Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 09. února 2018 20:31

0zero7 nojooo ja vim, jeden den nic, ale je mi z te kombinace fakt blbe!

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 09. února 2018 20:43

Luna ja mela vcera desnou chut na ryzi. NAkonec byl obr spenatovej salat, kure a jako dezer syr. Takze ok, ale ryze se steakovou omackou, ach ach... a sushi...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 12. února 2018 14:18

Renusatko Kdo je ten tajemný Michal?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. února 2018 14:22
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 12. února 2018 15:29

paktofonika Děkuji . Jsem zvědavá, co se dozvím.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. února 2018 16:30

whiskas On není ale vůbec tajemný. Já myslím, že je teď známý až moc. O jeho knížkách o výživě už jsme si spolu psaly, teď vydal ještě i kuchařku. Na FB má skupinu asi 60 tisíc lidí, je i spolumajitelem Fitstore  a momentálně má i svoje stránky. Ještě ke všemu je to sympaťák. Hodně se lidem věnuje v té FB skupině, ale tam už myslím moc lidí nepříjímá nebo se minimálně dlouho čeká. Ale na výživu má ten názor, který je tady zdrojem velké zábavy. Většina lidí jí málo a pro zdravé a trvalé zhubnutí je potřeba většinou začít víc a vyváženě jíst nad svůj bazální příjem. Je rozhodně proti všem dietám typu keto, sacharidové vlny a podobné, které něco ze stravy vylučují bez zdravotního důvodu. Rozhodně koukni, ale ani teda netuším, co přesně na stránkách, které poslala paktofonika má. Já už tady o výživě moc diskutovat nechci. 

Dneska jsem odcvičila v posilovně prsa, záda, ruce a břicho. Snad nedopadnu, jak minulý týden. Odběhla jsem teda potom už jen 3 km, protože jsem neměla víc času a taky bych ráda zítra zvládla nohy 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 12. února 2018 17:22

Renusatko Máš pravdu, nějak mi to vypadlo, což mě usvědčuje z toho, že jsem se stravování opět nějakou dobu nevěnovala... Ale už je to fakt akutní, takže pátrám aktivně.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 12. února 2018 17:23

Renusatko Krásný trénink. 

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 12. února 2018 17:50

A ja jsem dnes cvicila se synem baletni sestavu podle ytb. Bylo to desne zabavny, myslela jsem ovsem, ze mi upadnou ruce!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. února 2018 18:01

Luna Mně možná zítra, tak to budeme dvě 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 12. února 2018 20:21

tak my byli dnes konečně se synem v posilovně (a potkali jsme tam Renusatko :-)) a máme tréninkový plán na první měsíc a dostali jsme přednášku o nezdravém životním stylu a nabádal nás že tam vlastně vůbec nemáme chodit, že bysme se měli denně hýbat venku a že posilovna je nezdravá:P no vypadá to že má až moc klientů tak další nepotřebuje:D ale teda su uplně mrtvá.. a to prej najíždíme oopatrně a nic nás nemá bolet. haha

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 12. února 2018 20:22

Luna baletila na rukách?:DDD

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. února 2018 20:37

viktorka_od splavu To spíš rozmlouvá těm děckám nebo spíš puberťákům, protože tam můžou až od 15...jestli to byl majitel. Začal tam v lednu chodit i syn a říkal jim to samé 

Já jsem právě spěchala a vy jste měli zrovna přednášku, tak jsem nechtěla rušit. Zrovna dneska jsem po cestě do posilky na vás myslela, jestli už jste začali 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 12. února 2018 20:48

Renusatko jojo, my akorát přišli. no právě, říkal to hlavně pro syna, to je jasný, má 16 tak že už může ale že by měl raděj lítat povenku:-) no a když se ho zeptal co včera jedl tak jsem se propadala do země hlavně že se mu tam zatím teda docela líbilo, tak jsem zvědavá jak to půjde, ještě aspoň jednou půjdem spolu a pak bude asi chodit rovnou ze školy, já to tak brzo nestíhám:-( ale když jsme v šest odcházeli už tam bylo fakt narvaný

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. února 2018 21:16

viktorka_od splavu Já mám výhodu odpoledních, že jdu ráno a nebo zase ranní máme jen na 6 hodin, takže ve 13 už tam můžu být. A ještě mi přijde, že  je větší klid o víkendu. Chodím teda do té dámské, ale právě syn chodí do velké a říká, že nejhorší je tak 17-19. 

Já bych si o sobě nikdy nemyslela, že mě chytne zrovna posilovna, přišlo mi to moc chlapské. Taky ten pocit, že budu mít za měsíc svaly, jak chlap.  A už tam chodím tak dlouho.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 12. února 2018 21:53

Renusatko že bych měla svaly jak chlap to se fakt nebojím

ale jak říkáš, taky jsem to vždycky považovala za blbost.. no ale hecla jsem se hlavně kvůli dítku, ten to fakt potřebuje a uvidím jestli z toho něco bude..

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. února 2018 10:46

viktorka_od splavu Já jsem právě měla kamarádku, co do posilovny chodila a u ní jsem tu přeměnu na chlapa fakt viděla. Nevím teda jak dlouho posilovala, ale vytvořila si strašně široká záda, silné ruce a obří nohy.  I k tomu asi musí mít člověk předpoklady, nějakou tělesnou stavbu a taky se tomu asi věnovat denně. Je to tak 11 let, byla ještě mladá a bezdětná, ale byl to pro mě trochu strašák, takhle vypadat. Dneska si zase naopak říkám, co bych tam musela dělat, kdybych chtěla takhle vypadat (nechci teda) 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:04

Renusatko To zní dost příšerně. Ty jsi ještě mladá, ale v určité věkové kategorii už tohle fakt nehrozí, člověk by byl rád, kdyby se mu vytvořil alespoň nějaký sval a ono to přitom moc nejde.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:31

Renusatko ja k tomu predpoklady nastesti nemam, v mladi jsem byla svalnata dost, ale zenske tvary zachovany:-) plus jeste pripadne bobule zejo.. pak je to asi nevyhnutelny. ale nekdo je ani nepotrebuje. byvala kolegyne se takhle vrhla na cviceni s vidinou stihle zenske postavy a ze sveho y mela za 3 mesice Y :-))

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:33

whiskas No zas tak mladá už nejsem . Možná kdybych začala teď, tak už to půjde taky hůř. Ono je naštěstí vidět i ty 4 roky, kdy jsem se v tom spíš plácala a nevěděla. Pořádně cvičím až ten poslední rok. Svaly mám, nic velkého a když jsem oblečená nebo nemám zatnuté, tak ani nic poznat není. Spíš se mi ta postava vytvarovala a srovnaly se mi záda.