Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 10. června 2018 19:30
Reakce na Lama_z_Lana:

​Bych se hnedka přihlásila do nějkýho "sportovního" klubu

​neco jako prosecco spartak praha nebo tak  no trenuju, trenuju ...

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 10. června 2018 19:35

Karja menší je čtyřletá. No s kočárem do roka dítěte to bylo v poho, to jsem dávala denně 6-8km a sundala jsem poporodní přebytky jako nic. Jako, s drobnou úpravou stravy - ale fakt jen kosmetickou. Pak teda bylo po srandě, když začala chodit. To deš dvě hodiny 200m a obdivuješ každej šutr.

whiskas hele, ale když jdu z hudebky v 8. třídě, připadám si, že jsem vykácela prales, to se taky třeba počítá?

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 10. června 2018 19:43

Gellnerova No, tak to fakt nejde, ja zila v tom, ze chodis do prace uz dyl a nemas doma mladsihi sesti let, takhle fakt nic moc nevymyslis. Jen samy hlidani a zase se stridat s manzelem u deti, aby si kazdej stihl to svoje je peknej opruz.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 10. června 2018 19:45

jinx No já mám za poslední dobu natrénováno až běda

Přemejšlím nad nějakým poetičtějsím názvem, ale zrovna ty italský kluby žádnej zajímavej přídavek nemají, sakra

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 10. června 2018 19:52

Karja vona ta prépuberta, kdyby chtěla, tak by mohl být nápomocná, ale !!!!
mamíííííííí, vona po mě házíííí modelííínůůůů - nenéééééééé, neházim modeuínu!!!!!!! Sem myslela, že todle při sedmiletým rozestupu NEBUDE!!!!!
Střídání u dětí je na palici, rozhodně tak nevzkvétá rodinná harmónie.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. června 2018 21:28

Luna A na cvičenie doma potrebuješ youtube? A pilates je hrozná nuda. 

Ja cvičím prevažne len doma a do pilates to má ďaleko, rovnako nepotrebujem ani žiadne videá a nič. 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 10. června 2018 21:33

paktofonika a co Nirvana Unplugged?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. června 2018 21:36

Stará Stanová Kůže Čo s tým má Nirvana? Len som písala že nepotrebujem aby niekto v tv precvičovať a  potvrdila som že pilates je mega nuda. 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 10. června 2018 21:40

paktofonika aha, tak promiň, to byl někdo jiný, kdo na tohle cvičí, jsem to popletla.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. června 2018 21:43

Stará Stanová Kůže Nie nepoplietla. Dnes som si pustila A. M. O tak dúfam ze cajk a nebudem tu označovaná za šialenca čo má papiere na hlavu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 10. června 2018 21:49
Reakce na Mutziputzi:

Luna Me teda cviceni nebavi ani trochu a dobrej pocit nemam ani pri, ani po, natoz pred, pro me je to ekvivalent placeni dani

​Daně? Ty mi zaberou jednou za kvartál tak dvě minuty. Kéž by to tak fungovalo i s cvičením!

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 10. června 2018 22:08

paktofonika Tak já bych si ty pohyby vymyslet nedokázala, zvlášť u pilates. A mě to náhodou baví, navíc to střídám s jinýma věcma. No a hlavně s tím ytb mám pocit, že jsem mezi lidma. 

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 11. června 2018 00:03

Gellnerova jenomze rodinna harmonie nevzkveta ani tim, ze jses neustale uvazana doma nebo v praci.

plavani jsem celkem uspokojive vyresila tak, ze jsem detem zaplatila instruktorku a sama pul hodky jednou tydne plavala. akorat od ledna reditelka plavecaku pronajmula vsechny plovaci drahy skole, v tom verejnem kousku si zaplavou tak ty deti. takze mam utrum a musim to vymyslet nejak jinak.

taky je nakladam na kola, ale rychlochodim za nima, akorat na to je ten rozdil 4 a 11 uz docela veliky. ale ja jsem strelec a 11lete dite bych zkusila nechat doma s mladsim sourozencem a mobilem a uvidela bych. treba u nas se, kdyz jsou sami tolik neperou a nehadaji, jak kdyz jsem doma ja. vedi, ze si to musi vyresit sami, tak taky resi.

mam nekolik kamaradu a v 11 nechali doma ditko samotne i s triletym klido kud odpoledne (pro srovnani: moje mama vesele varila svy segre obed, mela ji na krku cely den, nekdy k tomu i kravu). 

Offline Magráta
Avatar
7769 příspěvků moje polička 11. června 2018 10:42
Reakce na whiskas:

LC chleba? Název má tedy nic moc (chlebík ), ale složení vypadá velice mírumilovně. 

Večerní chleba.

já si ho kupuju, chutná mi (ale jím ho spíš ráno a dopoledne... )

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 11. června 2018 11:27

continuity mno, ono s tím, jak je pan muž doma, jsem stejně věčně s dětma sama, s tím nicneuděláme. Ale jinak jasně, protivná matka - špatná matka, když je doma, většinou se dohodneme.
S bazénem blbý, solidní bazén s nějakýma službama je 30km, to je ten zapadákov :).
Ale jinak si s tím poradím. Po tom včerejsím výlevu tady už jsem míň nakvašená, ono to má něco do sebe občas se vybublat. Sice na mě vlezla nějaká angína nebo co, ale až se trocu oklepu, hurá na věc. To dám, neasi :D.

Offline Catherinne
Avatar
9832 příspěvků moje polička 11. června 2018 11:35

365 dní / 1.000 mil

a za rok zůčtuju, jestli jsem to dokazala...

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 11. června 2018 15:15

Právě jsem si dala k pozdnímu obědu večerní chlebík s vajíčkovou pomazánkou, je dobrej, takovej měkkej a kyprej, na rozdíl od klasických semínkových chlebů. Akorát jsem ho sežrala půl balení, takhle ten low carb asi vypadat nemá, co... :D

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. června 2018 17:02

Catherinne  Dokážeš. 

Já jsem konečně byla ráno cvičit. Doufám, že už to bude trvalé a nebude to zase jednou a pak měsíc nic. Tři měsíce už teda byly poznat. Na většinu cviků jsem musela dát nižší váhy a méně opakování. Dneska teda jen nohy. Zítra chci vyzkoušet poprvé zatížit i ruku a odcvičit vršek. Po cvičení jsme si daly s kamarádkou ještě relax na koupališti a plavání. 

Offline Catherinne
Avatar
9832 příspěvků moje polička 11. června 2018 17:31

Renusatko díky. 

A ty opatrně, ale věřím tu touhu něco dělat...já běhala i s nalomeným malíčkem na noze...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. června 2018 17:36

Catherinne Určitě budu opatrná. Ruku jsem ještě nezatěžovala, ale utíká to. Už je to 13 týdnů a dávno ji zatěžovat můžu, ale ještě mi do toho 5 týdnů zpět přišel absces čelisti a 3 týdny na zubní chirdě a antibiotika. Zánět ruky byl už asi od té čelisti, kde to byl takový dlouhodobý skrytý problém. Tak doufám, že bude vše v pohodě.