanismus, kterej tohle hatí?

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 10. června 2018 18:08

Gellnerova Hint: Najdi si, za jak dlouho ten rohlík vyběháš! Nebo radši  ne, je to hrůza!

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 10. června 2018 18:13

Mutziputzi Haha, tak to chápu. Já jsem ze zacatku měla tu motivaci, že...Jsem myslela, že se proskáču kráse vstříc. Takže mě to bavilo, ale pak ty výsledky prostě nebyly zdaleka takový, jako když člověk měsíc sice necvičí, ale taky nežere.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. června 2018 18:17

Gellnerova Ono se toho při pohybu právě zase tolik nespálí, tedy mluvíme-li o běžném pohybu, žádném heroickém výkonu. Možná ještě, kdyby měl člověk fyzicky náročnější povolání jako např. horník, dřevorubec ... .

Offline Fakirka
Avatar
2107 příspěvků moje polička 10. června 2018 18:22

občas ten večerní chleba jím, lepší je otoustovaný

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 10. června 2018 18:46

Gellnerova Aha, ja myslela, ze mas uz deti pubertaky, nejdou jim nacpat nejaky kolobezky nebo tak neco a hnat se za nima? Me treba aktivity venku bavi, ve vnitr voser, fakt za trest, cvicit pri youtubu tortura. A ja jsem behanim teda zhubla, nevim zda na kila, ale v pase,zadek, boky, stehna stoprocentne, jedla jsem jako driv. Urcite bych ten pohyb nezatracovala, I kdyz poucka 80 procent je mi znama.

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 10. června 2018 18:51

Karja Pokud chceš mít kvalitní pohyb, bez 50 zastávek na čurání, čumění do hračkárny nebo hysťáků typu mámo kup mi zmrzku, tak opravdu pouze bez dětí. Nepočítám první rok, kdy má člověk JEDNO a může denně courat desítky km, to jsem byla štastná, hubená a nechápala jsem, co ty matky jako řeší...